0
0
0

Комплектуючі

0
Термодатчик термопара типу К виготовляється з металу хромель-алюмель. Даний тип обладнання називають датчиком контактного типу. Термопара ТХА має попит завдяки широкому діапазону виміру температур -200… +1000оС. Високі функціональні можливості..
Запитати ціну
0
  Термопара ТЖК используется для измерения температуры в разряженной атмосфере. Применяется термопара для измерения максимальной температуры в 500ºС, при более высоких показателях и высокий влажности воздуха можно наблюдать окисле..
Запитати ціну
0
Роз’єми термостійкі використовуються на обладнанні , де температура нагріву перевищує 100оС. Підключають термостійкими роз’ємами нагрівальні прилади різноманітного призначення. Використовують термостійкі конектори для швидкого розмик..
Запитати ціну
0
У якості додаткових аксесуарів для дисиліцид молібденових нагрівачів компанія Інтмакс пропонує для вас: керамічні та металеві тримачі, алюмінієві шлейфи. Для високотемпературних дисиліцид молібденових нагрівачів застосовують термостійкі аксесуари, п..
Запитати ціну
0
Комплектуючі матеріали підбираються виходячи з розмірів карбідкремнієвих нагрівачів (КЕНів), особливостей робочого процесу та розмірів обладнання. Високотемпературні карбід кремнієві нагрівачі застосовують у комплекті з термостійкими аксесу..
Запитати ціну
0
Сьогодні для захисту кабеля застосовують сучасні матеріали: металеве обплетення або силіконовий кембрик. Термостійкий захист кабеля необхідний при можливих механічних ушкодженнях, роботі в агресивних середовищах, де є загроза потрапляння на дріт..
Запитати ціну
0
Міканіт – це жорсткий слюдяний електроізоляційний матеріал, який складається з шарів міканітного паперу, просочених силіконовою смолою та пов’язаних між собою пресуванням під впливом високих температур. Замовити міканіт зі складу в ..
Запитати ціну
0
Рекомендация по применению высокотемпературной пасты Gripcott NF:    Устранение воздушных зазоров, которые образуются между нагревательным элементом и нагреваемой поверхностью, при установке плоских, кольцевых, патронных и сопловых ..
Запитати ціну
0
Керамічні термостійкі клемні колодки виготовлені з якісного ізоляційного матеріалу, як має високу стійкість на пробій навіть при впливові вологи, стійкий до струмів поверхневого витоку, не горить, є силікатним матеріалом на основі натуральної си..
Запитати ціну
0
Рефлектор (відбивач) ECR є металевою пластиною, зігнутою по краях. Він служить для більш ефективного використання тепла, що віддається керамічним інфрачервоним випромінювачем ECS, ECP, ECH, нагрівальній поверхні. Поставляється у п’яти ва..
Запитати ціну
0
Керамічні ізоляційні буси використовуються для ізоляції дротів в умовах підвищених температурних навантажень. Дроти, оснащені ізоляційними бусами, зберігають гнучкість, але при цьому мають великий механічний та термічний захист. Купити ізоляцій..
Запитати ціну
0
Терморегулятор являє собою механічний прилад контролю температури повітря. Призначений для керування обігрівачами потужністю до 500Вт. Має вбудований біметалевий датчик температури. Сфера використання: Шафи електричні, банкомати, платіжні ..
Запитати ціну
0
Термостат terneo rol - терморегулятор температури повітря опалювального приміщення за допомогою інфрачервоних хвиль або конвекції. Внутрішній датчик вимірює температуру у місці установки термостату. Терморегулятор призначений для підтримання по..
Запитати ціну
0
Електронний терморегулятор terneo sen – сенсорний програмований тижневий терморегулятор для теплої підлоги. Зовнішній і внутрішній датчики для контролю температури. Економія електроенергії у вашу відсутність. Призначений для використання..
Запитати ціну
0
Кімнатний терморегулятор terneo vt – термостат для інфрачервоних обігрівачів (панелей) та електричних конвекторів. Призначений для використання у якості регулятора з температури повітря. Замовити терморегулятор кімнатний для побутових при..
Запитати ціну
0
terneo rz – терморегулятор, який підключається через звичайну розетку, для інфрачервоних панелей та електричних інфрачервоних обігрівачів. Замовити терморегулятор для інфрачервоних обігрівачів можна зі складу в Одесі або з доставкою у буд..
Запитати ціну
0
Терморегулятор terneo pro – автоматичний терморегулятор з внутрішнім датчиком температури повітря для інфрачервоних панелей. Програмований тижневий термостат з великою кількістю налаштувань для  змінювання температурного режиму в зале..
Запитати ціну
0
Нікелевий термостійкий дріт виготовляється з такими технічними характеристиками:Матеріал дроту/кабеля: нікельРобоча температура: -60 до +350°С;Пікова температура: +400°С. Властивості нікелевого термостійкого дроту:  ..
Запитати ціну
0
Стандарти на термостійкий мідний дріт: Сертифікат VERITAS N° BV 153552.Нікельована мідь задовольняє стандарту ASTM B355.   Властивості термостійкого мідного дроту:   Підвищена електропровідність Гарна здатність до луження ..
Запитати ціну
0
Властивості силіконового термостійкого кабеля:   Стійкість до мастил, жирів, спирту, пластифікаторів та клофінів; Стійкість до розбавлених кислот, лужних та соляних розчинів; Гарний опір тепловому шоку.   Силіконовий т..
Запитати ціну
0
  Розшифрування маркування РКГМР — резинова ізоляція жили.К — кремньоорганічний тип резини.Г — гнучкий.М — обплетення зі скловолокна, просочена емаллю або термостійким лаком   Технічні характер..
Запитати ціну

