0
0
0

Готові рішення

0
Шафу автоматизації роботи електронагрівальними приладами використовують для керування роботи одного або кількох приладів нагріву на виробництві. Шафа автоматики автоматично зчитує та регулює інформацію температурного режиму, контролює роботу наг..
Запитати ціну
0
Мобільна інфрачервона сушка фарби типу «ІКС» середньохвильового діапазону обладнана трьома інфрачервоними нагрівальними панелями. Вона призначена для високоефективного сушіння пофарбованих, лакованих поверхонь та підготовчих мат..
Запитати ціну
0
Інфрачервона (ІЧ) паяльна станція – це сучасне обладнання для пайки чипів BGA, мікросхем, а також елементів, розташованих у важкодоступних місцях за допомогою нагрівачів, в основу яких покладено принцип передачі тепла інфрачервон..
Запитати ціну
0
Інфрачервоний теплової міст від компанії Elcer призначений для підтримки в теплому стані готових страв на лініях роздачі закладів громадського харчування, а також, завдяки своїй мобільній конструкції, на виїзних банкетах і фуршетах. Нагрівальним елем..
Запитати ціну
0
Інфрачервоний обігрівач для сауни «ECL» є різновидом керамічних обігрівачів, що використовуються для підтримання певного температурного рівня в інфрачервоній сауні. Завдяки тому, що дані прилади працюють у середньому діапазоні ІЧ-хвиль, в..
Запитати ціну
0
Інфрачервона тунельна сушка призначена для безперервного обігріву зовнішньої поверхні трубчастих полімерних матеріалів за допомогою спрямованого інфрачервоного випромінювання. Тунельні сушки є основними елементами ліній термічної вулканізації ка..
Запитати ціну
0
Формувальний стіл являє собою обладнання, за допомогою якого з пласких заготовок полімерного матеріалу виготовляють  об’ємні вироби. Формувальний стіл широко застосовують при виробництві найрізноманітніших виробів для великої кі..
Запитати ціну
0
Для підтримання у шафах автоматики, установлених у неопалюваних приміщеннях або на відкритому повітрі, заданої температури пропонується до використання комплект, що складається з:   Терморегулятора для шаф автоматики Обігрівача для шаф..
Запитати ціну
0
Сьогодні системи підігріву палива використовуються для вирішення комплексних проблем нагріву палива із застосуванням нагрівачів дизельного палива, які об’єднані в сумісну систему з автоматичним керуванням.Системи підігріву дизельного ..
Запитати ціну
0
Розривні машини використовуються для проведення випробувань у галузі з виробництва полімерної плівки та виробів із пластику. Нагрівач на розривну машину застосовується для заміру міцності та інших механічних показників при високій темп..
Запитати ціну
0
На підставі замовлення від покупця, був розроблений новий нагрівач для підігріву дна бочки. Даний тип нагрівача є піддон і підігріває вміст бочки.   Нагрівач бочковий донний, призначений для розігріву відповідних йому за розмірами (200-л) мета..
Запитати ціну

Компанія Інтмакс виготовляє до 500 видів виробів з металу і кераміки. Багаторічний досвід роботи на виробництві дозволяє прислухатися до побажань клієнта і налаштовувати свої виробничі потужності під вимоги клієнта.

 

Крім стандартних виробів для нагріву ми пропонуємо своїм партнерам готові рішення для виконання багатьох завдань. Власна виробнича база і інтелектуальний капітал компанії готовий до виготовлення складних виробів. Як виробники ми приділяємо багато часу на розробки і удосконалення. Кожен тип обладнання проектується і затверджується в конструкторському бюро, а тільки потім йде на узгодження до клієнта і в виробництво.

 

Наша головна перевага перед конкурентами - це комплекс послуг від розробки ідеї, проектування креслення, виробництва дослідних зразків і до виготовлення якісного виробу.

 

Мета нашої компанії - вирішення складних завдань у сфері нагріву, тому ми постійно працюємо над собою і прислухаємося до ідей замовника.

 

Для промислового технологічного нагріву Интмакс виробляє:

 

- Сушки мобільні для автомобілів

 

Мобільна сушка використовується для швидкого сушіння пофарбованих або лакованих поверхонь, будь то кузов автомобіля або меблі. У виробництві дуже часто потрібно видалити вологу з великої поверхні, з чим впоратися може тільки мобільна сушка. Працювати з сушінням дуже легко і просто. Ви оціните: економічність, мобільність, легкість і функціональність виробу.

