0
0
0

Металеві кільцеві нагрівачі ЕНКм

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Інтмакс
 • Код товару: 00011
 • Наявність: Предзаказ
Запитати ціну
Основні характеристики
Всі характеристики
Відповідність нормам: Кільцеві металеві нагрівачі виготовляються та проходять контроль у відповідності до норми: PN-EN 60519-1 : 2005
Мінімальна ширина, мм: 30
Мінімальний внутрішній діаметр, мм: 30

Металеві кільцеві нагрівачі – один з видів кільцевих нагрівачів виконаних у корпусі з нержавіючої сталі, які використовуються у промисловому обладнанні для нагрівання циліндричних поверхонь. Металеві кільцеві (хомутові) нагрівачі використовуються найчастіше для нагрівання сопла екструдера.

Металеві кільцеві нагрівачі – це один з видів кільцевих нагрівачів, які застосовуються для нагрівання екструдерів, прес-форм, ливарних форм, грануляторів та іншого промислового обладнання. Нагрівальним елементом служить резистивна стрічка, ізольована шаром термоупорного міканіту. Корпус нагрівача виконаний з нержавіючої листової сталі.

Додаткові можливості при виготовленні:

·         Вирізи та/або отвори

·         Кільцевий нагрівач може обладнуватися термопарою для контролю температури поверхні або місцем для її установки

Слід пам’ятати, що металевий кільцевий нагрівач – це електронагрівач контактного типу, тому для тривалої та ефективної роботи нагрівача необхідно забезпечити щільний контакт гріючої частини нагрівача та нагрівальної поверхні. Цього можна досягнути за допомогою монтажної пасти.

Перед установкою та експлуатацією рекомендується прочитати інструкцію з експлуатації кільцевих електронагрівачів.

Для поліпшення термічної провідності та усунення неполадок у роботі ви повинні забезпечити рівномірне стикання ТЕНа з нагрівальною поверхнею завдяки високотемпературній пасті Gripcott NF, яка усуне дрібні нерівності та заповнить пустоти.

Характеристики
Технічні характеристики
Відповідність нормам Кільцеві металеві нагрівачі виготовляються та проходять контроль у відповідності до норми: PN-EN 60519-1 : 2005
Мінімальна ширина, мм 30
Мінімальний внутрішній діаметр, мм 30
Максимальна довжина, мм 300
Максимальна електрична потужність, Вт/cм² 4
Максимальна короткочасна температура нагрівача, ° С 400
Максимальний внутрішній діаметр, мм 380
Напруга живлення, В 12, 24, 48, 110, 220, 230, 400
Робоча температура нагрівача, ° С 350
Товщина, мм 3-4
Позначення

ЕНКм 300*100;1.8*220;4

Діаметр мм - 300

Ширина мм - 100

Потужність кВт - 1.8  

Напруга В - 220

Тип підключення - 4

ЕлектроНагрівач Кільцевий металевий - ЕНКм

Креслення

Монтаж
 • Монтаж електронагрівачів до нагрівається матеріалу об'єкта необхідно здійснювати за допомогою кріпильної арматури (шпильок, болтів, затискачів, хомутів, кронштейнів, стяжок). Примітка: Після першого включення електронагрівача через 30 - 45 хв. слід піджати кріпильні елементи.
 • Не допускається кріплення нагрівачів за контактні висновки.
 • При монтажі слід враховувати, що електронагрівачі при роботі не повинні стикатися один з одним, мінімально допустима відстань між електронагрівачами - 5 мм.
 • Монтаж електронагрівачів повинен здійснюється таким чином, щоб активна частина нагрівача щільно контактувала з матеріалом об'єкта.
 • Усі струмопровідні частини слід захистити від випадкового дотику і від попадання вологи.
 • З метою оперативного виявлення виходу з ладу будь-якого нагрівача, бажано підключити нагрівачі до мережі через індивідуальні плавкі вставки.
 • Підключення електрообігрівача необхідно виконати через засоби автоматичного відключення в аварійному режимі або через індивідуальні плавкі вставки, що виключає загоряння при перевантаженні і короткому замиканні в ланцюзі харчування.
 • Всі монтажні та демонтажні роботи необхідно проводити при знятій напрузі.
Типи підключення

Типи підключення

Висновок здійснений у вигляді термостійкого дроти (250-600 ° С). Додатково можлива ізоляція: силіконовий кембрик або керамічні бус. Можливе виведення струмопроводу вертикально з нагрівача або в товщину нагрівача. Для керамічних кільцевих ізолятором можуть бути тільки керамічні намиста.

