0
0
0

Терморегулятори

0
Терморегулятор являє собою механічний прилад контролю температури повітря. Призначений для керування обігрівачами потужністю до 500Вт. Має вбудований біметалевий датчик температури. Сфера використання: Шафи електричні, банкомати, платіжні ..
Запитати ціну
0
Термостат terneo rol - терморегулятор температури повітря опалювального приміщення за допомогою інфрачервоних хвиль або конвекції. Внутрішній датчик вимірює температуру у місці установки термостату. Терморегулятор призначений для підтримання по..
Запитати ціну
0
Електронний терморегулятор terneo sen – сенсорний програмований тижневий терморегулятор для теплої підлоги. Зовнішній і внутрішній датчики для контролю температури. Економія електроенергії у вашу відсутність. Призначений для використання..
Запитати ціну
0
Кімнатний терморегулятор terneo vt – термостат для інфрачервоних обігрівачів (панелей) та електричних конвекторів. Призначений для використання у якості регулятора з температури повітря. Замовити терморегулятор кімнатний для побутових при..
Запитати ціну
0
terneo rz – терморегулятор, який підключається через звичайну розетку, для інфрачервоних панелей та електричних інфрачервоних обігрівачів. Замовити терморегулятор для інфрачервоних обігрівачів можна зі складу в Одесі або з доставкою у буд..
Запитати ціну
0
Терморегулятор terneo pro – автоматичний терморегулятор з внутрішнім датчиком температури повітря для інфрачервоних панелей. Програмований тижневий термостат з великою кількістю налаштувань для  змінювання температурного режиму в зале..
Запитати ціну
 

Терморегулятор (термостат) для обігрівачів шаф автоматики являє собою механічний прилад контролю температури повітря. Призначений для керування обігрівачами потужністю до 500Вт. Має вбудований біметалевий датчик температури.

Термостат terneo rol – терморегулятор температури повітря опалювального приміщення за допомогою інфрачервоних хвиль або конвекції.

Електронний терморегулятор terneo sen – сенсорний програмований тижневий терморегулятор для теплої підлоги. Зовнішній і внутрішній датчики для контролю температури.

 

Кімнатний терморегулятор terneo vt – термостат для інфрачервоних обігрівачів (панелей) та електричних конвекторів. Призначений для використання у якості регулятора з температури повітря

 

Терморегулятор terneo rz – терморегулятор, який підключається через звичайну розетку, для інфрачервоних панелей та електричних інфрачервоних обігрівачів

Терморегулятор terneo pro – автоматичний терморегулятор з внутрішнім датчиком температури повітря для інфрачервоних панелей. Програмований тижневий термостат з великою кількістю налаштувань для змінювання температурного режиму в залежності від потреби.