0
0
0

Обігрівач для шаф автоматики типу ОША

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Інтмакс
  • Код товару: 11123
  • Наявність: Предзаказ
Запитати ціну

Терморегулятор являє собою механічний прилад контролю температури повітря. Призначений для керування обігрівачами потужністю до 500Вт. Має вбудований біметалевий датчик температури.

Сфера використання: Шафи електричні, банкомати, платіжні термінали, інші прилади.

Замовити терморегулятори для ОША від виробника можна на сайті Інтмакс. Купити терморегулятори у комплексі з системою обігріву шаф автоматики. Термостат для ОША зі складу в Одесі або доставкою по Україні підійде для комплексних рішень терморегулювання.

Терморегулятор призначений для керування температурою повітря у шафах електричних, банкоматах, платіжних терміналах та інших приладах. Застосовується разом з обігрівачами для шаф автоматики типу ОША або аналогами.

Терморегулятор є важливим компонентом системи контролю клімату. Застосування обігрівачів для шаф автоматики без терморегулятора неприпустиме, оскільки може потягнути за собою підвищення температури повітря у шафі вище допустимої, і як результат, вихід з ладу встановленого у шафі обладнання.

У терморегулятор вбудований біметалевий датчик температури. При досяганні температури уставки (температура уставки задається за допомогою регулятора не передньої панелі), відбувається деформація біметалевого елемента, який у свою чергу впливає на нормально-закритий контакт терморегулятора, контакт розмикається і відбувається вимкнення нагрівального елемента. При зниженні температури відносно температури уставки , біметалевий елемент приймає вихідну форму, нормально-закритий контакт замикається і відбувається вмикання нагрівального елемента.

Терморегулятор встановлюється на DIN-рейку за допомогою кріплення, що защипуєт

Дод. характеристики

Номінальна напруга, В

250

Контакти

1НЗ

Максимальний струм комутації, А

10

Номінальний струм, А

2

Діапазон регулювання, °С

0..+60

Температура експлуатації, °С

-25..+80

Температура зберігання, °С

-45..+80

Тип монтажу

на DIN-рейку

Матеріал корпусу

ABS-пластик, що не підтримує горіння

Ступінь захисту

IP20

Висота

61 мм

Ширина

34 мм

Глибина

38 мм

Маса

45 г

Креслення

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.