0
0
0

Керамічні ТЕНи

0
Керамічні стрічкові тени – це резистивні електронагрівачі контактного типу, пристосовані для нагрівання плоских або циліндричних поверхонь. Вони можуть бути виготовлені на базі різноманітних нагрівальних елементів у залежності від умов роботи та пост..
Запитати ціну
0
Сухі тени являють собою нагрівальний елемент, у якому резистивний дріт поміщено у керамічний ізолятор циліндричної форми. Дані тени призначені для нагрівання різних газів і рідин. ЕНПк – ЕлектроНагрівач Патронний керамічний..
Запитати ціну
0
Овальний складальної тен - це керамічний нагрівач, що застосовується в різних кондитерських печах. Складальної керамічний тен є резистивную дріт, яка поміщена в корпус з керамічних ізоляторів. Максимальна температура тена: 600 ° С. Максимальна ..
Запитати ціну
0
Тени для печей випалу та сушіння – це високотемпературні керамічні нагрівачі, які виготовляються з відкритими резистивними спіралями у плоскому керамічному корпусі. Застосовуються в основному у  печах випалу , муфельних печах або для ..
Запитати ціну
0
Керамічні стрічкові тени – це резистивні електронагрівачі контактного типу, пристосовані для нагрівання плоских або циліндричних поверхонь. Вони можуть бути виготовлені на базі різноманітних нагрівальних елементів у залежності від умов роб..
Запитати ціну

ТЕН сухий – це конструкція, що складається з набірних циліндричних блоків, з’єднаних резисторним дротом. Тени сухі виготовляються під замовлення з максимальною довжиною до 3 м і можливістю формування холодних зон.

Циліндричні ТЕНи використовуються для нагрівання у повітрі та рідині. За необхідності  можна додатково замовити керамічний ТЕН у металевій колбі, яка буде захищати від механічних ушкоджень та впливу шкідливих факторів.  Інтмакс пропонує ТЕНи сухі як у наявності зі складу, так і виготовити під замовлення. Ціну сухого ТЕНа уточнюйте  у менеджерів за телефоном або електронною поштою.

ТЕН плоский керамічний виготовляється з керамічних пластин з високою теплопровідністю. Плоский ТЕН можна спроектувати з зонами високої потужності та холодними зонами. Унікальність теплового нагрівання керамічного тена у рівномірному прогріванні та правильному розподілі теплових потоків. Використовують плоскі керамічні ТЕНи у харчовій промисловості при випіканні хлібобулочних виробів.

Інтмакс пропонує керамічні плоскі ТЕНи з максимальною температуро нагрівання до 700оС. Плоскі керамічні ТЕни мають високе КПД і розраховані на тривалу роботу.Канальні тени мають відкриту спіраль, яка прокладена на плоскій керамічній поверхні нагрівача. Температура нагрівання ТЕНа для печі може досягати 1300оС. Застосування канальних ТЕНів найрізноманітніше: печі випалу, печі для сушіння, муфельні печі та інші електричні печі, де необхідне нагрівання понад 1000оС.

Інтмакс представляє ТЕНи для печей випалу, як стандартного розміру, так і під замовлення. За необхідності нагрівач можна «сховати» всередині керамічного блоку. Конструкція керамічного канального ТЕНа проста у монтажу та підключенні. Замовити ТЕН для печі випалу зі складу в Одесі або з доставкою в будь-яке місто України.

Керамічні стрічкові ТЕНи виготовляються з плоских керамічних блоків під замовлення за кресленнями та розмірами клієнта. Унікальність стрічкового ТЕНу у його гнучкості, тому він може застосовуватися на поверхнях різної форми. Інтмакс пропонує стрічкові ТЕНи довільної форми, з отворами під кріплення або датчик контролю температури. За необхідності, можна замовити захисний кожух з нержавіючої сталі, який захистить від ушкоджень.

Стрічковий або плоский ТЕН забезпечує нагрівання поверхні за рахунок максимального контакту з обладнанням. У якості нагрівача використовуються реостатний дріт, який послідовно з’єднано через керамічні блоки.