0
0
0

Кільцевій нагрівач (ТЕН) від виробника

0
Соплові кільцеві (хомутові) нагрівачі - це резистивні електронагрівачі з корпусом з нержавіючої сталі, які володіють підвищеною потужністю в порівнянні з металевими кільцями нагрівачами. Вони призначені для нагріву сопла екструдера. Робоча температу..
Запитати ціну
0
Металеві кільцеві нагрівачі – один з видів кільцевих нагрівачів виконаних у корпусі з нержавіючої сталі, які використовуються у промисловому обладнанні для нагрівання циліндричних поверхонь. Металеві кільцеві (хомутові) нагрівачі використо..
Запитати ціну
0
Нагрівач енергозберігаючий керамічний хомутового типу виготовлений спеціально на вимогу споживачів, у зв’язку зі збільшенням вартості на електроенергію. Сьогодні можна прослідкувати зростання попиту ТЕНів з низьким споживанням електроенерг..
Запитати ціну
0
Керамічні кільцеві (хомутові) нагрівачі – це високотемпературні резистивні нагрівальні елементи, призначені для нагрівання різноманітних циліндричних поверхонь. Керамічні кільцеві нагрівачі використовуються у якості нагрівачів к екструдера..
Запитати ціну
0
Кільцеві нагрівачі для бочок, баків та ємностей складається з півкілець, які утворюють цільний кільцевий нагрівач для нагріву ємностей. Робоча температура нагрівача: 80°С Максимальна електрична потужність: 4 Вт/cм2 внутрішнь..
Запитати ціну
0
Латунні соплові нагрівачі застосовують в обладнанні, де обмежено розмір та існує загроза корозії. Латунний кільцевий нагрівач має високий ступінь запобігання від потрапляння всередину приладу матеріалів розплаву. Латунні нагрівачі виготовляються з т..
Запитати ціну
0
Алюмінієві кільцеві нагрівачі складаються з вогнетривких, міцних і надійних нагрівальних елементів. Використовуються нагрівачі для швидкого нагрівання промислового обладнання з циліндричними поверхнями. Завдяки надійності у роботі алюмінієві на..
Запитати ціну
0
Кільцеві керамічні нагрівачі з вентилятором використовуються для рівномірного нагрівання металевих деталей циліндричної форми, у тому числі голівок екструдерів. Виробничій машині, при нагріванні термопластів необхідне швидке та високотемпературн..
Запитати ціну
0
Хомутові нагрівачі з примусовим охолодженням використовують на лініях екструзії, циліндрах для виготовлення профілів і листових пластиків. Головний принцип роботи нагрівача – це вмонтований вентилятор, який установлений на корпусі хомутово..
Запитати ціну
0
Кільцеві нагрівачі з зовнішньою стороною нагріву використовуються на виробничому обладнанні різноманітного типу. Монтується нагрівач з внутрішнього боку, закріплюється за допомогою спеціальних розпинок або пружин, що дозволяє збільшити площу кон..
Запитати ціну
0
ТЕНи керамічні з зовнішнім обігрівом мають максимальну температуру нагріву в 500оС, а питому електричну потужність у 9 Вт/см2. Унікальність кільцевого ТЕНа полягає у тому, що той бік, що нагрівають, зовнішній, а по внутрішній частині проходить д..
Запитати ціну
0
Хомутове нагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронагрівачах виступає слюдопластових пластина з великою термоізоляцією. Дані хомутові нагрівачі підігрівають вироби до 3..
500 грн.
0
Хомутове електронні нагрівачі створюються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді кільцевих електронагрівачах виступає слюдопластових пластина з високою теплоізоляцією. Такі манжетні електро..
500 грн.
0
Хомутове нагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді манжетних електронагрівачах є міканіт зі збільшеною теплоізоляцією. Такі хомутові нагрівачі прогрівають вироби до 350 ..
500 грн.
0
Хомутове електронні нагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі хомутових нагревателях є міканіт з великою теплоізоляцією. Такі манжетні нагрівачі підігрівають вироби до 350 ° C. Значенн..
500 грн.
0
Хомутове електронагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі хомутових нагревателях є міканіт з великою теплоізоляцією. Дані манжетні електронагрівачі підігрівають вироби до 350 ° C. Знач..
500 грн.
0
Манжетні електронні нагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді кільцевих електронних нагревателях є міканіт зі збільшеною термоізоляцією. Такі хомутові електронні нагріва..
500 грн.
0
Манжетні електронагрівачі створюються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді манжетних нагревателях є міканіт з підвищеною теплоізоляцією. Такі кільцеві електронагрівачі прогрівають вироб..
500 грн.
0
Хомутове електронні нагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді кільцевих нагрівачах виступає міканіт зі збільшеною термоізоляцією. Дані манжетні електронні нагрівачі ро..
500 грн.
0
Кільцеві електронні нагрівачі створюються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронагрівачах виступає слюдопластових пластина зі збільшеною термоізоляцією. Такі кільцеві електронні нагріва..
500 грн.
0
Кільцеві електронні нагрівачі створюються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі хомутових електронних нагревателях виступає слюдопластових пластина з великою термоізоляцією. Дані кільцеві електронагрівач..
500 грн.
0
Хомутове нагрівачі створюються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронних нагревателях є міканіт з високою термоізоляцією. Такі кільцеві електронагрівачі розігрівають вироби до 350 ° C. Зн..
500 грн.
0
Хомутове електронагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі кільцевих електронних нагревателях виступає слюдопластових пластина з високою термоізоляцією. Дані манжетні електронні нагрівачі..
500 грн.
0
Манжетні електронагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронагрівачах є міканіт з великою теплоізоляцією. Такі манжетні нагрівачі прогрівають вироби до 350 ° C. Значення ..
500 грн.

