0
0
0

Підігрівачі гнучкі стрічкові дизельного палива

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Інтмакс
 • Код товару: av-0009
 • Наявність: В наявності
800 грн.

Підігрівачі гнучкі стрічкові ЕНГЛ-1 використовуються для підігрівання паливної магістралі двигуна. Унікальність гнучких нагрівачів у тому, що вони можуть використовуватися для нагріву корпусу фільтрів, паливопроводів, фільтрів сепараторів, паливного бака, а іноді і сидінь для водія та пасажира. Будь-яка деталь автомобіля, яка піддається замерзанню, може підігріватися за допомогою стрічкового підігрівача. Підігрівання може бути як маршовим, так і передпусковим способом.

Підігрівач має вигляд силіконової гнучкої стрічки з фіксованими розмірами та герметизованими виводами на кінцях.

При підігріванні паливної магістралі стрічковий нагрівач ЕНГЛ-1 укладається вздовж системи паливопроводу ДП. Закріпити або обжати стрічковий підігрівач можна легко за допомогою монтажної стрічки або пластикових будівельних хомутів. Головне, що необхідно враховувати – стрічковий нагрівач повинен щільно прилягати до опалювальної поверхні. Даний тип підігрівачів можна назвати універсальним, їх можна використовувати на вантажних і легкових автомобілях з напругою в мережі 12 і 24В.

Гнучкий підігрівач виготовлено з якісного полімерного матеріалу, що стійкий до агресивного середовища, хімічних речовин і ДП. Стрічковий нагрівач зберігає еластичність і гнучкість навіть при температурі повітря -60оС.

Підігрівачі ЕНГЛ-1 обладнані ручним керуванням, але є можливість обладнати прилад автоматичним керуванням вимкнення СПА-101 (201). Стрічкові підігрівачі можуть замінити кілька подібних пристроїв, наприклад, бандажні підігрівачі ПБ-101 або проточні підігрівачі ПП-101 (102). При ручному керуванні гнучкого підігрівача вимикач зі світловою індикацією встановлюється у салоні в зоні видимості водія.

При контактному нагріванні конструкцій, вузлів і деталей, виготовлених із пластмаси, необхідно обережно застосовувати стрічкові підігрівачі. Головна небезпека – це перегрівання та розплавлення пластика. Наприклад, фільтр тонкого очищення у пластиковому корпусі, на який не встановлюється бандажний підігрівач, а стрічковий гнучкий нагрівач тут відмінно спрацює. Даний тип підігрівачів має функціональні характеристики, які дозволяють встановлювати їх на будь-які пластикові деталі. 


   Основні переваги стрічкових підігрівачів:

 

 • Стрічковий підігрівач водонепроникний, стійкий до хімічних реагентів та низьких температур;
 • Зберігає свою гнучкість навіть при критично низьких температурах до -60оС;
 • Підігрівач працездатний навіть при зміні напруги в електромережі у межах 90-125%;
 • Термін служби нагрівача понад 10 років;
 • Низьке споживання електроенергії;
 • Можливість використання на вантажних і легкових авто;
 • Застосування на різних типах деталей або магістральному паливопроводі авто;
 • Економія при купівлі дорогих присадок і розчинників;
 • Значний захист двигуна від зношення та перевантажень.
Дод. характеристики
Модель
ЭНГЛ-1 12В
ЭНГЛ-1 24В

Напруга живлення постійного струму, В

12
24

Довжина, м

1 / 2 / 4

Розміри профілю (ширина і товщина), мм

24 х 3,3

Номінальна електрична потужність, кВт, при довжині підігрівача:

 

0,03
0,03

0,06
0,06

0,12
0,12

Максимальна температура нагрівального елемента, °С

50

Керування підігрівом

ручное

 

Маркування


Позначення підігрівача при замовленні:
Підігрівач гнучкий стрічковий
ЕНГЛ-1-Р/12-L,
де ЕНГЛ-1 – позначення моделі;
L – довжина підігрівача(1, 2 або 4м);
Р – потужність гнучкого стрічкового підігрівача (залежить від довжини підігрівача,
можна подивитися у таблицю технічних характеристик), кВт;
12 – напруга живлення бортової мережі автомобіля (12 або 24 В).

Креслення

Доставка

Ви можете розглянути кілька варіантів доставки продукції Интмакс: Самовивіз зі складу в м Одеса; Кур'єрська доставка товару Підігрівники гнучкі стрічкові дизельного палива на Вашу адресу; Доставка транспортною компанією в будь-яке місто України Підігрівачі гнучкі стрічкові дизельного палива з доставкою в Київ та інші міста. Відправка товару зі складу в Одесі в усі міста України: Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль , Луцьк, Ужгород та інші. Замовити Підігрівники гнучкі стрічкові дизельного палива в Интмакс з доставкою по Україні. Вказати зручний спосіб доставки необхідно при оформленні замовлення товару (докладна адреса та контактні дані Вашої компанії)

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.