0
0
0

Патронні ТЕНи (нагрівачі) ЕНП

0
Патронні тени - це електричні нагрівальні елементи циліндричної форми, призначені для місцевого обігріву металевих деталей великої маси (найчастіше прес-форм). Завдяки їх зовнішнім виглядом їх ще називають пальчиковими ТЕНамі.Максимальна робоча темпе..
Запитати ціну
0
Патронні трубчасті електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими тенами) - це тип промислових нагрівачів, виконаних в циліндричній формі. Такі нагрівачі часто використовують для підігріву прес-форм. Патронні т..
Запитати ціну
0
Патронні тени (внаслідок зовнішнього оформлення їх часто називають пальчиковими тенами) - це тип промислових трубчастих електронагрівачів, вироблених у вигляді циліндра. Дані електронагрівачі нерідко застосовують для підігріву прес-форм. Па..
Запитати ціну
0
Патронні трубчасті електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими електронагрівачами) - це тип промислових електронагрівачів, втілений у вигляді циліндра. Такі трубчасті електронагрівачі часто використовують для підігрів..
Запитати ціну
0
Патронні нагрівачі (внаслідок зовнішнього оформлення їх часто називають пальчиковими електронагрівачами) - це вид виробничих електронагрівачів, втілений в циліндричній формі. Такі електронагрівачі часто застосовують для прогрівання прес-форм. Пальчик..
Запитати ціну
0
Патронні електронагрівачі (внаслідок зовнішнього оформлення їх часто називають пальчиковими нагрівачами) - це вид промислових тенів, здійснений в циліндричній формі. Такі нагрівачі часто використовують для підігріву прес-форм. Патронні тени находятьс..
Запитати ціну
0
Патронні електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими нагрівачами) - це вид виробничих тенів, вироблених у вигляді циліндра. Дані тени часто застосовують для підігріву прес-форм. Пальчикові тени розміщуються в виключно..
Запитати ціну
0
Патронні електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими нагрівачами) - це тип індустріальних тенів, виконаних в циліндричній формі. Такі електронагрівачі часто експлуатують для прогрівання прес-форм. Пальчикові нагрівачі..
Запитати ціну
0
Патронні тени (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими нагрівачами) - це тип виробничих трубчастих електронагрівачів, вироблених в циліндричній формі. Такі тени нерідко використовують для обігріву прес-форм. Патронні тени розташову..
Запитати ціну
0
Патронні нагрівачі (внаслідок зовнішнього оформлення їх часто називають пальчиковими тенами) - це тип виробничих тенів, виконаних в циліндричній формі. Такі нагрівачі нерідко експлуатують для прогрівання прес-форм. Пальчикові тени поміщаються в спеці..
Запитати ціну
0
Патронні електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими електронагрівачами) - це вид виробничих електронагрівачів, втілений в циліндричній формі. Такі електронагрівачі часто застосовують для прогрівання прес-форм. Пальчи..
Запитати ціну
0
Патронні електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими електронагрівачами) - це тип промислових трубчастих електронагрівачів, зроблених в циліндричній формі. Дані тени нерідко використовують для прогрівання прес-форм. П..
Запитати ціну
0
Патронні трубчасті електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх нерідко називають пальчиковими нагрівачами) - це тип індустріальних нагрівачів, вироблених у вигляді циліндра. Такі електронагрівачі часто застосовують для підігріву прес-форм. Пальчи..
Запитати ціну
0
Патронні трубчасті електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх нерідко називають пальчиковими трубчастими електронагрівачами) - це тип промислових тенів, зроблених у вигляді циліндра. Такі тени часто експлуатують для обігріву прес-форм. Пальчиков..
Запитати ціну
0
Патронні електронагрівачі (внаслідок зовнішнього оформлення їх часто називають пальчиковими тенами) - це вид промислових трубчастих електронагрівачів, реалізованих в циліндричній формі. Дані електронагрівачі часто застосовують для обігріву прес-форм...
Запитати ціну
0
Патронні нагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими електронагрівачами) - це вид індустріальних тенів, вироблених в циліндричній формі. Такі тени часто застосовують для обігріву прес-форм. Пальчикові нагрівачі розміщуються ..
Запитати ціну
0
Патронні нагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими трубчастими електронагрівачами) - це тип індустріальних нагрівачів, реалізованих у вигляді циліндра. Дані електронагрівачі часто застосовують для прогрівання прес-форм. Па..
Запитати ціну
0
Патронні трубчасті електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими нагрівачами) - це тип промислових тенів, виконаних в циліндричній формі. Такі нагрівачі часто експлуатують для підігріву прес-форм. Пальчикові електронагр..
Запитати ціну
0
Патронні трубчасті електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими нагрівачами) - це вид виробничих електронагрівачів, здійснений в циліндричній формі. Дані електронагрівачі часто застосовують для обігріву прес-форм. Паль..
Запитати ціну
0
Патронні трубчасті електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими тенами) - це вид промислових трубчастих електронагрівачів, реалізованих в циліндричній формі. Такі трубчасті електронагрівачі часто експлуатують для обігр..
Запитати ціну
0
Патронні електронагрівачі (внаслідок зовнішнього оформлення їх нерідко називають пальчиковими тенами) - це тип виробничих електронагрівачів, виконаних у вигляді циліндра. Такі тени нерідко експлуатують для обігріву прес-форм. Пальчикові нагрівачі нах..
Запитати ціну
0
Патронні трубчасті електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх нерідко називають пальчиковими нагрівачами) - це тип індустріальних нагрівачів, виконаних в циліндричній формі. Такі електронагрівачі нерідко застосовують для обігріву прес-форм. Патр..
Запитати ціну
0
Патронні трубчасті електронагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими нагрівачами) - це вид промислових тенів, виконаних в циліндричній формі. Дані електронагрівачі нерідко експлуатують для обігріву прес-форм. Пальчикові тен..
Запитати ціну
0
Патронні нагрівачі (завдяки зовнішнім виглядом їх часто називають пальчиковими трубчастими електронагрівачами) - це тип індустріальних трубчастих електронагрівачів, виконаних в циліндричній формі. Дані тени нерідко використовують для підігріву прес-ф..
Запитати ціну

