0
0
0

Склопластиковий нагрівач

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Інтмакс
  • Код товару: 00037
  • Наявність: Предзаказ
Запитати ціну

Нагрівачі склопластикові – коротка назва НСП, а також нагрівачі склокерамічні – НСК мають циліндричну форму.

Виготовляються нагрівачі для нафтопродуктів із волокон склопластику, які намотуються один на одний, а всередині розташовується нагрівальний елемент з вуглецю. Подібна конструкція унікальна та запатентована. Покращені показники нагріву отримують за рахунок великої площі теплообміну, при аналізі роботи з металевими нагрівачами.

Склопластиковий нагрівач (НСП) не токсичний, не горить та вибухобезпечний, оскільки при перегорянні струмопровідного шару немає небезпеки займання. Нагрівач для нафтопродуктів склопластиковий застосовується для нагріву мазуту, мастил, бітуму з домішками, гудрону та інших в’язких матеріалів. Для виготовлення склокерамічних нагрівачів застосовують єднальні компоненти органічного типу.

Склокерамічні нагрівачі застосовують у нагріванні рідин, повітряних і газових середовищ (різних типів), харчових продуктів. У виробництві склокерамічних нагрівачів застосовують єднальні матеріали неорганічні.

Закріпити НСП та НСК нагрівачі можна у два способи: за допомогою хомута  або спеціальних отворів, які знаходяться всередині труби. Під час монтажу нагрівача склопластикового під кутом у 5о від горизонтальної поверхні Ви збільшуєте обсяг маси, що перемішується і нагрівається. Під’єднати нагрівач можна через контактні виводи на болти типу М6.

 

Використання НСП і НСК:

·         підтримка температури та розігрів нафтопродуктів без руйнування фракцій;

·         підігрів і зневоднення бітуму без утворення піни на поверхні;

·         нагрів газових сумішей та повітря.

Переваги нагрівачів склопластикових і склокерамічних для нафтопродуктів:

·         тривалий термін експлуатації, за дотримання норм монтажу та правил експлуатації робочий термін експлуатації може сягати 10 років;

·         зниження витрат на енергоспоживання на 25-30% у порівнянні з ніхромовими ТЕНами;

·         тривалий термін роботи без закоксування труби нагрівача;

·         екологічність;

·         пожежобезпечність.

Замовити нагрівачі склопластикові та склокерамічні в Одесі можна за телефоном або електронною поштою. Можлива доставка нагрівача по Україні. Вартість на нагрівальні прилади НСП і НСК розраховується індивідуально для кожного клієнта. Консультація, розрахунок, надання креслення в нашій компанії здійснюється безкоштовно.

Дод. характеристики
Температура нагріву НСП, max

250оC

Товщина стінки НСП

4-6 мм

Вага НСП

5-7 кг

3-5 кг

Температура нагріву НСК, max

800оC

Товщина стінки НСК

5-8 мм

Вага НСК

6,5-9 кг

4-6,5 кг

Вага

2500 мм

1250 мм

Внутрішній діаметр

150 мм

Потужність

8 кВт

4 кВт

Напруга живлення

220 В

Напруга живлення

0,62 Вт/см2

 

 

 

 

Креслення

Доставка

Завдяки наявності складу ми пропунуємо швидкі відправки усіх товарних позицій, що є в наявності. Ми пропонуємо наступні варіанти доставки по Україні: Самовивіз зі складу у м Одеса; Кур'єрська доставка товара Склопластиковий нагрівач на Вашу адресу; Доставка транспортною компанією в будь-яке місто України

 

Склопластиковий нагрівач з доставкою в будь-яке місто України за короткий час. Швідки відправки товару зі складу в Одесі в усі міста України: Київ, Харків, Днепр, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль , Луцьк, Ужгород та інші областні та сільскі місцевості де є віділення Новой почти, УкрПочти або іншого оператора транспортной компаній.

Замовити Склопластиковий нагрівач В Iнтмакс з доставкою по всій Україні.

Вказати зручний спосіб доставки необхідно при оформленні замовлення товару (докладна адреса та контактні дані Вашої компанії).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.