0
0
0

Керамічні стрічкові ТЕНи

0
Керамічні стрічкові тени – це резистивні електронагрівачі контактного типу, пристосовані для нагрівання плоских або циліндричних поверхонь. Вони можуть бути виготовлені на базі різноманітних нагрівальних елементів у залежності від умов роботи та пост..
Запитати ціну
0
Керамічні стрічкові тени – це резистивні електронагрівачі контактного типу, пристосовані для нагрівання плоских або циліндричних поверхонь. Вони можуть бути виготовлені на базі різноманітних нагрівальних елементів у залежності від умов роб..
500 грн.

Керамічні стрічкові ТЕНи виготовляються з плоских керамічних блоків під замовлення за кресленнями та розмірами клієнта. Унікальність стрічкового ТЕНу у його гнучкості, тому він може застосовуватися на поверхнях різної форми. Інтмакс пропонує стрічкові ТЕНи довільної форми, з отворами під кріплення або датчик контролю температури. За необхідності, можна замовити захисний кожух з нержавіючої сталі, який захистить від ушкоджень.

Стрічковий або плоский ТЕН забезпечує нагрівання поверхні за рахунок максимального контакту з обладнанням. У якості нагрівача використовуються реостатний дріт, який послідовно з’єднано через керамічні блоки.