0
0
0

Інфрачервоні обігрівачі для саун «ECL»

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Інтмакс
 • Код товару: 00078
 • Наявність: Предзаказ
Запитати ціну

Інфрачервоний обігрівач для сауни «ECL» є різновидом керамічних обігрівачів, що використовуються для підтримання певного температурного рівня в інфрачервоній сауні. Завдяки тому, що дані прилади працюють у середньому діапазоні ІЧ-хвиль, вони не світяться.

Випромінювачі інфрачервоні для саун ECL використовуються у якості нагрівача у домашніх саунах. Інфрачервоні сауни з кожним роком завойовують все більшу популярність у поціновувачів здорового способу життя. Завдяки сухому нагріванню інфрачервона сауна може використовуватися у квартирах та невеликих будинках.

Температура підтримується за допомогою керамічних інфрачервоних випромінювачів ECL зі середньохвильовим випромінюванням. Завдяки чому вони нагрівають предмети, а не повітря. Це допомагає економити електроенергію та проникати теплу в тіло людини.

Сучасна технологія виробництва дозволяє забезпечити стабільне температурне нагрівання без спалювання кисню та підключення нагрівачів до термодатчика. Інфрачервоні випромінювачі працюють у режимі постійного увімкнення, а розташування по периметру сауни гарантує рівномірне нагрівання. Для ефективної дії можна монтувати ІЧ нагрівачі для сауни у стіни, лежаки та стелю, прорахувати розташування випромінювачів допоможе спеціаліст компанії Інтмакс.

 

Конструкція нагрівача для інфрачервоної сауни

 

Випромінювач являє собою прилад , що складається з керамічного випромінювача, що виступає у вигляді нагрівача, металевого корпусу з захисними гратами, кабелем для підключення та системою кріплення. Завдяки виробничій базі можна замовити нагрівачі для саун під замовлення розмірів указаних у технічному паспорті.

 

 • Захисний корпус являє собою рефлектор з нержавіючої сталі, яка дозволяє відбити до 98% енергії.

 • Захисні грати застосовуються для безпечного відпочинку та небезпеки обпіків.

 • Система кріплень у вигляді колодки монтажної допоможе швидко та легко підключити випромінювач до електроживлення.

 • Кабель термостійкий необхідний для зручного підключення.

 

 

Правила монтажу керамічних випромінювачів для ІЧ саун:

 

Перед придбанням нагрівачів для сауни, перше, про що слід попіклуватися – це правильне розташування та розрахунок потужності інфрачервоних випромінювачів. Головна задача випромінювачів – рівномірне прогрівання при будь-якому положенні людини. Тільки завдяки цьому ви можете отримати позитивний результат і задоволення від перебування в інфрачервоній сауні.

Розташовувати нагрівачі краще за все вертикально – це поліпшить прогрівання всієї кімнати.

Кількість і потужність ІЧ випромінювачів залежить від площі кімнати, чим більше приміщення сауни, тим більше нагрівачів необхідно.

Придбати інфрачервоні випромінювачі для сауни недорого та під замовлення можна у виробничій компанії Інтмакс, яка пропонує виготовлення за кресленнями замовника. Спеціалісти нашої компанії допоможуть правильно підібрати модель та розрахувати потужність нагрівачів для ІЧ саун.

 

Замовити керамічний випромінювач для ІЧ саун можна стандартних розмірів зі складу в Одесі  або виготовити під замовлення з доставкою в будь-яке місто України.

Дод. характеристики

Технічні характеристики інфрачервоних обігрівачів для саун:

Напруга, В

230

Максимальна температура, °C

630

Діапазон інфрачервоних хвиль, мкм

1,0 - 10,0

Потужність, Вт

400 (але за бажанням замовника може бути вище)

Габаритні розміри інфрачервоних обігрівачів для саун:

Тип обігрівача

ECL I

ECL II

Кількість випромінювачів, шт.

1

2

Довжина (А), мм

280

540

Креслення

Составные части инфракрасного обогревателя ECL:

 • Стальной зеркальнополированный рефлектор.
 • Защита электрического ввода.
 • Керамические инфракрасные излучатели ECS.
 • Держатель с отверстиями для крепления.
 • Электрический провод в силиконовой шине.
 • Латунный сальник.
 • Имбусовые болты М6 для регулировки угла держателя.
Монтаж

Инфакрасный обогреватель ELCER типа ECL – 1000 должен монтироваться на высоте не менее 1,8 м от пола. При этом минимальное расстояние от обогреваемой поверхности должно быть не менее 80 см.

В целях соблюдения правил пожарной безопасности нельзя устанавливать обогреватели в непосредственной близости от штор, портьер, занавесок, мебели и т.п. Запрещается устанавливать излучательный радиатор вблизи легковоспламеняющихся материалов и во взрывоопасном помещении.

С целью увеличения срока службы излучателей не рекомендуется использовать обогреватели в помещениях с повышенной влажностью: ванна, душ, плавательный бассейн и т.п.

Инфракрасный обогреватель подключается к сети переменного тока 220/230 В, 50 Гц с заземлением.
Для достижения максимального эффекта при настенном креплении обогревателя необходимо установить угол его наклона 37°30’ - совместить положение держателя с метками, обозначенными на корпусе.

По окончании монтажа необходимо убедиться в отсутствии помех на пути излучения. При этом верхняя вентиляционная часть обогревателя ничем не должна быть закрыта. Провод питания не должен касаться корпуса обогревателя ECL-1000.

Керамические излучатели монтируются с помощью оправы ECLR (ЭКЛР).

Монтаж обогревателя ECL-1000 должен соответствовать схеме представленной на рисунке:

Типи підключення

Токоподвод к сферическим керамическим излучателям осуществляется проводом в изоляции из керамических бусинок (с кольцевым наконечником). Стандартная длина выводов – 200 мм.

Токоподвод к сферическим керамическим излучателям осуществляется проводом в изоляции из керамических бусинок (с штырьевым наконечником). Стандартная длина выводов – 200 мм.

Доставка

Завдяки наявності складу ми пропунуємо швидкі відправки усіх товарних позицій, що є в наявності. Ми пропонуємо наступні варіанти доставки по Україні: Самовивіз зі складу у м Одеса; Кур'єрська доставка товара Інфрачервоні обігрівачі для саун «ECL» на Вашу адресу; Доставка транспортною компанією в будь-яке місто України

 

Інфрачервоні обігрівачі для саун «ECL» з доставкою в будь-яке місто України за короткий час. Швідки відправки товару зі складу в Одесі в усі міста України: Київ, Харків, Днепр, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль , Луцьк, Ужгород та інші областні та сільскі місцевості де є віділення Новой почти, УкрПочти або іншого оператора транспортной компаній.

Замовити Інфрачервоні обігрівачі для саун «ECL» В Iнтмакс з доставкою по всій Україні.

Вказати зручний спосіб доставки необхідно при оформленні замовлення товару (докладна адреса та контактні дані Вашої компанії).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.