Пальчикові (патронні) нагрівачі мають значну потужність (до 20 Вт / см ²). Розміщені в отвори, вони швидко і ефективно прогрівають метал в формах.

Склад і застосування

Міністерство внутрішніх справ вироби складається з 2-хжільного дроти, який з розрахованим кроком намотаний на сердечник. Конструкція поміщається в металевий порожній циліндр, запаяний з одного боку. Друга його частина містить контактний висновок. Його допускається ставити під прямим кутом, захищати опліткою.

Щоб виключити перегрів спіралі і її пошкодження при торканні з металевою оболонкою, між сердечником і корпусом насипають діелектричний порошок. Установка ЕНП не допускає вільного простору між отвором і патронним нагрівачем.

Застосовуються патронники для підвищення і стабілізація температури в формах, технологічних ємностях, рідких і в'язких середовищах. Вони беруть участь в процесах отримання пластмасової продукції, нагріванні лужних розчинів, кислот, організації зварювальних процесів.

Робочі характеристики

 

1. Тенам не страшні агресивні середовища і вібрація, нерідко виникають в процесі виробництва.

2. Вироби швидко встановлюються і оперативно демонтуються.

3. Високий ККД і простота конструкції формують передумови для тривалого періоду експлуатації.

4. Значна потужність скорочує час, необхідний для підвищення температури металевої ємності.

5. При правильному кроці патронних нагрівачів тепло поширюється рівномірно. Передбачено нагрів до + 350˚С, для високотемпературних завдань застосовують клеми з термостійкого пластика або розробляють конструкцію, в якій біля виводять проводів температура знижена.

6. Конвективний перенесення тепла, створюваний патронними Тенамі, стане в нагоді і в вакуумному середовищі.

7. Щільність розміщення в закритих каналах забезпечується обмазкой патронників термопастой.

Чи можна полегшити демонтаж прилип і відпрацьованого виття термін пальчикового Тена

Якщо ви вирішите замовити в « Интмакс » патронні нагрівачі з функцією розширення, то отримаєте наступні переваги:

- установка не вимагає щільного входження в отвір;

- в процесі нагрівання матеріал Тена збільшується в розмірах, створюючи щільне примикання до стінок каналу;

- при охолодженні патронник приймає вихідні розміри і його легко витягти назовні.

При складанні заявки в « Интмакс » вкажіть сферу діяльності, температуру нагрівання, вид форми та інші важливі нюанси.