0
0
0

Високотемпературні нагрівачі

0
Нагрівачі карбід-кремнієві (карборундові) – це нагрівальні елементи з хімічним з’єднанням вуглецю (С) та кремнію (Si). Унікальність карбід-кремнієвого нагрівача у високій температурі до 1500 °С, тривалому терміні експлуатації, а також..
Запитати ціну
0
Дісиліцид молібденові також називають кремньо-молібденові, нагрівач MoSi2, силіцид молібденові. Головна речовина, що використовується при виготовленні нагрівачів – термостійкий, чистий дісиліцид молібдену Температура роботи нагрівача в атмосфе..
Запитати ціну

Високотемпературні нагрівачі

Для правильного функціонування плавильних печей необхідні високі температури, часто більш + 1000˚С. Термоустройств, здатні досягти середовища в +300 ... + 500˚С, виявляться неефективними. Пропонуємо розглянути 2 типу елементів.

Карбід-кремнієва продукція

Кремній-вуглецева продукція застосовується в склоплавильної, керамічної, металургійної індустрії. Їх використовують при загартуванню металів, штампуванні в гарячих умовах, силикатном плавленні, роботі з напівфабрикатами з порцеляни, фаянсу, глини. Температурний діапазон становить + 600 ... 1700˚С, граничним показником є ​​+ 1600˚С.

За формою частіше виготовляють стрижневі, рідше - гантелеподобние і спіральні аналоги. Трубчасті (вони ж стрижневі) поділяються на 2 модифікації:

  • суцільні. У зонах холодного типу, які не беруть участі в термопроцесса, розміщений металевий кремній;
  • зібрані з трьох частин. Одна з них нагрівається, а до неї з обох сторін припаяні холодні зони. Така конструкція розрахована на більш низькі температури. Кінці збірного вироби покриваються алюмінієм, що забезпечує електричний контакт з іншими деталями.

Карбідокремнієвих продукції не потрібні підтримують опори. Розташовуючись усередині печі, нагрівачі починають окислюватися, проте служать досить тривалий час. У аргоні, гелії, на повітрі суцільні елементи розігріваються до + 1700˚С, а складові - до + 1425˚С. В азотному просторі граничним показником є ​​температура + 1370˚С. Відсутність вологи в матеріалі виробів формує слабка зміна форми в процесі експлуатації.

Дисилицида молибденовая продукція

Нагрівачі затребувані при вирощуванні кристалів, виготовленні оптичних і скляних волокон, високолегованих сталей, стоматологічної кераміки та ін ..

Беруть участь в термічних процесах з температурою в печі до + 1800˚С. Наявний у складі діоксид кремнію утворює міцну плівку на поверхні нагрівачів, яка починає руйнуватися після + 1650˚С. Продукція випускається в різних розмірах і формах.

Термін служби варіюється і залежить від:

  • частоти термічних процесів (піч працює постійно або з перервами);
  • виду середовища (газ або вакуум);
  • показника потужності нагрівальних пристроїв.

Чи допускається одночасна компоновка старих і нових пристроїв

Особливість застосування полягає в тому, що поряд з нагрівальними елементами, які вже пропрацювали якийсь час, можна встановлювати в печі і нові аналоги.

Виробляє в Україні нагрівачі високотемпературного типу компанія «Интмакс».