0
0
0

Нагрівач врізний нафтопродуктів

0
Нагрівач врізний використовується у якості пристрою підігріву в рідинах: водних розчинах, бітумі, гудроні, мазуті, мінеральних мастилах та інших матеріалів нафтопродуктів. Кріпиться врізний нагрівач на бокову частину цистерни заглибленої або наз..
Запитати ціну

Нагрівач для бітуму врізний застосовується під час нагрівання нафтопродуктів та інших рідин у цистернах та ємностях більшою мірою наземного типу. Монтується нагрівач врізний у бічну стінку за допомогою зварювання або через фланець.

Конструкція врізного нагрівача складається з фланця, на який прикріплені труби з керамічним сердечником, що виконує роль нагрівача. Модель врізного нагрівача для бітуму дозволяє без звільнення цистерни зробити заміни керамічного нагрівача, що вийшов з ладу, або виконати плановий огляд приладу.

Врізні нагрівачі застосовують для підтримання температури та прогрівання бітуму, мазуту, гудрону, мінеральних мастил і водних розчинів різного типу в’язкості.

Замовити врізний нагрівач для бітуму можна стандартні моделі (вказані нижче)  або ж оформити заявку на виробництво за індивідуальними кресленнями. Врізний нагрівач може складатися з 1-6 трубчастих нагрівальних елементів. Потужність врізного нагрівача варіюється в діапазоні 0,5 – 1,2 Вт/см2.