Кільцеві нагрівачі (ТЕНи) від виробника.

Кільцеві нагрівачі виробляють рівномірний і високотемпературний нагрів циліндричних відділів обладнання. З їх допомогою досягається повна гомогенізація матеріалів і знижується ризик засмічення фільтрів. У конструкцію Тена хомутового стандартної збірки входять: резистивная спіраль або стрічка, ізолятор, корпус, висновки і при необхідності термопара. Залежно від вимог до температури використовують різні види кільцевих нагрівачів з максимальною термічної виробленням від 350 °C до 500°C . Щільний контакт нагрівача з циліндром забезпечує якісну тепловіддачу і тривалий термін служби пристрою. Для кріплення рекомендовано використовувати стягнуті елементи або « вушка ». Будь-який вид хомутового нагрівача під замовлення може бути виконаним в різному розмірі і діаметрі. При необхідності виконуються додаткові вирізи і пази.

Кільцеві металеві нагрівачі виготовлений в корпусі з нержавіючої сталі, які використовуються для нагріву циліндричних поверхонь. Як ізолятора використовується термостійкий міканіт, а нагрівачем виступає резисторная стрічка. Робоча температура нагріву – 350 ºС , при максимальній потужності в 4 Вт / см ² .

Интмакс пропонує кільцеві і напівкільцеві металеві нагрівачі за кресленнями замовника. Додатково Ви можете замовити кільцеві нагрівачі з отворами і вирізами різної форми і розміру. Кільцеві нагрівачі можна оснастити датчиком контролю температури –   термопарою.

Керамічні кільцеві і напівкільцеві нагрівачі   використовуються при нагріванні обладнання з циліндричними поверхнями. Керамічний нагрівач виготовляється з нагрівача – реостатній дроту, ізолятора у вигляді керамічних кісточок, а корпус з нержавіючої сталі буде захищати нагрівач від механічних пошкоджень.

Температура нагріву керамічного кільцевого нагрівача; 500 ºС , а електрична потужність складає 6-9 Вт / см ² .

Керамічні хомутові нагрівачі можуть бути кільцевої і напівкільцевий форми, з нагрівачем з внутрішньої і зовнішньої сторони. Нагрівач виготовляється за кресленнями і може мати вирізи і отвори для кріплень.

Соплові нагрівачі мають невеликий розмір і високу електричну потужність. Резисторні нагрівачі виготовляються з корпусом з нержавіючої сталі. Температура нагріву соплового нагрівача 350 ° С, при питомій потужності 7 Вт / см ² .

Використовують соплові нагрівачі в місцях з обмеженим простором і високою мощностной навантаженні. Интмакс пропонує соплові нагрівачі під замовлення. Нагрівач може бути оснащений декількома типами висновків і підключень, які підійдуть для різного типу обладнання.

