0
0
0

Керамічні стрічкові тени ЕНСк

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Інтмакс
  • Код товару: 00032
  • Наявність: Предзаказ
Запитати ціну

Керамічні стрічкові тени – це резистивні електронагрівачі контактного типу, пристосовані для нагрівання плоских або циліндричних поверхонь. Вони можуть бути виготовлені на базі різноманітних нагрівальних елементів у залежності від умов роботи та поставленої задачі.

Максимальна робоча температура нагрівача: 500 °С.

Максимальна електрична потужність: 9 Вт/cм² внутрішньої поверхні нагрівача.

ЕлектроНагрівач Стрічковий керамічний – ЕНСк

Керамічні стрічкові тени – це керамічні електронагрівачі, пристосовані для нагрівання плоских або циліндричних поверхонь. Нагрівальним елементом стрічкових тенів служить резистивний дріт фірми RESCAL, розташований всередині керамічних ізоляторів. Дана конструкція дозволяє нагрівачам мати високу питому потужність і температуру. В залежності від умов роботи і поставленої задачі ці нагрівачі можуть бути виготовлені у різноманітних виконаннях:

 

  • Керамічні стрічкові тени без кожуха.

  • Керамічні стрічкові тени з кожухом з листової нержавіючої сталі (мають підвищений захист від механічного впливу, а також чудово тримають необхідну форму нагрівальної площини).

  • Керамічні стрічкові тени з кожухом на основі з листового алюмінію (кожух міцно тримає задану форму нагрівальної поверхні та захищає нагрівач від зовнішнього механічного впливу)

Характеристики
Технічні характеристики
Мінімальна довжина, мм 50
Мінімальна ширина, мм 15
Максимальна довжина, мм 1500
Максимальна електрична потужність, Вт/cм² 9
Максимальна робоча температура нагрівача, °С 500
Максимальна ширина, мм 500
Напруга живлення, В 110, 220, 230, 400
Товщина, мм 10-14
Дод. характеристики

Металеві кільцеві нагрівачі можуть виготовлятися з наступними типами підключення:

Токоподвод здійснюється проводом в ізоляції з керамічних намистин.
Стрічкові керамічні тени з кожухом з листової сталі або алюмінію виготовляються з типами підключення, характерними плоским металевим і металевим хомутовим нагрівачів.
 
Стрічкові керамічні тени виробляються і проходять контроль відповідно до норми: PN-EN 60519-1: 2005.
Позначення

Приклад умовного позначення нагрівача 

 ЭНЛк 60*100;1.8*220

 
Діаметр мм - 60
Довжина мм - 100
Потужність кВт - 1.8
Напруга В - 220
ЕлектроНагрівач Стрічковий керамічний - ЕНСк           
Креслення

 

Доставка

Завдяки наявності складу ми пропунуємо швидкі відправки усіх товарних позицій, що є в наявності. Ми пропонуємо наступні варіанти доставки по Україні: Самовивіз зі складу у м Одеса; Кур'єрська доставка товара Керамічні стрічкові тени ЕНСк на Вашу адресу; Доставка транспортною компанією в будь-яке місто України

 

Керамічні стрічкові тени ЕНСк з доставкою в будь-яке місто України за короткий час. Швідки відправки товару зі складу в Одесі в усі міста України: Київ, Харків, Днепр, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль , Луцьк, Ужгород та інші областні та сільскі місцевості де є віділення Новой почти, УкрПочти або іншого оператора транспортной компаній.

Замовити Керамічні стрічкові тени ЕНСк В Iнтмакс з доставкою по всій Україні.

Вказати зручний спосіб доставки необхідно при оформленні замовлення товару (докладна адреса та контактні дані Вашої компанії).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.