0
0
0

Силіконові нагрівачі

0
Силіконові нагрівачі застосовуються в різних сферах виробництва, їх унікальність в гнучкості і тонкощі, завдяки чому вони можуть використовуватися в конструкціях, де неможливо використання металевих і керамічних нагрівальних пристроїв. Завдяки в..
500 грн.

Гнучкі нагрівачі для ємностей, бочок і цистерн використовуються на поверхнях з нерівною основою. Завдяки універсальним системам кріплення Ви значно полегшимо монтаж і демонтаж гнучкого нагрівача.

Силіконові гнучкі нагрівачі підтримують задану температуру в обладнанні при виробництві, переробці або в побуті. Компанія Интмакс пропонує силіконові гнучкі нагрівачі різного розміру. Зі стандартними розмірами можна ознайомитися в розділі, але також ми приймаємо замовлення на виробництво силіконових нагрівачів за індивідуальними розмірами.

Гнучкі силіконові нагрівачі можуть вирішити питання з нагріванням в важкодоступних місцях, на поверхнях з неправильною і складною формою. При замовленні силіконових нагрівачів можна передбачити наявність технологічних отворів і типи підключень.

Силіконові нагрівачі від Інтмакс можуть мати поверхню з самоклейкой, з вулканізірующім клеєм, а також механічні кріплення у вигляді пружин або «липучки будяків».