Хомутове нагрівачі для бочок і баків виготовляються з двох півкілець, які за типом хомута кріпляться на ємність. Температура нагріву нагрівача для бочок – 80 ° С , що оптимально при розігріві або підтримці певної температури для рідини.

Нагрівач для бочок хомутові типу має контактний спосіб нагріву, тому необхідно забезпечити щільний контакт з поверхнею для підігріву.

Використання нагрівачів для бочок поширене, вони застосовуються для нагріву рідин, підтримки температури, термічного змішування і захисту від замерзання. Переваги нагрівачів для бочок незаперечні: спрямований нагрів, економічність, довговічність, надійність і заземлений нагрівальний елемент.

Латунні кільцеві нагрівачі мають максимальну температуру нагрівання 500 ° С. Сопловий латунний нагрівач застосовується на соплі екструдера, де важлива висока температура нагріву і обмежена місце для роботи нагрівача.

Латунні нагрівачі унікальні герметичним корпусом з максимальним ступенем захисту та ізоляції. Сопловий нагрівач виготовляється з якісних матеріалів: корпус ; латунь, нагрівач стрічка Rescal, ізоляція ; міканіт, а в якості висновку ; провід в металевій оплетке.

Хомутові алюмінієві нагрівачі надійні і довговічні в експлуатації. Застосовують алюмінієві кільцеві нагрівачі на виробничому обладнанні з циліндричною формою нагрівається поверхні. Температура нагріву алюмінієвого нагрівача 350 ° С, при питомій потужності в 4 Вт / см ².

Перевага алюмінієвого нагрівача в цільної і надійної конструкції, кріплення якої не складе труднощів. Алюмінієвий нагрівач виготовляється під замовлення, по кресленнях замовника, що гарантує повне зіткнення нагрівального пристрою і поверхні для нагріву. При необхідності можна виготовити алюмінієвий хомутовий нагрівач з каналами для Додатковий ьного водного охолодження.

Хомутове нагрівачі з примусовим охолодженням   представлені в двох варіантах виконання: з керамічним ізолятором і ізолятором з міканіти. Застосовують нагрівачі з охолодженням часто на лініях екструзійного виробництва. Принцип роботи нагрівача полягає в додатково встановленому вентиляторі, який використовується для рівномірного розподілу тепла, а також швидкого охолодження.

Температура нагріву нагрівача з вентилятором становить 450 ° С. Максимальне навантаження потужності становить 6 Вт / см ².

Встановити кільцевої нагрівач дуже просто, тому як він виготовлений з двох півсфер, які з'єднані між собою. Кріпиться нагрівач стяжними болтами.

Кільцеві Тени зі зворотним обігрівом унікальні у своїй конструкції з гріючої зовнішньою стороною. Ми виготовляємо нагрівачі хомутові з керамічним або міканітовим ізолятором з температурою нагріву 350 – 500 ° С. Підібрати правильний тип Тена для Вашого обладнання допоможе фахівець компанії Интмакс.

Нагрівачі кільцеві із зовнішнім обігрівом   виготовляються під замовлення – під конкретне обладнання. Кожен виріб має свою потужність, габаритні розміри і тип електричного підключення. При формуванні замовлення, для зменшення часу на обробку і прорахунок, вказуйте максимальну кількість технічних параметрів: тип обладнання, на якому буде працювати ТЕН, необхідна потужність, габаритні розміри, напруга живлення та ін. Інформація.

Хомутові Тени з зворотні обігрівом оснащуються додатковими конструктивними елементами: розпірками або пружинами, які покращують контактну площу нагрівається пристрої з обладнанням.  

Кільцеві, хомутові або ж манжетні нагрівачі   називаються так саме через свій зовнішній вигляд. Циліндричні і полукольцевая форма нагрівача використовується на обладнанні з округлою поверхнею. Найбільш часто використовуються кільцеві нагрівачі на шнеках екструдера.

Интмакс пропонує кільцеві нагрівачі декількох видів :  

  • металеві,  
  • керамічні,  
  • соплові,  
  • алюмінієві   і   з додатковою функцією охолодження.

Асортимент форм   і розмірів   промислових нагрівачів необхідний для використання на великій кількості обладнання.

Кільцеві нагрівачі поставляються по кресленнях замовника, тому вони повністю збігаються із заданими параметрами. Интмакс пропонує кілька варіантів підключень.