🔍 Тип Підключення № 2. Вивід у вигляді термостійкого дроти (250-600°С) в спеціальній захисній металевій оплетке

Висновок у вигляді термостійкого дроти (250-600 ° С) в спеціальній захисній металевій оплетке, яка додає стійкості до перегинів і механічекім впливів. яка фіксує ніжка.

🔍 Тип Підключення № 3. Термостійкий провід у вигляді нікелевого кабелю (250-600°С) в металевій оплетке

Термостійкий провід у вигляді нікелевого кабелю (250-600 ° С) в металевій оплетке. Додатковий захист з'єднання нагрівача і струмопроводу металевою пружиною.

🔍 Тип Підключення № 4. Вивід здійснюється у вигляді болтів М5

Висновок здійснюється у вигляді болтів М5. Варіанти розташування: радіальне, тангенціальне, в коробі / на коробі. Для кільцевих керамічних висновок болтів на коробі.

🔍 Тип підключення № 5. Вивід здійснений у вигляді термостійкої керамічної колодки на П-образної ніжці

Вивід здійснений у вигляді термостійкої керамічної колодки на П-образної ніжці. З'єднання за допомогою нікелевого дроту. Керамічні кільцеві нагрівачі - використовується тільки закрита колодка.

🔍 Тип підключення № 6. Керамічна термостійкий колодка закрита металевим кожухом

Керамічна термостійкий колодка закрита металевим кожухом. Термостійкий провід у захисній металевій оплетке (600°С) виходить через спеціальний кабельний канал. Можливе розташування струмопроводу: радіальне, по осі, тангенціальне. Керамічні кільцеві нагрівачі - використовується тільки закрита колодка.

🔍 Тип підключення № 7. Гнучкий термостійкий провід в металевій захисній оплітці

Гнучкий термостійкий провід в металевій захисній оплітці з закритим металевому коробом. Може розташовуватися: радіально, по осі, тангенціально.

🔍 Тип підключення № 8. Термостійкий мережевий двоконтактний роз'єм WG-2 (РПС)

Термостійкий мережевий двоконтактний роз'єм WG-2 (РПС). Варіанти розташування: радіальне, по осі, тангенціальне.

🔍 Тип підключення № 9. Термостійкий трьохконтактний висновок WG-3

Термостійкий мережевий двоконтактний роз'єм WG-2 (РПС). Варіанти розташування: радіальне, по осі, тангенціальне.

🔍 Тип підключення № 10. Вивід здійснюється за допомогою термостійкого кабелю (250-600°С)

Вивід здійснюється за допомогою термостійкого кабелю (250-600 & deg; С) в захисній металевій оплетке. Провід з'єднаний герметично гільзою до корпусу нагрівача. Варіанти розташування гільзи: радіальне, по осі, тангенціальне. Гільза може бути різної довжини.

🔍 Тип підключення № 11. Термостійка керамічна колодка на виносної ніжці

Термостійка керамічна колодка на виносної ніжці. З'єднання за допомогою нікелевого дроту. Може розташовуватися: радіально, по осі, тангенціально. Керамічні кільцеві нагрівачі - використовується тільки закрита колодка.

Доставка

Завдяки наявності складу ми пропунуємо швидкі відправки усіх товарних позицій, що є в наявності. Ми пропонуємо наступні варіанти доставки по Україні: Самовивіз зі складу у м Одеса; Кур'єрська доставка товара Металеві кільцеві нагрівачі ЕНКм на Вашу адресу; Доставка транспортною компанією в будь-яке місто України

Металеві кільцеві нагрівачі ЕНКм з доставкою в будь-яке місто України за короткий час. Швідки відправки товару зі складу в Одесі в усі міста України: Київ, Харків, Днепр, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль , Луцьк, Ужгород та інші областні та сільскі місцевості де є віділення Новой почти, УкрПочти або іншого оператора транспортной компаній.

Замовити Металеві кільцеві нагрівачі ЕНКм В Iнтмакс з доставкою по всій Україні.

Вказати зручний спосіб доставки необхідно при оформленні замовлення товару (докладна адреса та контактні дані Вашої компанії).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.