0
0
0

Стрічкові нагрівачі ЕНГл

0
Електрична нагрівальна стрічка ЕНГЛ-1 для захисту від заморожування, компенсації тепловтрат або технологічного підігріву трубопроводу та резервуарів.   Витримує температури до 180°С Випускається з тепловид..
500 грн.
0
Нагрівач ЕНГЛ-2 - це промислової якості гнучка нагрівальна стрічка, яка може використовуватися для захисту від заморожування або підтримки необхідних температур в трубопроводах і резервуарах. ЕНГЛ-2 - плетені стрічка з склонитки, в основі ..
500 грн.
0
Електрична нагрівальна стрічка ЕНГЛУ-400 високої потужності для обігріву трубопроводів та резервуарів.   Витримує температури до 400°С Випускається з тепловиділенням до 400°С Випускається на робочу напругу - ..
500 грн.
0
Електричний нагрівальний кабель ЕНГКЕх-1 для захисту від замерзання або підтримки заданої температури трубопроводів та резервуарів, в тому числі в небезпечних зонах.♦ Витримує температури до 180 ° С♦ Випускається з виділенням тепла до..
500 грн.

ЕНГЛ застосовуються для розігріву ділянок систем трубопроводу, насосах, виробничому обладнанні, на різних ємностях і цистернах. Унікальність кабелів ЕНГЛ - в герметичності, захисту від високої вологості, а також використанні на вибухонебезпечному обладнанні. Електрична напруга харчування становить 220 В.

Різні типи ЕНГЛ мають певні технічні параметри (потужність, габаритні розміри, температура нагріву).

 

Стрічкові нагрівачі поставляються в готовому вигляді з герметично запаяними наконечниками. Интмакс пропонує нагрівачі Енгл в розмірах, зазначених в розділах за типами нагрівального пристрою. Підбираються стрічкові нагрівачі Енгл індивідуально після прорахунку потужності на квадратуру нагрівається обладнання, при цьому враховуючи особливості обладнання і приміщення, де буде використовуватися нагрівач.

 

Интмакс пропонує наступні гнучкі нагрівачі: Енгл-1 (температура нагріву до 180С), ЕНГЛ-2 (нагрів до 60 С), високотемпературний ЕНГЛ-400 (нагрів до 400 С), вибухозахищений ЕНГКЕх-1 (нагрів до 180 С).

 

Купити гнучкі нагрівачі ЕНГЛ можна зі складу в Одесі або замовити доставку в будь-яке місто України. Деякі типи Енгл необхідно використовувати терморегулятори, які допоможуть запобігти перегрів пристрою.