0
0
0

Плоскі нагрівальні елементи (плоскі ТЕНи)

0
Металевий плоский ТЕН з ізолятором з міканіту складається з гріючого дроту (резистивний елемент), металевого корпусу та проводу. Прилад нагрівача має такі конструктивні елементи: ізоляційний слюдовий папір (міканіт), по якому і проходить нагрівач (ді..
Запитати ціну
0
Нагрівачі плоскої форми виготовляються на основі керамічних ізоляційних блоків, через які проходить резистивний дріт. Завдяки керамічним ізоляційним елементам температура нагріву таких ТЕНів досягає максимальних значень до 500оС. Керамічні плоск..
Запитати ціну
0
Міканітові плоскі нагрівачі – це резистивні нагрівальні елементи в оболонці з міканіту плоскої форми. Міканітові плоскі нагрівачі використовуються для нагріву різноманітних плоских поверхонь, де необхідний дуже тонкий нагрівальний елемент...
Запитати ціну
0
Алюмінієві плоскі нагрівачі виготовляються під замовлення, за кресленнями, тому вони можуть бути різної форми: П-подібні, Г-подібні, кільцеві нагрівачі з отворами та вирізами під кріплення. При виготовленні литих нагрівачів можна передбачити захисний..
Запитати ціну

Нагрівальні елементи (ТЕНи) Г, П, квадратної, прямоуголний форми (плоскі) на основі міканіти (слюди)

Плоскі нагрівачі забезпечують рівномірну віддачу теплової енергії по всій площі контактіруемие з ними об'єкта. В основному застосовуються в промисловій сфері для прогріву виробничих установок. В оснащення плоского нагрівального елементу входять: стрічка високої питомої опору, ізолятор, корпус, висновки іноді датчики контролю температури. У деяких випадках корпус виготовляється з ізоляційного матеріалу (слюди). Залежно від вимог до нагрівання обладнання застосовують плоскі ТЕН и з різним рівнем максимальної термічної вироблення. Щільний контакт Тена з об'єктом нагріву забезпечує притискна пластина або отвори в нагрівачі, зроблені під кріпильні болти. Плоскі пристрою нагріву виготовляють за кресленням під індивідуальні вимоги замовника.

Плоскі металеві нагрівачі   виготовляються під замовлення на підставі технічної документації і затверджених ескізів. Основа металевого плоского нагрівача – це нагрівач, ізолятор і захисний корпус. Интмакс пропонує плоскі нагрівачі із захисним корпусом з листового металу, в якості нагрівача застосовуються спіраль з ніхрому або високорезісторного сплаву. Ізолятором в плоскому нагрівачі застосовують   міканіт   або   складальну кераміку, яка має високий рівень теплопровідності і термостійкості.

Металеві плоскі нагрівачі   можна оснастити вбудованою   термопарою типу К, яка відстежує зміну температури на поверхні, що нагрівається. Интмакс поставляє плоскі нагрівачі довільної форми: плоскі, П- образні, Г- образні, кутові. Також можна передбачити додаткові отвори і вирізи для зручності монтажу та подальшої експлуатації нагрівального пристрою. Але варто враховувати, що кожен отвір значно скорочує нагрівальну площа.

Керамічні нагрівачі плоскою форми використовуються у виробничому процесі, де є потреба у нагрів до температури до 500 °С. Нагрівач складається керамічних блоків і металевого захисного корпуса. Максимальна робоча температура даного типу нагрівача 500°С.

Нагрівачі плоскі керамічні   мають показники нагріву, які   перевищують дані обігрівача з міканітовим ізолятором, але кераміка досить крихкий матеріал, тому при монтажі та експлуатації необхідно обережно поводитися з готовим виробом.

Керамічні плоскі нагрівачі   застосовують при необхідності швидкого нагріву і в умовах агресивного середовища. Интмакс під замовлення постачає керамічні нагрівачі за кресленнями замовника в діапазоні розмірів зазначених в таблиці.

Міканітовий нагрівач   являє собою пристрій складається з наступних матеріалів: резисторная дріт і міканіт (слюдопласт). Нагрівачі на основі міканіти мають максимально рівну поверхню, яка гарантує повне прилягання нагрівального пристрої для устаткування. Завдяки власній виробничій базі можна виготовити будь-якої форми і безліччю отворів. Кожен нагрівач проходить жорсткий контроль на відповідність стандарту якості і нормам.

Міканітовие нагрівачі технологічно проводяться за допомогою укладання сердечника з нагрівачем між шарами захисного корпуса. Питома потужність міканітового нагрівача до 4 Вт / см ² , при максимальній температурі нагріву 400°С. Нагрівачі міканітовие кріпляться в кишені, які спеціально для цього призначені.

Плоскі нагрівачі з алюмінію   найчастіше застосовуються при переробці полімерів на наступному обладнанні: екструдери, термопластавтомати і ін. Температура розплаву пластмас від 350 до 600°С , тому варто звертати увагу на правильний підбір нагрівального пристрою . Алюмінієвий нагрівач має цільну конструкцію, яка стійка до роботи в високої потужності і агресивних середовищ. &Nbsp;

Алюмінієві плоскі нагрівачі можна монтувати в горизонтальному і вертикальному положенні. Нагрівач має контактний тип нагріву, тому необхідно забезпечити повне зіткнення з поверхнею обладнання. Унікальність литого нагрівача під вологостійкості і мінімальному обслуговуванні. При цьому нагрівач володіє значною потужністю і високою поверхневою щільністю. Интмакс пропонує нагрівачі з алюмінію довільної форми і розміру. Залежно від вимог замовника можна зробити отвори будь-якої складності.

В виробництві наиболеї часто використовуються нагрівачі плоскі, Г або П образні. Плоских нагрівачів кілька видів: металеві, міканітовие, керамічні та алюмінієві. Вибір нагрівача залежить від сфери застосування, температури нагріву, а також потужності пристрою. Интмакс виготовляє на замовлення нагрівачі різних форм і розмірів. За бажанням можна виготовити нагрівач з перфорацією, отворами під кріплення або термопару.

Плоский нагрівач виготовляється на основі креслення від замовника, тому гарантує повне прилягання до поверхні, що нагрівається. Нагрівачі з металу, алюмінію, кераміки і міканіти вважаються контактними, тому необхідно повний збіг готового нагрівача і поверхні металевих частин обладнання. Плоскі або ж П і Г образні нагрівачі працюють з максимальною температурою нагріву в 500°С .