0
0
0

Підігрів паливного фільтра

0
Бандажні підігрівачі паливного фільтра серії ПБ-100 використовуються для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи у морозну пору року, при температурі від +5 і до -40оС.Забезпечує прохідність пал..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-101 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-102 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-103 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-104 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-105 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-106 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.
0
Бандажний підігрівач паливного фільтра ПБ-107 використовується для підігрівання фільтра тонкого очищення дизельного палива. Підігрівач використовується для роботи в морозний час року, при температурі від +5 і до -40 oC Забезпечуючи прохідність паливн..
1 728 грн.

Бандажні підігрівачі серії ПБ-100 призначені для передпускового та/або маршового
підігрівання паливного фільтра тонкого очищення двигуна авто при температурах
навколишнього середовища нижче +5 °С.
Підігрівачі паливного фільтра дискові серії ПД-200 призначені для підігрівання
дизельного палива у фільтрі тонкого очищення, що забезпечує зниження в’язкості
дизельного палива, розчинення парафінів та покращення проходження палива.