0
0
0

Склопластиковий нагрівач

0
Нагрівачі склопластикові – коротка назва НСП, а також нагрівачі склокерамічні – НСК мають циліндричну форму. Виготовляються нагрівачі для нафтопродуктів із волокон склопластику, які намотуються один на одний, а всередині р..
Запитати ціну

Склопластиковий нагрівач у вигляді труби використовується для розігріву, а також підтримання температури нафтопродуктів. Виготовляється нагрівач склопластиковий з вуглецевого нагрівача, поверх якого поетапно намотується склопластикове волокно. Велика поверхня теплообміну дозволяє збільшити швидкість нагріву. Нагрівач склопластиковій не токсичний, при нагріванні не горить та безпечний.

Монтаж склопластикових нагрівачів під кутом від 4 до 6о,збільшує обсяг та швидкість розігріву у кілька разів. Закріпити нагрівач склопластиковий можна у два способи: за допомогою хомута або через отвір у фланці.

Переваги склопластикових нагрівачів: довговічність (до 10 років експлуатації за умови дотримання правил), енергоекономічність, пожежобезпечність при нагріві, тривала робота без закоксування.