0
0
0

Трубчасті електронагрівачі (ТЕНи)

0
ТЕНи повітряні застосовуються у нагріванні повітряних середовищ як у спокійному стані, так і у примусовому обдуванні. Форма, діаметр та довжина трубчастого ТЕНа напряму залежать від сфери застосування. Повітряні ТЕНи застосовуються у р..
Запитати ціну
0
Електричні ТЕНи водяні застосовуються для нагрівання різноманітних рідких середовищ. ТЕНи для води виготовляються в діаметрах від 6 до 18 мм, з максимальною довжиною 6000 мм. Трубчасті електронагрівачі для рідин виготовляються з таких матеріалів..
Запитати ціну
0
Блоки ТЭНов спроектированы для нагрева жидкостей и газовых сред большого объема. Для экономии количества посадочных или крепежных мест в нагреве больших резервуаров, то есть цистерн, емкостей, сосудов использую блоки ТЭНов. Уникальность фланцевы..
Запитати ціну

Трубчасті електронагрівачі (ТЕНи)

Нагрівачі трубчастого типу беруть участь в організації термічних процесів, забезпечуючи контактування з повітрям, водою, хімічними продуктом, в якому необхідно підвищити температуру. Для газів передбачені конструкції, що створюють температуру в діапазоні + 400 ... + 750˚С. Під замовлення виготовимо Тени, придатні для печей з температурою нагріву понад + 1000˚С.

 Варіанти продукції

  1. Вироби для нагріву повітряного середовища виготовляють U-образними. Вони підбираються по довжині і діаметру металевої труби. Монтують в конвекторах, калорифери, виробничих камерах сушильного типу. Підвищують тепловіддачу ребристі аналоги зі сталевою стрічкою: збільшення поверхні нагрівання оптимізує навантаження, яку відчуває резистивная спіраль. Ребра знижує електричне навантаження в 2-2,5 рази.
  2. Для води вони робляться нагрівачі U-образні і спіральні. Їх можна зустріти. Використовуються в побутовій техніці і на виробничих лініях. Термостати допомагають нагрівачів не перегоріти.
  3. Для середовищ з підвищеною хімічною активністю підходять металеві ТЕНи з нержавіючої сталі, міді, титану, свинцю. Для особливих випадків використовується фторопластовая продукція, стійка з будь-яких хімічних субстанцій, органічним, полімерним продуктам, електричного струму.
  4. З метою збільшення потужності елементів створюються конструкції з об'єднаних ТЕНів, де на круглому фланці змонтовано кілька 2-хконцевих нагрівачів.

 Переваги трубчастих нагрівачів

  • Матеріал виготовлення розрахований на тривалий період експлуатації (8000-10000 ч).
  • Значна різноманітність продукції дозволяє вибрати той вид Тена, який в максимальному ступені підходить для вирішення завдань.
  • Стійкість до вібрації, хімічна нейтральність, механічна міцність, широкий термічний діапазон створюють передумови для відмінної роботи ТЕНів в жорстких умовах експлуатації.
  • Для якісного і недорогого обігріву використовуйте трубчасті нагрівачі.

Чи можна замовити індивідуальну розробку нагрівача

Електричні, водяні і повітряні нагрівачі будь-якого типу і розмірів замовляйте в компанії «Интмакс». Конструктора розроблять необхідні моделі ТЕНів, а технічні фахівці зроблять готову продукцію, забезпечивши кожну модель гарантійним терміном використання.