0
0
0

Промислові нагрівачі

0
Конструкция погружного нагревателя имеет следующие компоненты: фланец для крепления, трубы нагрева с керамическим сердечником по которому проходит нихромовая спираль. Длина каждой трубки может варьироваться от 1 до 3-х метров в зависимости от мо..
Запитати ціну
0
Металевий плоский ТЕН з ізолятором з міканіту складається з гріючого дроту (резистивний елемент), металевого корпусу та проводу. Прилад нагрівача має такі конструктивні елементи: ізоляційний слюдовий папір (міканіт), по якому і проходить нагрівач (ді..
Запитати ціну
0
Соплові кільцеві (хомутові) нагрівачі - це резистивні електронагрівачі з корпусом з нержавіючої сталі, які володіють підвищеною потужністю в порівнянні з металевими кільцями нагрівачами. Вони призначені для нагріву сопла екструдера. Робоча температу..
Запитати ціну
0
Металеві кільцеві нагрівачі – один з видів кільцевих нагрівачів виконаних у корпусі з нержавіючої сталі, які використовуються у промисловому обладнанні для нагрівання циліндричних поверхонь. Металеві кільцеві (хомутові) нагрівачі використо..
Запитати ціну
0
Нагрівач енергозберігаючий керамічний хомутового типу виготовлений спеціально на вимогу споживачів, у зв’язку зі збільшенням вартості на електроенергію. Сьогодні можна прослідкувати зростання попиту ТЕНів з низьким споживанням електроенерг..
Запитати ціну
0
Керамічні кільцеві (хомутові) нагрівачі – це високотемпературні резистивні нагрівальні елементи, призначені для нагрівання різноманітних циліндричних поверхонь. Керамічні кільцеві нагрівачі використовуються у якості нагрівачів к екструдера..
Запитати ціну
0
Кільцеві нагрівачі для бочок, баків та ємностей складається з півкілець, які утворюють цільний кільцевий нагрівач для нагріву ємностей. Робоча температура нагрівача: 80°С Максимальна електрична потужність: 4 Вт/cм2 внутрішнь..
Запитати ціну
0
Латунні соплові нагрівачі застосовують в обладнанні, де обмежено розмір та існує загроза корозії. Латунний кільцевий нагрівач має високий ступінь запобігання від потрапляння всередину приладу матеріалів розплаву. Латунні нагрівачі виготовляються з т..
Запитати ціну
0
Алюмінієві кільцеві нагрівачі складаються з вогнетривких, міцних і надійних нагрівальних елементів. Використовуються нагрівачі для швидкого нагрівання промислового обладнання з циліндричними поверхнями. Завдяки надійності у роботі алюмінієві на..
Запитати ціну
0
Кільцеві керамічні нагрівачі з вентилятором використовуються для рівномірного нагрівання металевих деталей циліндричної форми, у тому числі голівок екструдерів. Виробничій машині, при нагріванні термопластів необхідне швидке та високотемпературн..
Запитати ціну
0
Хомутові нагрівачі з примусовим охолодженням використовують на лініях екструзії, циліндрах для виготовлення профілів і листових пластиків. Головний принцип роботи нагрівача – це вмонтований вентилятор, який установлений на корпусі хомутово..
Запитати ціну
0
Нагрівачі плоскої форми виготовляються на основі керамічних ізоляційних блоків, через які проходить резистивний дріт. Завдяки керамічним ізоляційним елементам температура нагріву таких ТЕНів досягає максимальних значень до 500оС. Керамічні плоск..
