0
0
0

Обігрівач шаф автоматики з вентилятором

5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША з вентилятором Потужність - 100 Ватт) з вентиляторами застосовуються в шафах і щитах електричних в випадках, коли утруднена конвекція повітря всередині шафи, утруднена конвекція повітря в зоні установки нагрівача, або д..
2 141 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША з вентилятором Потужність - 150 Ватт) з вентиляторами застосовуються в шафах і щитах електричних в випадках, коли утруднена конвекція повітря всередині шафи, утруднена конвекція повітря в зоні установки нагрівача, або д..
2 277 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША з вентилятором Потужність - 200 Ватт) з вентиляторами застосовуються в шафах і щитах електричних в випадках, коли утруднена конвекція повітря всередині шафи, утруднена конвекція повітря в зоні установки нагрівача, або д..
2 440 грн.
5% при замовленні з сайту
0
Обігрівачі шаф автоматики (ОША з вентилятором Потужність - 250 Ватт) з вентиляторами застосовуються в шафах і щитах електричних в випадках, коли утруднена конвекція повітря всередині шафи, утруднена конвекція повітря в зоні установки нагрівача, або д..
2 982 грн.

ОША з вентилятором встановлюється на шафи і шиті, де утруднена конвекція повітря, для швидкого прогрівання і спрямованого обігріву. Обігрівач шафи автоматики свого конструкції має додатково встановлений вентилятор, який збільшує ефективність роботи пристрою. Нагрівальний пристрій складається з алюмінієвих пластин- радіаторів, що гріє елемента і термостійких висновків. Також для усунення перегріву на ОША необхідно додатково встановити термореле, яке буде обмежувати температуру і час нагрівання.

Для підключення ОША з вентилятором вмонтовані термостійкі клеми, але можливе підключення у вигляді дроту необхідної вам довжини. Інтмакс пропонує ОША з вентилятором стандартних потужностей 100, 150, 200 і 250 Вт. Габаритні розміри обігрівачі шаф автоматики також різні.

Обігрівачі шаф автоматики з вентилятором можна купити зі складу в Одесі або з оформленням доставки в будь-яке місто по Україні.