0
0
0

ТЕНи воздушні

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Інтмакс
  • Код товару: 00026
  • Наявність: Предзаказ
Запитати ціну
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр трубки ТЕНа, мм: 8-18
Довжина, мм: 5000
Матеріал ТЕНа: вуглецева, нержавіюча сталь

ТЕНи повітряні застосовуються у нагріванні повітряних середовищ як у спокійному стані, так і у примусовому обдуванні. Форма, діаметр та довжина трубчастого ТЕНа напряму залежать від сфери застосування. Повітряні ТЕНи застосовуються у різноманітних газових середовищах, тому нагрівачі виготовляються з нержавіючої або вуглецевої сталі.

Унікальність повітряних ТЕНів у багатогранності форм. Ми пропонуємо прямі ТЕНи, ТЕНи зігнуті у формі кільця, U, W та ін.

Інтмакс виготовляє повітряні ТЕНи під замовлення з діапазоном трубки від 6 до 18 мм.

Виготовляються повітряні ТЕНи для різного обладнання, ми пропонуємо:

·         ТЕНи для духовок;

·         ТЕНи для електроплит;

·         Для медичного обладнання;

·         ТЕНи для шаф;

·         Для сушильних камер;

·         ТЕНи для саун;

·         Для теплових завіс, тепловентиляторів та теплових гармат.

Повітряний трубчастий ТЕН виготовляється з вуглецевої або нержавіючої сталі. Інтмакс також представляє ТЕНи для води та блоки ТЕНів, виготовити які можна під замовлення у будь-якій формі.

Електричні ТЕНи для нагрівання повітря широко застосовуються у виробничій сфері, а також у побутовому використанні. Це можливо завдяки великому діапазону діаметрів та можливості повторити будь-яку форму, у тому числі і у тривимірній площині.

Завдяки кільком варіантам кріпильної системи, монтувати ТЕН можна за лічені хвилини. Замовити повітряний ТЕН можна довільної форми та з будь-яким типом кріплення на вибір. Також можна монтувати термодатчик за типом термопари типу К та термопари типу J.

Оребренный воздушный ТЭН

ТЭН оребренный воздушный чаще всего бывают прямой или U-образной формы. Оребренные ТЭНы можно купить со склада в Одессе, а также заказать доставку. Цена ТЭНа воздушного зависит от длины, диаметра, конструкции и материала исполнения, поэтому при заказе товара, указывайте технические параметры и оборудование, где будет использоваться трубчатый нагреватель.

 

Поребрений повітряний ТЕН

ТЕН з поребренням це один з найрозповсюджених типів трубчастих нагрівачів. Унікальність поребреного ТЕНа у конструкції, де на трубчастий елемент нанесено гофровану стрічку, яка дозволяє збільшити температуру нагрівання. Гофрована стрічка припаюється по спіралі, а конструкція внутрішньої частини ТЕНів не відрізняється.

ТЕН поребрений повітряний найчастіше буває прямий або U-подібної форми. Поребрені ТЕНи можна купити зі складу в Одесі, а також замовити доставку. Ціна ТЕНа повітряного залежить від довжини, діаметра, конструкції та матеріалу виконання, тому під час замовлення товару вказуйте технічні параметри та обладнання, де буде використовуватися трубчастий нагрівач.

Характеристики
Технічні характеристики
Діаметр трубки ТЕНа, мм 8-18
Довжина, мм 5000
Матеріал ТЕНа вуглецева, нержавіюча сталь
Нагрівальне середовище повітря, гази, різноманітні суміші газів
Напруга живлення, В 12, 24, 36, 42, 48, 60, 127, 220, 380
Форма виготовлення під замовлення
Дод. характеристики

Форма виконання:

Найбільш поширені форми повітряних ТЕНів

Позначення

Умовне позначення повітряного ТЕНа:

16*500;2,5*230;м5

Діаметр - 16
Довжина - 500
Потужність - 2.5
Напруга - 230
Вид креплення - 5
Креслення

Доставка

Завдяки наявності складу ми пропунуємо швидкі відправки усіх товарних позицій, що є в наявності. Ми пропонуємо наступні варіанти доставки по Україні: Самовивіз зі складу у м Одеса; Кур'єрська доставка товара ТЕНи воздушні на Вашу адресу; Доставка транспортною компанією в будь-яке місто України

 

ТЕНи воздушні з доставкою в будь-яке місто України за короткий час. Швідки відправки товару зі складу в Одесі в усі міста України: Київ, Харків, Днепр, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль , Луцьк, Ужгород та інші областні та сільскі місцевості де є віділення Новой почти, УкрПочти або іншого оператора транспортной компаній.

Замовити ТЕНи воздушні В Iнтмакс з доставкою по всій Україні.

Вказати зручний спосіб доставки необхідно при оформленні замовлення товару (докладна адреса та контактні дані Вашої компанії).

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.