0
0
0

Гнучкі, стрічкові нагрівачі

0
Електрична нагрівальна стрічка ЕНГЛ-1 для захисту від заморожування, компенсації тепловтрат або технологічного підігріву трубопроводу та резервуарів.   Витримує температури до 180°С Випускається з тепловид..
500 грн.
0
Силіконові нагрівачі застосовуються в різних сферах виробництва, їх унікальність в гнучкості і тонкощі, завдяки чому вони можуть використовуватися в конструкціях, де неможливо використання металевих і керамічних нагрівальних пристроїв. Завдяки в..
500 грн.
0
Вуглецевий кабель для нагріву використовується для обігріву в побуті та виробництві. Провідником є жила струмопроводу складається їх волокнистого вуглецевого матеріалу з термостійкої ізоляцією. Волокно вуглецю - це унікальний сучасний мате..
500 грн.
0
Нагрівач ЕНГЛ-2 - це промислової якості гнучка нагрівальна стрічка, яка може використовуватися для захисту від заморожування або підтримки необхідних температур в трубопроводах і резервуарах. ЕНГЛ-2 - плетені стрічка з склонитки, в основі ..
500 грн.
0
Електрична нагрівальна стрічка ЕНГЛУ-400 високої потужності для обігріву трубопроводів та резервуарів.   Витримує температури до 400°С Випускається з тепловиділенням до 400°С Випускається на робочу напругу - ..
500 грн.
0
Електричний нагрівальний кабель ЕНГКЕх-1 для захисту від замерзання або підтримки заданої температури трубопроводів та резервуарів, в тому числі в небезпечних зонах.♦ Витримує температури до 180 ° С♦ Випускається з виділенням тепла до..
500 грн.

ЕНГЛ застосовуються для розігріву ділянок систем трубопроводу, насосах, виробничому обладнанні, на різних ємностях і цистернах. Унікальність кабелів ЕНГЛ - в герметичності, захисту від високої вологості, а також використанні на вибухонебезпечному обладнанні. Електрична напруга харчування становить 220 В.

Різні типи ЕНГЛ мають певні технічні параметри (потужність, габаритні розміри, температура нагріву).

 

Стрічкові нагрівачі поставляються в готовому вигляді з герметично запаяними наконечниками. Интмакс пропонує нагрівачі Енгл в розмірах, зазначених в розділах за типами нагрівального пристрою. Підбираються стрічкові нагрівачі Енгл індивідуально після прорахунку потужності на квадратуру нагрівається обладнання, при цьому враховуючи особливості обладнання і приміщення, де буде використовуватися нагрівач.

 

Интмакс пропонує наступні гнучкі нагрівачі: Енгл-1 (температура нагріву до 180С), ЕНГЛ-2 (нагрів до 60 С), високотемпературний ЕНГЛ-400 (нагрів до 400 С), вибухозахищений ЕНГКЕх-1 (нагрів до 180 С).

 

 

Купити гнучкі нагрівачі ЕНГЛ можна зі складу в Одесі або замовити доставку в будь-яке місто України. Деякі типи Енгл необхідно використовувати терморегулятори, які допоможуть запобігти перегрів пристрою.

Формуються нагрівачі мають унікальність здатністю приймати будь-яку форму, що дозволяють використовувати їх на двох або тривимірних прес формах і інших типах обладнання. Монтаж проводитися без використання спеціальних засобів.

Гнучкі нагрівачі мають високу потужність, розподілену по всій довжині. Найбільш часто використовуються формовані Тени в контурному типі обігріву колекторів горячеканальних систем. Контроль нагріву температури здійснюється спеціальними датчиками - термопарою.

Інтмакс пропонує гнучкі нагрівачі круглого і квадратного перетину, довжини від 30 до 1,35 см під замовлення. Гнучкий ТЕН поставляється в готовому вигляді і не вимагає додаткових обробок.

 

ТЕН згинається всього один раз перед нагріванням, тому перед монтажем і запуском нагрівального пристрою, необхідно провести всі виміри. Нагрівач гнучкий не потребує термоізоляції

Резисторні керамічні стрічкові нагрівачі застосовуються для нагріву як рівних, так і циліндричних нагрівальних поверхонь. Робоча температура керамічних гнучких нагрівачів - 700 С. Керамічний нагрівач при необхідності може бути оснащений захисним металевим кожухом. Интмакс під замовлення постачає керамічні стрічкові нагрівачі за кресленнями замовника.

Сфера застосування настільки різноманітна, що нагрівачі можна побачити як на виробничому обладнанні, так і в побуті.

Керамічні нагрівачі стрічкового типу можуть бути виготовлені з максимальною довжиною в 1,5 метра, при цьому максимальна ширина може становити 0,5 метра

Гнучкі нагрівачі для ємностей, бочок і цистерн використовуються на поверхнях з нерівною основою. Завдяки універсальним системам кріплення Ви значно полегшимо монтаж і демонтаж гнучкого нагрівача.

Силіконові гнучкі нагрівачі підтримують задану температуру в обладнанні при виробництві, переробці або в побуті. Компанія Интмакс пропонує силіконові гнучкі нагрівачі різного розміру. Зі стандартними розмірами можна ознайомитися в розділі, але також ми приймаємо замовлення на виробництво силіконових нагрівачів за індивідуальними розмірами.

Гнучкі силіконові нагрівачі можуть вирішити питання з нагріванням в важкодоступних місцях, на поверхнях з неправильною і складною формою. При замовленні силіконових нагрівачів можна передбачити наявність технологічних отворів і типи підключень.

 

Силіконові нагрівачі від Інтмакс можуть мати поверхню з самоклейкой, з вулканізірующім клеєм, а також механічні кріплення у вигляді пружин або «липучки будяків».

Вуглецевий або карбоновий кабель часто використовується в системах гріючої підлоги. У карбоновому кабелі як нагрівальний елемент використовується гріє жила, яка виробляється з вуглецевого волокна.

Гнучкий карбоновий кабель має високу міцність, еластичністю, при цьому нагрівач морозостійкий і термостійкий. Вуглецевий кабель економічно ефективний в порівнянні з іншими типами гріючих кабелів.

 

Купити вуглецевий кабель в бухті можна зі складу в Одесі або замовити доставку транспортною компанією.