0
0
0

ТЕН з відкритою спіраллю повітряний

0
ТЕНи з відкритою спіраллю використовуються в якості нагрівачів повітряних потоків в теплових вентиляторах промислових і побутових типів, а також для сушильних апаратів, теплових гармат. Конструкція нагрівального пристрою з відкритою спірал..
Запитати ціну

Нагрівачі з відкритою спіраллю мають конструкцію, яка включає: основу (багатошаровий міканіт, керамічний ізолятор, металеву основу), нагрівальний елемент (нихромовая спіраль) і термостійкі висновки для підключення. Використовуються Тени з відкритою спіраллю для підігріву потоків повітряних мас або сумішей газів.

Сфера застосування ТЕНів з відкритою спіраллю досить широка. Найбільш часто нагрівачі встановлюються в теплові гармати, завіси, сушки, духові шафи та інше обладнання.

Тени з відкритою спіраллю виробляються під замовлення, тому можуть мати різні форму, розміри і потужність. Замовити виготовлення ТЕНів з відкритою спіраллю можна в Інтмакс. Фахівці нашої компанії допоможуть правильно підібрати нагрівальної пристрій, прорахувати потужність і вартість виробу.