0
0
0

Керамічні ІК нагрівачі

Завжди в наявності! Завжди є з чого вибрати! Завжди доставляємо вчасно!

Подивитися ціни
Керамічні ІК нагрівачі

Патронні ТЕНи (ТЕНП)

Якщо ви не знайшли відповідної моделі - то ми виготовимо на замовлення!

Підібрати потужність ...
Патронні ТЕНи (ТЕНП)

Що таке Інтмакс ?

І чому за промисловими нагрівачами звертаються до нас!

Тут більше...
Що таке Інтмакс ?
Переглянути Переглянути

Виготовлення креслень

Переглянути Переглянути

Реалізовані проекти

Надійний партнер

з великим виробничим досвідом

Індивідуальний підхід

який гарантує Вам рішення будь-якої проблеми

Кваліфікована консультація

по підбору, розробці і застосуванню нагрівачів у виробництві

Доставка в короткі терміни

в усі міста України

Категории
Рекомендуємо
Новини
13.07.2021
5% за замовлення з сайту
5% за замовлення з сайту
При замовленні з розділів нижче ви отримуєте не тільки швидке виготовлення електронагрівачів, а й приємний бонус у вигляді 5% знижки..
29.06.2021
Акція 5 + 1
Акція 5 + 1
Шановні клієнти! Компанія "Интмакс" проводить літню акцію по нагрівальних елементів на базі міканіти. Для учас в акції достатньо замовити будь-які нагрівачі (плоскі, хомутові, кільцеві) на базі міканіти від 5 штук, 6-ий нагрівач йде по акції безкоштовно. ..
26.05.2021
Ми їдемо на виставку!
Ми їдемо на виставку!
З 15 по 18 червня у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться XIII Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA ‑ 2021...

Електронагрівачі в Україні від Компаній Інтмакс

З термічними операціями ми стикаємося на кожному кроці. Нагрівання води в бойлері, опалення, використання електроплити, кип'ятіння води в електрочайнику & ndash; це лише мала частина, де задіяні Тени і інші нагрівачі. У виробничих і господарських цілях потрібно трансформація вихідної сировини в пластичний напівфабрикат, підігрів маслянистих, рідких, газоподібних продуктів, підтримання температури в ході випалу, створення такої термічної фази, в ході якої необхідно досягти певних хімічних реакцій. Нагріваються однорідні продукти, суміші, ємності, обладнання.

Перераховувати можна довго, адже для досягнення цілей застосовують значну кількість нагрівачів, випромінювачів самої різної конструкції. Будь-яку позицію з обширного номенклатурного ряду ви можете замовити в української компанії «Інтмакс» (М.Одеса).

Від офіційного дистриб'ютора ELCER до виробника з власним брендом

Ми пройшли 15-річний шлях становлення, починали з співпраці з польськими колегами. Реалізуючи чужий товар, ми плекали мрію про те, що колись самі перетворимося в виробників. Потрібно було, щоб минув час, підібралася правильна команда, з'явилися ресурси на реалізацію ідеї. Починаючи з 2006 року, ми проходили свій індивідуальний шлях розвитку.

Ідеально – це зручно, але безперспективно

Якщо шлях становлення компанії проходить дуже гладко, слід задуматися, чи в правильному напрямку ви рухаєтеся. У нашому випадку можна було випускати стандартний асортимент і реалізовувати його під завдання загального профілю. Надійно, стабільно, але … не цікаво.

Ми вирішили копнути глибше, не тільки впровадивши технологічний процес, але і забезпечивши довиробничі підготовку. Наша задумка допомогла створити замкнутий цикл, виробництва в якій беруть участь від   інженерів-технологів, кошторисників до креслярів і менеджерів. Роблячи все власними силами,   здатні забезпечити якісне проведення роботи на кожній стадії. Сформована згуртована команда досвідчених професіоналів, за плечима яких багатий досвід.

Чи можна нам довіряти

  1. Приймаємо замовлення « з нуля », виконуючи роботу « під ключ ». Завдяки власним інженерно-технічного відділу займаємося креслярським проектуванням і   3 D -візуалізаціей. Робимо розрахунки, які допомагають створювати нагрівачі точно під виконувану задачу. При цьому обов'язково враховуємо допустимі діапазони експлуатації для конкретних матеріалів, розробляємо відповідну форму продукції, оснащуємо необхідними датчиками.
  2. Власне виробництво допомагає активно експериментувати, відмовляючись від малопродуктивних рішень. Ми встановлюємо оптимальну вартість на продукцію, тому клієнти не переплачують, чому дуже раді.
  3. Дотримуємося свої зобов'язання, як виробник, надаючи річну гарантію на 95% виробів. Це підтверджує наше прагнення випускати виключно якісний асортимент, який на 100% виправдає свій функціонал.
  4. Напівавтоматична (конвеєрна) збірка свідчить про те, що ще не все процеси можна довірити штучного розуму. Людські руки також важливі на етапі перевірки службою ВТК.
  5. Чи не прощаємося з нашими клієнтами після продажу. Здійснюємо монтаж, надаємо консультації та технічний супровід протягом усього терміну служби придбаної продукції.

Ми пишаємося тим, що є єдиною вітчизняною компанією, якій під силу вирішити проблему клієнта в повному обсязі. Маючи значний технічний потенціал, розумні голови і вмілі руки, ми успішно справляємося з одиничними і оптовими замовленнями.

Щоб оцінитьь наші можливості, ознайомтеся з деякими реалізованими проектами . При готовності зробити замовлення зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або скористайтеся кнопкою зв'язку, щоб ми могли зробити зворотний дзвінок.