Термопара це один із сучасних датчиків, який працює в екстремальних температурах. Робоча температура термопар складає від -200ºС і до +1300ºС, для типів датчиків К, J, L. Термопари мають кілька варіантів виконання, тому вони можуть використовуватися у різному обладнанні та у різних умовах. Підібрати датчик правильно допоможе менеджер компанії Інтмакс. Обрати термопару можна виходячи з діапазону температур, застосованого обладнання та зовнішнього середовища.

Термостійкі дроти використовуються для підключення електрообладнання, яке працює в екстремально високих температурах. Термостійкий кабель має високий ступінь механічного захисту, стійкий до корозії та вологи. Кабелі та дроти представлені на сторінках розділу. Максимально допустима температура роботи дроту сягає 500ºС. Під час монтажу кабеля термостійкого користуйтеся порадами спеціалістів, які гарантують безпечну роботу вашого обладнання.

Використовуючи терморегулятор у комплексі з інфрачервоними нагрівачами або іншим обладнанням, Ви зможете контролювати температуру роботи. Принцип роботи терморегулятора полягає у зчитуванні температури у заданому приміщенні та при досяганні заданого значення регулятор вимикає нагрівальний прилад. Терморегулятори дозволять економити електроенергію та оптимізувати роботу нагрівача.

Керамічні ізолятори використовуються у вузлах електромережі та обладнання. Основна мета технічної кераміки – захист відкритих ділянок дроту та вузлів. Перевагою виробів з кераміки є робота при високих температурах, зносостійкість, багатофункціональність, високі діелектричні характеристики. Інтмакс пропонує купити зі складу в Одесі втулки, ізоляційні буси, корпуси, плоскі ізолятори та інші керамічні елементи для підключення.

Рефлектор – це спеціальний прилад з металу, який дозволяє більш ефективно використовувати Інфрачервоні випромінювачі. Завдяки продуманій конструкції Ви зможете збільшити температуру нагріву у кілька разів.

Розмір та форма рефлектора може бути стандартною, при замовленні зі складу, або виготовлена під замовлення. Інфрачервоні випромінювачі застосовуються у формувальному обладнанні, у виробничій лінії для підігріву або додаткової сушки. Завдяки використанню рефлекторів монтаж інфрачервоних випромінювачів спрощується і може бути виконаний за лічені хвилини.

Керамічна термостійка клемна колодка використовується для з’єднання електровузлів обладнання. Клемні колодки виготовляються зі спеціального складу кераміки, яка стійка до високих температур, вологи та перепадів напруги. Інтмакс пропонує термостійкі колодки закритого та відкритого типу. Відкритий тип клемних колодок являє 1,2 та 4-х контактне підключення.

Колодки термостійкі вирізняє висока функціональність та тривалий термін експлуатації.

Монтажна паста використовується при занадто високих температурах та виготовляється з суміші алюмінієвих і мідних порошків з дрібною фракцією. Високотемпературна паста може використовуватися у якості антикорозійного захисту. Завдяки високій тепловіддачі, ви отримаєте стабільну роботу нагрівача, без страху за вихід з ладу обладнання.

Робочі температури для монтажної пасти складають діапазон у -20ºС і +1000ºС.

1. Використовуються роз’єми термостійкі у виробництві для підключення різного типу електрообладнання. Робоча температура нагріву конекторів у діапазоні 100-500ºС, у залежності від типу роз’єму.

2. Роз’єми термостійкі виготовляються з якісних матеріалів. Прилад має додатковий захист від перегину і готово до монтажу та підключення обладнання.

Міканіт – це ізоляційний матеріал, який являє собою тонкі пластини. Виготовляється у вигляді паперу з тонкими шарами міканіту, який додатково просочений силіконом та спресований під впливом високої температури.

Міканіт у вигляді пресованого паперу має еластичність та високу міцність. Матеріал не втрачає своїх властивостей при постійному високотемпературному нагріві.

У якості захисту кабеля від високої температури та вигинів використовується кембрик або металеве обплетення. Робоча температура кембрика - 350ºС, а металевого обплетення - 400ºС. Діелектрична міцність коливається у межах 800 – 1200 В, у залежності від технічних характеристик.

Захист для кабеля має ряд переваг: вогнетривкість, механічна міцність та можливість експлуатації при високій температурі.

Високотемпературні карбідкремнієві нагрівачі застосовують у комплекті з термостійкими аксесуарами: контактні затискачі або алюмінієві шлейфи.

У якості додаткових аксесуарів для дисиліцид молібденових нагрівачів компанія Інтмакс пропонує для вас: керамічні та металеві тримачі, алюмінієві шлейфи.