0
0
0

Автомобільні нагрівачі

0
Бандажні підігрівачі паливного фільтра серії ПБ-100 використовуються для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи у морозну пору року, при температурі від +5 і до -40оС.Забезпечує прохідність пал..
1 728 грн.
0
Дисковий підігрівач паливного фільтра ПД-200 застосовується для маршового або передпускового нагріву паливного фільтра тонкого очищення. Головна функціональна можливість дискового підігрівача полягає у зниженні в’язкості дизельного палива,..
2 455 грн.
0
Проточний підігрівач ДП застосовується на магістралі паливної системи припостійному нагріванні дизельного палива машини. Працює підігрівач у режимі автоматичного керування і вже при температурі палива у магістралі нижче +5 о С він вмикається та розпо..
3 400 грн.
0
Підігрівальна насадка на паливозаборник застосовується для нагрівання палива, яке рухається у напрямку до паливозаборника. У холодну пору року, коли дизельне паливо густішає і його проходження по паливопроводу ускладнено, необхідно застосовувати..
1 620 грн.
0
Високоефективні паливозаборники підігрівальні (ТП) необхідні для забирання дизельногопалива з автомобільного бака при цьому працюють у діапазоні температур до -40 о С. При такій температурі ви не зможете завести двигун, забирання палива буде про..
500 грн.
0
Передпусковий підігрівач двигуна «Северс» призначений для передпусковоїпідготовки автомобілів з рідинною системою охолодження до запуска в холоднупору року. Може використовуватися в легкових або вантажних автомобілях збензиновим або ..
1 300 грн.
0
Електричний підігрівач двигуна «Лестар» використовується дляпередпускового підігріву двигуна внутрішнього згоряння автомобіля, а також дляпідтримки необхідної температури протягом тривалого часу. Підігрівачзастосовується у двигунах з..
900 грн.
0
Підігрівачі гнучкі стрічкові ЕНГЛ-1 використовуються для підігрівання паливної магістралі двигуна. Унікальність гнучких нагрівачів у тому, що вони можуть використовуватися для нагріву корпусу фільтрів, паливопроводів, фільтрів сепараторів, ..
800 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-101 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-102 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-103 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-104 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-105 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-106 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-107 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.

Підігрівач проточний застосовується для підігрівання дизельного палива у
паливопроводі. Встановлюється у розріз паливної магістралі перед фільтром
тонкого очищення.
Гнучкі підігрівачі дизельного палива використовуються для підігрівання у
паливопроводі дизельного автомобіля. Підігрівач ЕНГЛ-1 прокладається вздовж
паливопроводу.

Передпусковий підігрівач у бак виконаний у вигляді насадки на паливозаборник.
Встановлюється на всмоктувальну частину штатного паливозаборника з діаметром
всмоктувальної трубки 10 и 12 мм.
Підігрівач дизельного палива виконаний у вигляді готового паливозаборника з
вмонтованою системою підігріву палива. Встановлюється підігрівач замість
штатного або як додатковий паливозаборник.

Бандажні підігрівачі серії ПБ-100 призначені для передпускового та/або маршового
підігрівання паливного фільтра тонкого очищення двигуна авто при температурах
навколишнього середовища нижче +5 °С.
Підігрівачі паливного фільтра дискові серії ПД-200 призначені для підігрівання
дизельного палива у фільтрі тонкого очищення, що забезпечує зниження в’язкості
дизельного палива, розчинення парафінів та покращення проходження палива.

Передпусковий підігрівач двигуна «Северс» призначений для легкових і вантажних
автомобілів вітчизняного та імпортного виробництва. Час підігріву: від 20 до 60
хвилин у залежності від температури оточуючого середовища та обсягу двигуна.
Електричний підігрівач двигуна «Лестар» призначений для підігрівання двигуна
легкових автомобілів вітчизняного виробництва. Час підігріву: не менш 1 години,
підтримує температуру двигуна протягом ночі, напередодні дня користування
автомобілем.