0
0
0

Металеві кільцеві нагрівачі (міканіт)

0
Хомутове нагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронагрівачах виступає слюдопластових пластина з великою термоізоляцією. Дані хомутові нагрівачі підігрівають вироби до 3..
500 грн.
0
Хомутове електронні нагрівачі створюються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді кільцевих електронагрівачах виступає слюдопластових пластина з високою теплоізоляцією. Такі манжетні електро..
500 грн.
0
Хомутове нагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді манжетних електронагрівачах є міканіт зі збільшеною теплоізоляцією. Такі хомутові нагрівачі прогрівають вироби до 350 ..
500 грн.
0
Хомутове електронні нагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі хомутових нагревателях є міканіт з великою теплоізоляцією. Такі манжетні нагрівачі підігрівають вироби до 350 ° C. Значенн..
500 грн.
0
Хомутове електронагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі хомутових нагревателях є міканіт з великою теплоізоляцією. Дані манжетні електронагрівачі підігрівають вироби до 350 ° C. Знач..
500 грн.
0
Манжетні електронні нагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді кільцевих електронних нагревателях є міканіт зі збільшеною термоізоляцією. Такі хомутові електронні нагріва..
500 грн.
0
Манжетні електронагрівачі створюються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді манжетних нагревателях є міканіт з підвищеною теплоізоляцією. Такі кільцеві електронагрівачі прогрівають вироб..
500 грн.
0
Хомутове електронні нагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді кільцевих нагрівачах виступає міканіт зі збільшеною термоізоляцією. Дані манжетні електронні нагрівачі ро..
500 грн.
0
Кільцеві електронні нагрівачі створюються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронагрівачах виступає слюдопластових пластина зі збільшеною термоізоляцією. Такі кільцеві електронні нагріва..
500 грн.
0
Кільцеві електронні нагрівачі створюються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі хомутових електронних нагревателях виступає слюдопластових пластина з великою термоізоляцією. Дані кільцеві електронагрівач..
500 грн.
0
Хомутове нагрівачі створюються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронних нагревателях є міканіт з високою термоізоляцією. Такі кільцеві електронагрівачі розігрівають вироби до 350 ° C. Зн..
500 грн.
0
Хомутове електронагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі кільцевих електронних нагревателях виступає слюдопластових пластина з високою термоізоляцією. Дані манжетні електронні нагрівачі..
500 грн.
0
Манжетні електронагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронагрівачах є міканіт з великою теплоізоляцією. Такі манжетні нагрівачі прогрівають вироби до 350 ° C. Значення ..
500 грн.
0
Манжетні електронні нагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі хомутових електронних нагревателях є слюдопластових пластина зі збільшеною теплоізоляцією. Дані кільцеві нагрівачі підігрі..
500 грн.
0
Манжетні електронагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі хомутових електронагрівачах виступає міканіт зі збільшеною теплоізоляцією. Дані кільцеві нагрівачі прогрівають вироби до 350 °..
500 грн.
0
Манжетні нагрівачі створюються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді кільцевих електронагрівачах є слюдопластових пластина з підвищеною термоізоляцією. Такі хомутові нагрівачі підігрівають..
500 грн.
0
Хомутове нагрівачі створюються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді кільцевих електронних нагревателях виступає міканіт зі збільшеною теплоізоляцією. Дані хомутові електронні нагрівачі ..
500 грн.
0
Манжетні електронні нагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронагрівачах є слюдопластових пластина зі збільшеною теплоізоляцією. Такі кільцеві електронагрівачі підігрі..
500 грн.
0
Хомутове нагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронних нагревателях є слюдопластових пластина з підвищеною теплоізоляцією. Такі кільцеві електронагрівачі підігрівають в..
500 грн.
0
Кільцеві електронагрівачі виробляються з стрічки з металу з високим опором, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді хомутових нагревателях є слюдопластових пластина з підвищеною теплоізоляцією. Такі манжетні електронагрівачі пр..
500 грн.
0
Хомутове нагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді хомутових електронагрівачах є слюдопластових пластина з підвищеною термоізоляцією. Дані хомутові нагрівачі прогріваю..
500 грн.
0
Манжетні нагрівачі створюються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді хомутових нагревателях є міканіт зі збільшеною термоізоляцією. Дані кільцеві електронагрівачі підігрівають вироби до ..
500 грн.
0
Кільцеві електронагрівачі виробляються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляція в даному типі манжетних електронних нагревателях є слюдопластових пластина з підвищеною теплоізоляцією. Дані манжетні електронні нагрівачі п..
500 грн.
0
Кільцеві нагрівачі створюються з металевої стрічки підвищеного опору, намотаною на підставу. Ізоляційним матеріалом в такому вигляді манжетних нагревателях виступає слюдопластових пластина з великою теплоізоляцією. Дані хомутові нагрівачі підігрівают..
500 грн.

Виготовляємо хомутові нагрівальні Тени. Свій відділ інженерно-технічних розробок дозволяє спроектувати підібрати для вашого обладнання, точні параметри нагрівальних елементів.