0
0
0

Нагрівачі нафтопродуктів (бітуму)

0
Конструкция погружного нагревателя имеет следующие компоненты: фланец для крепления, трубы нагрева с керамическим сердечником по которому проходит нихромовая спираль. Длина каждой трубки может варьироваться от 1 до 3-х метров в зависимости от мо..
Запитати ціну
0
Конструкция погружного нагревателя имеет следующие компоненты: фланец для крепления, трубы нагрева с керамическим сердечником по которому проходит нихромовая спираль. Длина каждой трубки может варьироваться от 1 до 3-х метров в зависимости от мо..
Запитати ціну
0
Заглибні електричні нагрівачі використовують для підігріву в умовах, коли не можна виконати установку врізного приладу нагріву. Заглибні нагрівачі застосовують для прогріву води, бітуму, гудрону, мазуту, мінеральних мастил, нафтопродуктів та інших рі..
Запитати ціну
0
Нагрівач врізний використовується у якості пристрою підігріву в рідинах: водних розчинах, бітумі, гудроні, мазуті, мінеральних мастилах та інших матеріалів нафтопродуктів. Кріпиться врізний нагрівач на бокову частину цистерни заглибленої або наз..
Запитати ціну
0
Циркуляційні нагрівачі проточного типу використовуються для нагріву таких матеріалів: нафтопродукти, розчини кислот, луг, вода, мастила. Можливе застосування проточних нагрівачів у прогріванні різноманітних газів, повітряних сумішей, кисню,..
Запитати ціну
0
Нагрівачі склопластикові – коротка назва НСП, а також нагрівачі склокерамічні – НСК мають циліндричну форму. Виготовляються нагрівачі для нафтопродуктів із волокон склопластику, які намотуються один на одний, а всередині р..
Запитати ціну

Склопластиковий нагрівач у вигляді труби використовується для розігріву, а також підтримання температури нафтопродуктів. Виготовляється нагрівач склопластиковий з вуглецевого нагрівача, поверх якого поетапно намотується склопластикове волокно. Велика поверхня теплообміну дозволяє збільшити швидкість нагріву. Нагрівач склопластиковій не токсичний, при нагріванні не горить та безпечний.

Монтаж склопластикових нагрівачів під кутом від 4 до 6о,збільшує обсяг та швидкість розігріву у кілька разів. Закріпити нагрівач склопластиковий можна у два способи: за допомогою хомута або через отвір у фланці.

Переваги склопластикових нагрівачів: довговічність (до 10 років експлуатації за умови дотримання правил), енергоекономічність, пожежобезпечність при нагріві, тривала робота без закоксування.

Нагрівач для бітуму врізний застосовується під час нагрівання нафтопродуктів та інших рідин у цистернах та ємностях більшою мірою наземного типу. Монтується нагрівач врізний у бічну стінку за допомогою зварювання або через фланець.

Конструкція врізного нагрівача складається з фланця, на який прикріплені труби з керамічним сердечником, що виконує роль нагрівача. Модель врізного нагрівача для бітуму дозволяє без звільнення цистерни зробити заміни керамічного нагрівача, що вийшов з ладу, або виконати плановий огляд приладу.

Врізні нагрівачі застосовують для підтримання температури та прогрівання бітуму, мазуту, гудрону, мінеральних мастил і водних розчинів різного типу в’язкості.

Замовити врізний нагрівач для бітуму можна стандартні моделі (вказані нижче)  або ж оформити заявку на виробництво за індивідуальними кресленнями. Врізний нагрівач може складатися з 1-6 трубчастих нагрівальних елементів. Потужність врізного нагрівача варіюється в діапазоні 0,5 – 1,2 Вт/см2