0
0
0

Комплектуючі для дисиліцид молібденових нагрівачів

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Інтмакс
  • Код товару: 11112
  • Наявність: В наявності
500 грн.

У якості додаткових аксесуарів для дисиліцид молібденових нагрівачів компанія Інтмакс пропонує для вас: керамічні та металеві тримачі, алюмінієві шлейфи.

Для високотемпературних дисиліцид молібденових нагрівачів застосовують термостійкі аксесуари, призначені спеціально для даного типу обладнання.

 

Комплектуючі елементи для дисиліцид молібденових нагрівачів підбираються під розмір гріючих приладів та особливостей обладнання. 

Дод. характеристики
Доставка

Ви можете розглянути кілька варіантів доставки продукції Интмакс: Самовивіз зі складу в м Одеса; Кур'єрська доставка товару Комплектуючі для дисилицида молібденових нагрівачів на Вашу адресу; Доставка транспортною компанією в будь-яке місто України

Комплектуючі для дисилицида молібденових нагрівачів з доставкою в Київ та інші міста. Відправка товару зі складу в Одесі в усі міста України: Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль , Луцьк, Ужгород та інші.

Замовити Комплектуючі для дисилицида молібденових нагрівачів в Интмакс з доставкою по Україні.

Вказати зручний спосіб доставки необхідно при оформленні замовлення товару (докладна адреса та контактні дані Вашої компанії).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.