0
0
0

Керамічні стрічкові тени ЕНСк

0
Керамічні стрічкові тени – це резистивні електронагрівачі контактного типу, пристосовані для нагрівання плоских або циліндричних поверхонь. Вони можуть бути виготовлені на базі різноманітних нагрівальних елементів у залежності від умов роботи та пост..
Запитати ціну

Керамічні стрічкові ЕНЛк

Керамічні нагрівачі стрічкового типу являють собою конструкцію, що складається з однакових за розміром блочков, через внутрішню поверхню яких проходить резистивний дротяний матеріал. Робоча температура експлуатації виробів рівняє + 500˚С, критичний максимум доходить до + 700˚С.

Виготовляють Тени без обкладок, з зовнішніми кожухами з алюмінію або нержавіючої сталі. Незахищені ЕЛНк забезпечені подає струм проводом з обкладанням з керамічних намистин: тут термопару додати до конструкції не вдається.

Варіанти з металевим кожухом отримують отвори, через які використовують для під'єднання і кріплення роз'ємів, колодок, з'єднань болтового типу. Допускається вибір металевого корпусу у вигляді трикутника, прямокутника, П- і Г-образної конфігурації, кола.

Використання

Застосовують стрічкову термопродукціі:

  1. для нагріву плоских поверхонь і циліндричних форм;
  2. допускається використовувати для відносно рівних площин і невеликим радіусом загину;
  3. вони затребувані в екструдерах, грануляторах;
  4. знадобляться в автоматах термопластического типу і системах горячеканальних нагріву.

Лінійка товарів здатна нагрівати ємності, арматуру запірного типу, труби, підтримувати потрібний рівень температури в теплообмінниках. Вироби добре відновлюють виробничі та господарські тепловтрати.

Матеріал для резистивних нагрівачів

Резистивна (струмопровідна) спіраль забезпечує рівномірне підвищення термічного показника всередині керамоблоков. Підключення струму виконують наступними способами: намистом, болтами, колодками (вбудованої і на виносної ніжці), 2-х- і 3-хконтактнимі роз'ємами.

Значна гнучкість і водостійкість допускають монтаж виробів у вологих середовищах. Під замовлення робимо вироби з різними лінійними параметрами: диною до 1,5 м, шириною - до 0,5 м. Значення питомої потужності в 9 Вт / см² досить, щоб модулювати і підтримувати на регулярній основі проектну температуру.

Хто може бути виготовити ТЕНи потрібного розміру

Ви можете купити керамічні нагрівачі стрічкового типу з наявних пропозицій або замовити розробку продукції під індивідуальні потреби. Ми гарантуємо високу якість будь-якого виробу і повну відповідність розробленої документації. Продукція здатна функціонувати в постійному і періодичному режимі використання.

Виготовлення стрічкових ЕНЛк проводиться протягом 5-ти днів. При великому оптовому замовленні компанія «Інтмакс» збільшує цей період на договірній основі.