Запитати ціну
0
Міканітові плоскі нагрівачі – це резистивні нагрівальні елементи в оболонці з міканіту плоскої форми. Міканітові плоскі нагрівачі використовуються для нагріву різноманітних плоских поверхонь, де необхідний дуже тонкий нагрівальний елемент...
Запитати ціну
0
Алюмінієві плоскі нагрівачі виготовляються під замовлення, за кресленнями, тому вони можуть бути різної форми: П-подібні, Г-подібні, кільцеві нагрівачі з отворами та вирізами під кріплення. При виготовленні литих нагрівачів можна передбачити захисний..
Запитати ціну
0
RH17 – це спіральні нагрівачі з прямокутним поперечним перерізом нагрівального елемента 1,8 х 3,2 мм.  Мінімальна довжина розвертки: 210 мм. Максимальна довжина розвертки: 1010 мм. Максимальна потужність: 700 Вт. Для контролю темп..
Запитати ціну
0
RH32 – це спіральні нагрівачі з квадратним поперечним перерізом нагрівального елементу  3,2  х 3,2 мм.  Мінімальна довжина розвертки: 250 мм. Максимальна довжина розвертки: 1900 мм. Максимальна потужність: ..
Запитати ціну
0
RH38 – це спіральні нагрівачі з круглим поперечним перерізом нагрівального елемента діаметром 3,8 мм  Мінімальна довжина розвертки: 250 мм. Максимальна довжина розвертки: 1950 мм. Максимальна потужність: 1400 Вт...
Запитати ціну
0
RH42 –  це спіральні нагрівачі з прямокутним поперечним перерізом нагрівального елемента 4,2 * 2,2 мм. Мінімальна довжина розвертки: 250 мм.Максимальна довжина розвертки: 1950 мм.Максимальна потужність: 1400 Вт...
Запитати ціну
0
RH42 –  це спіральні нагрівачі з прямокутним поперечним перерізом нагрівального елемента 2,5 * 4 мм. Мінімальна довжина розвертки: 250 мм.Максимальна довжина розвертки: 1950 мм.Максимальна потужність: 1400 Вт...
Запитати ціну
0
ТЕНи повітряні застосовуються у нагріванні повітряних середовищ як у спокійному стані, так і у примусовому обдуванні. Форма, діаметр та довжина трубчастого ТЕНа напряму залежать від сфери застосування. Повітряні ТЕНи застосовуються у р..
Запитати ціну
0
Електричні ТЕНи водяні застосовуються для нагрівання різноманітних рідких середовищ. ТЕНи для води виготовляються в діаметрах від 6 до 18 мм, з максимальною довжиною 6000 мм. Трубчасті електронагрівачі для рідин виготовляються з таких матеріалів..
Запитати ціну
0
Блоки ТЭНов спроектированы для нагрева жидкостей и газовых сред большого объема. Для экономии количества посадочных или крепежных мест в нагреве больших резервуаров, то есть цистерн, емкостей, сосудов использую блоки ТЭНов. Уникальность фланцевы..
Запитати ціну
0
Нагрівачі карбід-кремнієві (карборундові) – це нагрівальні елементи з хімічним з’єднанням вуглецю (С) та кремнію (Si). Унікальність карбід-кремнієвого нагрівача у високій температурі до 1500 °С, тривалому терміні експлуатації, а також..
Запитати ціну
0
Дісиліцид молібденові також називають кремньо-молібденові, нагрівач MoSi2, силіцид молібденові. Головна речовина, що використовується при виготовленні нагрівачів – термостійкий, чистий дісиліцид молібдену Температура роботи нагрівача в атмосфе..
Запитати ціну

