0
0
0

ТЕНи кільцеві з зовнішним обігрівом

0
Кільцеві нагрівачі з зовнішньою стороною нагріву використовуються на виробничому обладнанні різноманітного типу. Монтується нагрівач з внутрішнього боку, закріплюється за допомогою спеціальних розпинок або пружин, що дозволяє збільшити площу кон..
Запитати ціну
0
ТЕНи керамічні з зовнішнім обігрівом мають максимальну температуру нагріву в 500оС, а питому електричну потужність у 9 Вт/см2. Унікальність кільцевого ТЕНа полягає у тому, що той бік, що нагрівають, зовнішній, а по внутрішній частині проходить д..
Запитати ціну

ТЕНи кільцеві із зовнішнім обігрівом

Що вийде, якщо створити зворотний бік нагріву, пустивши тепло по зовнішній стороні нагрівача? Ви наче вивертаєте стандартну конструкцію навиворіт.

Особливості збірного пристрою

Кільцеві Тени із зовнішнім обігрівом створені саме так: температура підвищується зовні, а всередині додатковий шар ізоляції активно перешкоджає розсіюванню тепла. Нагрівачі використовуються для виробництва тканин, створінь гофри на картоні, переробки використаних пластикових мас. Їх встановлюють у місцях, де виключено Набризкування масла, рідкого пластику. Забороняється застосовувати Тени в приміщеннях з високим ступенем запиленості та вологості.

Чутлива до дії струму стрічка RESCAL поміщається в отвори керамічних блоків, кількість яких визначається кінцевою довжиною нагрівача. Ця конструкція ставиться на кожух з металу, обхоплюючи його зовні. Пружини і розпірки сприяють формуванню щільного контакту з поверхнею обладнання (валів для ламінування, екструдера). Щоб виключити появу механічних дефектів і полегшити вагу захисту, застосовують перфорований шар стали. Так як зовнішня частина Тена взаємодіє з поверхнею обладнання, він підключається зсередини.

Чому краще вибрати кільцевої ТЕН на замовлення

 1. Лінійні розміри стандартних виробів обмежені: зовнішній діаметр - до 1 м, ширина - до 0,5 м, товщина пропонується 1,2 см. Коли ви робите індивідуальне замовлення, розміри можуть змінюватися в потрібну сторону.
 2. Стандартну форму у вигляді кільця і півкола можна змінити.
 3. Безліч схем висновків:
 • через термостабільний провід, який доповнюється керамічними намистом;
 • провід в металевій оболонці;
 • гнучкий провід в оболонці;
 • провід нікельований, поміщений в метал;
 • колодкообразне з'єднання (на ніжці або в металевому корпусі);
 • болтове кріплення;
 • роз'ємний елемент на 2 або 3 контакту.
 1. Создание добавочных опций (сверление отверстий под выступы на оборудовании, создание отдельного корпуса, присоединение термопары).
 2. Робоча температура досягає + 500˚С, потужність на одиницю площі становить 9 Вт/см².

 

Виробнича компанія «Інтмакс» спеціалізується на виготовленні кільцевих ТЕНів із зовнішнім обігрівом під замовлення. Ретельне опрацювання заявки від клієнта забезпечує точність виготовлення продукції з бажаними параметрами.