0
0
0

Термостійкі дроти та кабелі

0
Нікелевий термостійкий дріт виготовляється з такими технічними характеристиками:Матеріал дроту/кабеля: нікельРобоча температура: -60 до +350°С;Пікова температура: +400°С. Властивості нікелевого термостійкого дроту:  ..
Запитати ціну
0
Стандарти на термостійкий мідний дріт: Сертифікат VERITAS N° BV 153552.Нікельована мідь задовольняє стандарту ASTM B355.   Властивості термостійкого мідного дроту:   Підвищена електропровідність Гарна здатність до луження ..
Запитати ціну
0
Властивості силіконового термостійкого кабеля:   Стійкість до мастил, жирів, спирту, пластифікаторів та клофінів; Стійкість до розбавлених кислот, лужних та соляних розчинів; Гарний опір тепловому шоку.   Силіконовий т..
Запитати ціну
0
  Розшифрування маркування РКГМР — резинова ізоляція жили.К — кремньоорганічний тип резини.Г — гнучкий.М — обплетення зі скловолокна, просочена емаллю або термостійким лаком   Технічні характер..
Запитати ціну

Використовується нікелевий термостійкий дріт для підключення до мережі електроживлення нагрівальних елементів, обігрівачів, нагрівачів для ІЧ саун, котлів опалення та інших установок. Температура , за якої може використовуватися термостійкий нікелевий дріт, варіюється від -60 до +350оС. Максимальна робоча температура термостійкого нікелевого дроту +400оС. 

Напруга живлення 300/500 В.

Термостійкий нікелевий дріт має ряд переваг: еластичність, високий опір, стійкість до перепадів температур, впливу хімічних препаратів.

Мідний термостійкий дріт з нікелевим покриттям CNVAS має робочу температуру у межах -60 … 400оС, при максимальній піковій температурі до 450оС. Використовується термостійкий мідний дріт для під’єднання нагрівальних елементів та обладнання до електромережі.

Переваги мідного термостійкого дроту полягають у високій еластичності, здатності до луження та великої еластичності. Стійкість до впливу вологи та хімічних реагентів дозволяє застосовувати кабель у складних виробничих умовах. Замовити мідний термостійкий дріт можна зі складу в Одесі або з доставкою у будь-яке місто України.

Термостійкий мідний дріт поставляється дрібним та крупним оптом

Трьохжильний термостійкий кабель застосовують для підключення електротехнічного обладнання до мережі електроживлення. Силіконовий термостійкий кабель стійкий до різких перепадів температур та може застосовуватися у діапазоні температур от -50оС до +200оС. Трьохжильний кабель можна використовувати на обладнанні де можливий вплив спирту, жирів, мастил, пластифікаторів, клофінів, розчинів кислот і луг.

Термостійкий трьохжильний кабель найчастіше застосовують для підключення інфрачервоних обігрівачів, нагрівачів для ІЧ саун, бойлерів, електрокотлів та іншого обладнання.

Дріт РКГМ має ізоляцію та оболонку з кремній-органічної резини, що не містить галогени, не розповсюджує горіння, має низьке димо-газовиділення, стійкий до впливу зниженого та підвищеного атмосферного тиску, вібрації, механічних ударів, до впливу пліснявих грибів, стійкий до озону та сонячної радіації. Дріт РКГМ застосовується на вивідних кінцях обмоток температурного класу «Н» електричних машин та апаратів, за відсутності впливу агресивних середовищ та мастил.

А також під час монтажу електропроводки у лазнях і саунах. Дріт РКГМ використовується для фіксованого монтажу у виробництві електронагрівальних приладів, електродвигунів, для монтажу всередині освітлювальної арматури, електроплит, жарочних шаф, термошаф та інших приладів, що піддаються впливу підвищених температур, у тому числі у тропічних умовах.