 

- Інфрачервоні теплові мости

 

Виріб для підігріву продуктів харчування використовують в місцях громадського харчування: кафе, ресторанах і їдальнях. Тепловий міст виготовляють в декількох варіантах: стаціонарна конструкція, переносний і підвісний підігрівач. Застосування теплових мостів дозволяє підігрівати, тримати гарячими і доготовляє деякі страви.

 

- Інфрачервоні паяльні станції

 

Головні принцип роботи ІК паяльної станції - це пайка чіпів, мікросхем та інших елементів, які розташовані у важкодоступних місцях. Паяльна станція працює на основі передачі тепла інфрачервоним випромінюванням. Унікальність паяльної станції в баскому коні й рівномірному нагріванні плат при цьому не травмується пластикову основу і не нагріваючи повітря.

 

- Обігрівачі для саун інфрачервоні

 

Сучасні обігрівачі для саун встановлюються на стелю і стіну в приміщеннях з інфрачервоною сауною, що дозволяє підтримувати заданий температурний режим. Інфрачервоні обігрівачі економічні, зручні в застосуванні і абсолютно безпечні для людини.

 

- Тунельні сушки

 

Завдяки спрямованому інфрачервоного випромінювання в тунельної сушінні ви отримаєте рівномірний і безперервний обігрів зовнішньої поверхні трубчастих матеріалів з полімеру. Тунельні сушки виступають головним елементом в системі по термічній вулканізації покриттів для кабелю, оплавлення трубок з полімерів, розігріву труб перед процесом термоформования і рівномірного обігріву в інфрачервоних печах.

 

- Системи обігріву шаф автоматики

 

В обладнанні, яке використовується на відкритому повітрі, застосовують системи обігріву шаф автоматики. Встановити обігрівач можна в банкоматах, платіжних терміналах, кавових автоматах і інших пристроях. Унікальність системи в комплексному використанні терморегулятора, які контролює температуру, і обігрівача, який не дає замерзнути електроніці.

 

- Інфрачервоні випромінювачі для формувальних столів

 

Формувальні столи використовуються для виготовлення виробів з полімерів. Виробництво складається з декількох етапів: рівномірний нагрів пластикової заготовки, надання форми шляхом формування та охолодження. Формувальні столи складаються з панелей інфрачервоних випромінювачів і шафи розподілу автоматики.

 

- Комплексні системи підігріву ДТ

 

Автоматичні системи підігріву ДТ необхідні для комплексного вирішення, який включає передпусковий і маршовий підігрів. Завдяки правильному підключенню кількох пристроїв Ви гарантовано отримаєте пристрій, який вирішить проблеми холодного пуску автомобіля. Крім самих підігрівачів в систему підігріву входить: датчик температури ДТ, автоматичний блок управління і дистанційний пульт управління.

 

- Пристрій нагріву на розривну машину

 

Устаткування по типу розривної машини застосовують в експериментальній або лабораторної області в сфері з виробництва полімерних матеріалів: плівки, упаковки, рукава тощо. Нагрівач на розривну машину застосовується для безконтактного нагрівання полімеру містять матеріалів. У пристрої застосовують інфрачервоні керамічні нагрівачі типу ECS 1.

 

За допомогою нагрівача на розривну машину процес розтягування проводиться при високій температурі. Розробляється система нагрівання на розривну машину на підставі технічних вимог замовника.

 

- Шафа управління нагрівачів

 

Шафа управління застосуються для управління процесу нагріву на ексрудерах, термопластавтоматах, печах, термопрес, машинах видування, сушках, запаюють і ін.

 

Основні функції шаф управління нагрівачами складаються в: контролітемператури на нагрівачі або заданої точки, захист від перепадів мережі напруги, плавний запуск роботи нагрівальних елементів, контроль потужності нагрівачів. Шафи управління мають індивідуальні характеристики і параметри, розробляються на підставі опитувального листа, де ви вказуєте технічні параметри обладнання.

 

Оформити запит на розробку шафи управління нагрівачами можна на сайті або зв'язавшись з фахівцем компанії Інтмакс.