0
0
0

Обігрівачі шаф автоматики

5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 50 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без вен..
1 030 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 100 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без ве..
1 166 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 120 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без ве..
1 410 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 150 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без ве..
1 518 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 180 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без ве..
1 626 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 250 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без ве..
1 843 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША з вентилятором Потужність - 100 Ватт) з вентиляторами застосовуються в шафах і щитах електричних в випадках, коли утруднена конвекція повітря всередині шафи, утруднена конвекція повітря в зоні установки нагрівача, або д..
2 141 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША з вентилятором Потужність - 150 Ватт) з вентиляторами застосовуються в шафах і щитах електричних в випадках, коли утруднена конвекція повітря всередині шафи, утруднена конвекція повітря в зоні установки нагрівача, або д..
2 277 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША з вентилятором Потужність - 200 Ватт) з вентиляторами застосовуються в шафах і щитах електричних в випадках, коли утруднена конвекція повітря всередині шафи, утруднена конвекція повітря в зоні установки нагрівача, або д..
2 440 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША з вентилятором Потужність - 250 Ватт) з вентиляторами застосовуються в шафах і щитах електричних в випадках, коли утруднена конвекція повітря всередині шафи, утруднена конвекція повітря в зоні установки нагрівача, або д..
2 982 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 75  Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША б..
1 057 грн.

ОША використовують для прогріву шаф автоматики, управління, терміналів, банкоматів, в різному електротехнічному обладнанні. У робочому режимі ОША забезпечить тривалий обігрів і захист від появи конденсату всередині шафи.

Обігрівач шафи автоматики має надійну конструкцію, що складається з нагрівального елементу, алюмінієвого радіатора, термостійкого дроти і термореле. Ми пропонуємо ОША стандартних розмірів і потужністю від 50 до 250 Вт. Правильно підібрати потужність нагрівального пристрою допоможе фахівець по нагріванню, який проконсультує з технічних питань, монтажу та підключення.

Монтуються обігрівачі шаф автоматики за допомогою DIN рейки 3,5 см. Поставляються ОША під замовлення зі складу в Одесі.

ОША з вентилятором встановлюється на шафи і шиті, де утруднена конвекція повітря, для швидкого прогрівання і спрямованого обігріву. Обігрівач шафи автоматики свого конструкції має додатково встановлений вентилятор, який збільшує ефективність роботи пристрою. Нагрівальний пристрій складається з алюмінієвих пластин- радіаторів, що гріє елемента і термостійких висновків. Також для усунення перегріву на ОША необхідно додатково встановити термореле, яке буде обмежувати температуру і час нагрівання.

Для підключення ОША з вентилятором вмонтовані термостійкі клеми, але можливе підключення у вигляді дроту необхідної вам довжини. Інтмакс пропонує ОША з вентилятором стандартних потужностей 100, 150, 200 і 250 Вт. Габаритні розміри обігрівачі шаф автоматики також різні.

Обігрівачі шаф автоматики з вентилятором можна купити зі складу в Одесі або з оформленням доставки в будь-яке місто по Україні.