0
0
0

Кільцеві керамічні ТЕНи

0
Нагрівач енергозберігаючий керамічний хомутового типу виготовлений спеціально на вимогу споживачів, у зв’язку зі збільшенням вартості на електроенергію. Сьогодні можна прослідкувати зростання попиту ТЕНів з низьким споживанням електроенерг..
Запитати ціну
0
Керамічні кільцеві (хомутові) нагрівачі – це високотемпературні резистивні нагрівальні елементи, призначені для нагрівання різноманітних циліндричних поверхонь. Керамічні кільцеві нагрівачі використовуються у якості нагрівачів к екструдера..
Запитати ціну

Кільцеві керамічні ТЕНи

У виробничій сфері найчастіше намагаються оптимізувати витрати, тому вибирають складові для технологічних ліній не дуже дорогі і довго експлуатовані. Кільцеві керамічні нагрівачі відносяться до найбільш прийнятним в ціновому відношенні термічними компонентами для агрегатів, що виробляють пластмаси, техніки видувного типу, екструдерного обладнання. Тени застосовуються в ливарних і формувальних процесах.

Обернути циліндричні поверхні найлегше плоским нагрівачем, згорнутим в кільце. Він здатний зменшувати витрати енергії на 15-20%. Деталь або вузол отримують рівномірне підвищення температури, яке підтримується протягом заданого виробничими потребами часу.

Особливості керамічних нагрівачів кільцевого типу

  1. Гнучкість стрічки сприяє полегшеної і швидкого встановлення Тена. Для об'єктів зі значним діаметром допускається монтаж нагрівають пристроїв у вигляді двох півкіл.
  2. Завдяки двом способам трансформації тепла (випромінюванням і теплопередачей) відсутня необхідність в щільному обертання поверхні матеріалом Тена.
  3. Досягнення температури в + 200 ... + 500˚С з граничним максимумом в + 700˚С в досить короткі терміни.
  4. Відносно малі теплові втрати при досить інтенсивної швидкості нагріву, що знижує час простою обладнання в ході процесів, при проведенні ремонтних і профілактичних робіт.
  5. Велика площа охоплення для нагріву з рівномірним підвищенням температури в кожній точці охоплення.
  6. Екологічність процесу, що виключає виділення шкідливих речовин.
  7. Масове виготовлення відсутня, немає типових розмірів і складених видових специфікацій. При виробництві використовуються тільки конкретні дані термічних процесів і лінійні параметри поверхонь.
  8. Під замовлення виробляємо Тени з фігурними вирізами, з наскрізними отворами, можливістю приєднати термопару.

Чи можна багаторазово згинати нагрівачі

Ніхромовий дріт пропускається через однакові за розміром керамічні блоки, тому вона захищена від випадкових пошкоджень і перегинів. Потужність подібних виробів в 1,5 рази перевищує значення в міканітових нагревателях.

Якщо ви забираєте кільцевої ТЕН з поверхні виробу, а згодом хочете застосувати його на цьому ж або подібному об'єкті, то допускається можливість зняття і подальшого монтажу нашої продукції.

Тим, хто зацікавлений в економії енергії на виробництві, пропонуємо хомутові ТЕНи з додатковим ізолюючим шаром. Окремий шар з мінерального матеріалу сприяє зменшенню втрат, що незмінно позначається на ціновій характеристиці продукції.

Звертаючись в «Інтмакс», ви отримуєте професійно виготовлені нагрівачі, які перевіряються перед відправкою покупцям.