0
0
0

Плоский нагрівач керамічний ЕНПлК

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Інтмакс
  • Код товару: 00018
  • Наявність: Предзаказ
Запитати ціну
Основні характеристики
Всі характеристики
Електрична потужність, Вт/cм2: 7
Мінімальна довжина, мм: 120
Мінімальна ширина, мм: 50

Нагрівачі плоскої форми виготовляються на основі керамічних ізоляційних блоків, через які проходить резистивний дріт. Завдяки керамічним ізоляційним елементам температура нагріву таких ТЕНів досягає максимальних значень до 500оС. Керамічні плоскі ізолятори мають кілька розмірів, завдяки чому можна виготовити ТЕН складних форм і розмірів. Нагрівач оснащений стійким металевим корпусом і термостійким дротом для підключення до електромережі.

Максимальна робоча температура нагрівача: 500°C. 

Максимальна електрична потужність: 6 Вт/cм².

ЕлектроНагрівач Плоский керамічний ЕНПлК

Плоский нагрівач керамічний використовується для нагрівання та підтримання температури на обладнанні промислового значення. Встановлюється плоский ТЕН з керамічним ізолятором на рівні плоскі поверхні. Можливе виготовлення плоского ТЕНа форми П або Г. Також можна передбачити наскрізні отвори у нагрівальному приладі. Датчик термопара встановлюється під замовлення.

Конструкція плоского керамічного ТЕНа складається з нагрівального елемента, що проходить по керамічним ізоляторам, металевого захисного кожуха та електровиводу для підключення.

Плоский нагрівач з керамічним ізолятором виготовляється за кресленнями замовника під обладнання. Кожний ТЕН розроблений індивідуально і може мати певну форму та габаритні розміри. Проектування індивідуальних проектів плоских керамічних ТЕНів дає можливість повторити складну форму нагрівального обладнання

Характеристики
Технічні характеристики
Електрична потужність, Вт/cм2 7
Мінімальна довжина, мм 120
Мінімальна ширина, мм 50
Максимальна довжина, мм 1200
Максимальна робоча температура нагрівача, °С 500
Максимальна ширина, мм 400
Напруга живлення, В 110, 220, 230, 380, 400
Товщина, мм 12
Позначення
ЭНПлК 300*100;1.8*220;4

Довжина мм - 300
Ширина мм - 100
Потужність кВт - 1.8
Напруга В - 220
Тип підключення - 4 
 
ЕлектроНагрівач Плоский Керамічний  - ЕНПлК
Креслення

Типи підключення

Типи підключення

Висновок здійснений у вигляді термостійкого дроти (250-600 ° С). Додатково можлива ізоляція: силіконовий кембрик або керамічні бус. Можливе виведення струмопроводу вертикально з нагрівача або в товщину нагрівача. Для керамічних кільцевих ізолятором можуть бути тільки керамічні намиста.

🔍 Тип Підключення № 2. Вивід у вигляді термостійкого дроти (250-600°С) в спеціальній захисній металевій оплетке

Висновок у вигляді термостійкого дроти (250-600 ° С) в спеціальній захисній металевій оплетке, яка додає стійкості до перегинів і механічекім впливів. яка фіксує ніжка.

🔍 Тип Підключення № 3. Термостійкий провід у вигляді нікелевого кабелю (250-600°С) в металевій оплетке

Термостійкий провід у вигляді нікелевого кабелю (250-600 ° С) в металевій оплетке. Додатковий захист з'єднання нагрівача і струмопроводу металевою пружиною.

🔍 Тип Підключення № 4. Вивід здійснюється у вигляді болтів М5

Висновок здійснюється у вигляді болтів М5. Варіанти розташування: радіальне, тангенціальне, в коробі / на коробі. Для кільцевих керамічних висновок болтів на коробі.

🔍 Тип підключення № 5. Вивід здійснений у вигляді термостійкої керамічної колодки на П-образної ніжці

Вивід здійснений у вигляді термостійкої керамічної колодки на П-образної ніжці. З'єднання за допомогою нікелевого дроту. Керамічні кільцеві нагрівачі - використовується тільки закрита колодка.

🔍 Тип підключення № 6. Керамічна термостійкий колодка закрита металевим кожухом

Керамічна термостійкий колодка закрита металевим кожухом. Термостійкий провід у захисній металевій оплетке (600°С) виходить через спеціальний кабельний канал. Можливе розташування струмопроводу: радіальне, по осі, тангенціальне. Керамічні кільцеві нагрівачі - використовується тільки закрита колодка.

🔍 Тип підключення № 7. Гнучкий термостійкий провід в металевій захисній оплітці

Гнучкий термостійкий провід в металевій захисній оплітці з закритим металевому коробом. Може розташовуватися: радіально, по осі, тангенціально.

🔍 Тип підключення № 8. Термостійкий мережевий двоконтактний роз'єм WG-2 (РПС)

Термостійкий мережевий двоконтактний роз'єм WG-2 (РПС). Варіанти розташування: радіальне, по осі, тангенціальне.

🔍 Тип підключення № 9. Термостійкий трьохконтактний висновок WG-3

Термостійкий мережевий двоконтактний роз'єм WG-2 (РПС). Варіанти розташування: радіальне, по осі, тангенціальне.

🔍 Тип підключення № 10. Вивід здійснюється за допомогою термостійкого кабелю (250-600°С)

Вивід здійснюється за допомогою термостійкого кабелю (250-600 & deg; С) в захисній металевій оплетке. Провід з'єднаний герметично гільзою до корпусу нагрівача. Варіанти розташування гільзи: радіальне, по осі, тангенціальне. Гільза може бути різної довжини.

🔍 Тип підключення № 11. Термостійка керамічна колодка на виносної ніжці

Термостійка керамічна колодка на виносної ніжці. З'єднання за допомогою нікелевого дроту. Може розташовуватися: радіально, по осі, тангенціально. Керамічні кільцеві нагрівачі - використовується тільки закрита колодка.

Доставка

Завдяки наявності складу ми пропунуємо швидкі відправки усіх товарних позицій, що є в наявності. Ми пропонуємо наступні варіанти доставки по Україні: Самовивіз зі складу у м Одеса; Кур'єрська доставка товара Плоский нагрівач керамічний ЕНПлК на Вашу адресу; Доставка транспортною компанією в будь-яке місто України

Плоский нагрівач керамічний ЕНПлК з доставкою в будь-яке місто України за короткий час. Швідки відправки товару зі складу в Одесі в усі міста України: Київ, Харків, Днепр, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль , Луцьк, Ужгород та інші областні та сільскі місцевості де є віділення Новой почти, УкрПочти або іншого оператора транспортной компаній.

Замовити Плоский нагрівач керамічний ЕНПлК В Iнтмакс з доставкою по всій Україні.

Вказати зручний спосіб доставки необхідно при оформленні замовлення товару (докладна адреса та контактні дані Вашої компанії).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.