Патронні нагрівачі мають максимальну питому потужність. Максимальна температура нагріву становить 500°С. Патронні нагрівачі можуть бути різних діаметрів (в межі 3 до 60 мм) і розмірів (від 50 до 1300 мм). Інтмакс пропонує для своїх замовників патронні нагрівачі з декількома виведеннями на вибір. Патронні нагрівачі застосовують в нагріванні металевого обладнання, де мінімум місця для установки нагрівача. Контактний тип нагріву пальчикового нагрівача вимагає повного зіткнення з поверхнею, що нагрівається. При необхідності можна виготовити патронний нагрівач з виведеннями з двох сторін. Інтмакс пропонує патронні нагрівачі з керамічним ізолятором, в якому розташований нагрівальний елемент - дріт Rescal. Купити пальчикові нагрівачі з доставкою в будь-яке місто України можливо при зверненні до фахівців відділу продажів компанії Інтмакс.

Кільцеві, хомутові або ж манжетні нагрівачі називаються так саме через свій зовнішній вигляд. Циліндричні і напівкільцева форма нагрівача використовується на обладнанні з округлою поверхнею. Найбільш часто використовуються кільцеві нагрівачі на шнеках екструдера.

Інтмакс пропонує кільцеві нагрівачі декількох видів: металеві, керамічні, соплові, алюмінієві і з додатковою функцією охолодження. Асортимент форм і розмірів промислових нагрівачів необхідний для використання на великій кількості обладнання.

Кільцеві нагрівачі поставляються по кресленнях замовника, тому вони повністю збігаються із заданими параметрами. Интмакс пропонує кілька варіантів підключень.

У виробництві найбільш часто використовуються нагрівачі плоскі, Г або П образні. Плоских нагрівачів кілька видів: металеві, міканітовие, керамічні та алюмінієві. Вибір нагрівача залежить від сфери застосування, температури нагріву, а також потужності пристрою. Интмакс виготовляє на замовлення нагрівачі різних форм і розмірів. За бажанням можна виготовити нагрівач з перфорацією, отворами під кріплення або термопару.

Плоский нагрівач виготовляється на основі креслення від замовника, тому гарантує повне прилягання до поверхні, що нагрівається. Нагрівачі з металу, алюмінію, кераміки і міканіти вважаються контактними, тому необхідно повний збіг готового нагрівача і поверхні металевих частин обладнання. Плоскі або ж П і Г образні нагрівачі працюють з максимальною температурою нагріву в 500оС.

Виткові нагрівачі мають також назву спіральні. Перевага спіральних нагрівачів в їх високої питомої потужності і температурі нагріву. Застосування спірального нагрівача незамінне в обладнанні, де є потреба у високотемпературний нагрів, але місце для установки нагрівача обмежено. Найбільш часто виткових тип промислового нагрівача можна побачити в прес-формах.

Спіральні нагрівачі мають максимальну температуру нагрівання в 750oС, яка необхідна при роботі з термопластами і іншими видами пластику. Интмакс пропонує три види перетину спірального нагрівача: квадратне, прямокутний і круглий. Форма і діаметр навивки може бути як стандартним, так і під замовлення, по кресленнях замовника.

Резисторні керамічні стрічкові нагрівачі застосовуються для нагріву як рівних, так і циліндричних нагрівальних поверхонь. Робоча температура керамічних гнучких нагрівачів - 700oС. Керамічний нагрівач при необхідності може бути оснащений захисним металевим кожухом. Интмакс під замовлення постачає керамічні стрічкові нагрівачі за кресленнями замовника. Сфера застосування настільки різноманітна, що нагрівачі можна побачити як на виробничому обладнанні, так і в побуті. Керамічні нагрівачі стрічкового типу можуть бути виготовлені з максимальною довжиною в 1,5 метра, при цьому максимальна ширина може становити 0,5 метра

Формується нагрівач - відносно новий тип промислового нагрівача. Унікальність гнучкого металевого нагрівача в рівномірному трьох і двох мірному нагріванні. Використовуються формуються нагрівачі в колекторах горячеканальних систем. Гнучкий нагрівач може легко згинатися в будь-яку довільну форму. Монтується нагрівач тільки в холодному вигляді руками, не використовуючи спеціальних пристроїв і інструментів. Формується нагрівач енергоеффектівен, економічний і легко монтується. При експлуатації нагрівач не вимагає подальшої ізоляції і заливки. З використанням гнучкого нагрівача відкрилася нова ера проектування обладнання з нагріванням по всій поверхні. Замовити на сайті Интмакс можна нагрівачі як круглого, так квадратного перетину. Довжина формованого нагрівача може варіюватися від 30 і до 135 см.