0
0
0

Обігрівач шаф автоматики без вентилятора

5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 50 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без вен..
1 030 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 100 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без ве..
1 166 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 120 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без ве..
1 410 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 150 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без ве..
1 518 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 180 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без ве..
1 626 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 250 Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША без ве..
1 843 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША без вентилятора Потужність - 75  Ватт) без вентилятора застосовуються в шафах і щитах електричних і призначені для умов з природною конвекцією повітря, в тому числі під впливом самого нагрівача.  Корпус ОША б..
1 057 грн.

ОША використовують для прогріву шаф автоматики, управління, терміналів, банкоматів, в різному електротехнічному обладнанні. У робочому режимі ОША забезпечить тривалий обігрів і захист від появи конденсату всередині шафи.

Обігрівач шафи автоматики має надійну конструкцію, що складається з нагрівального елементу, алюмінієвого радіатора, термостійкого дроти і термореле. Ми пропонуємо ОША стандартних розмірів і потужністю від 50 до 250 Вт. Правильно підібрати потужність нагрівального пристрою допоможе фахівець по нагріванню, який проконсультує з технічних питань, монтажу та підключення.

Монтуються обігрівачі шаф автоматики за допомогою DIN рейки 3,5 см. Поставляються ОША під замовлення зі складу в Одесі.