0
0
0

Cпіральні нагрівачі

0
RH17 – це спіральні нагрівачі з прямокутним поперечним перерізом нагрівального елемента 1,8 х 3,2 мм.  Мінімальна довжина розвертки: 210 мм. Максимальна довжина розвертки: 1010 мм. Максимальна потужність: 700 Вт. Для контролю темп..
Запитати ціну
0
RH32 – це спіральні нагрівачі з квадратним поперечним перерізом нагрівального елементу  3,2  х 3,2 мм.  Мінімальна довжина розвертки: 250 мм. Максимальна довжина розвертки: 1900 мм. Максимальна потужність: ..
Запитати ціну
0
RH38 – це спіральні нагрівачі з круглим поперечним перерізом нагрівального елемента діаметром 3,8 мм  Мінімальна довжина розвертки: 250 мм. Максимальна довжина розвертки: 1950 мм. Максимальна потужність: 1400 Вт...
Запитати ціну
0
RH42 –  це спіральні нагрівачі з прямокутним поперечним перерізом нагрівального елемента 4,2 * 2,2 мм. Мінімальна довжина розвертки: 250 мм.Максимальна довжина розвертки: 1950 мм.Максимальна потужність: 1400 Вт...
Запитати ціну
0
RH42 –  це спіральні нагрівачі з прямокутним поперечним перерізом нагрівального елемента 2,5 * 4 мм. Мінімальна довжина розвертки: 250 мм.Максимальна довжина розвертки: 1950 мм.Максимальна потужність: 1400 Вт...
Запитати ціну

Спіральні (виткові) нагрівачі - це один з типів промислових нагрівачів, які застосовуються на виробничому обладнанні, де розмір установки Тена мінімізований, але при цьому необхідна максимальна потужність. Спіральні нагрівачі встановлюються в обладнання: прес-форми, гарячеканальні системи, стрижневі установки, пакувальне обладнання, медичні установки, вакуумні установки та ін.

Виткові нагрівачі мають також назву спіральні. Перевага спіральних нагрівачів в їх високої питомої потужності і температурі нагріву. Застосування спірального нагрівача незамінне в обладнанні, де є потреба у високотемпературний нагрів, але місце для установки нагрівача обмежено. Найбільш часто виткових тип промислового нагрівача можна побачити в прес-формах.

Спіральні нагрівачі мають максимальну температуру нагрівання в 750 ° С, яка необхідна при роботі з термопластами і іншими видами пластику.

Интмакс пропонує три види перетину спірального нагрівача: квадратне, прямокутний і круглий. Форма і діаметр навивки може бути як стандартним, так і під замовлення, по кресленнях замовника.