0
0
0

Термопари

0
Термодатчик термопара типу К виготовляється з металу хромель-алюмель. Даний тип обладнання називають датчиком контактного типу. Термопара ТХА має попит завдяки широкому діапазону виміру температур -200… +1000оС. Високі функціональні можливості..
Запитати ціну
0
  Термопара ТЖК используется для измерения температуры в разряженной атмосфере. Применяется термопара для измерения максимальной температуры в 500ºС, при более высоких показателях и высокий влажности воздуха можно наблюдать окисле..
Запитати ціну

Термопара ТХА або типу К застосовуються для контролю температури у виробничому процесі. Термопара може бути різної довжини та діаметра. Головні характеристики вибору термопари: діаметр та довжина вимірювального штиря, довжина дроту, діаметр різьби, діапазон заміру температури.

Термопара типу К складається з матеріалу хром-алюмель. Вимірювальний діапазон температурного режиму від -200оС і до +1000оС, але слід відмітити, що температура виміру напряму залежить від діаметра термоелектродного дроту, чим він товще, тим вище температура. Термопара ТХА використовується в атмосфері з надлишковим киснем або нейтральному середовищі.

Замовити термопару К можна на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами.