0
0
0

Інфрачервоні нагрівачі

0
Високоефективні карбонові нагрівачі або карбонові лампи представлені у вигляді скляної трубки з нагрівачем у вигляді вуглецевих ниток, сплетених за спеціальною схемою. Інтмакс пропонує карбонові нагрівачі кількох типів, форм і роз..
500 грн.
0
Лампи кварцові галогенні термовипромінювальні – це один з типів ламп з випромінюванням інфрачервоних хвиль. Застосовують лампи КГТ у процесах нагрівання, сушіння та полімеризації матеріалів різного виду. Лампи двоконтактні КГТ випуск..
500 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі типу ECS зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Випроміню..
332 грн.
0
Трубчасті кварцові випромінювачі представлені у вигляді однієї трубки з індивідуальним підключенням електроживлення. Трубчасті кварцові випромінювачі працюють у короткохвильовому діапазоні ІЧ випромінювання. Дані випромінювачі часто застосовують..
500 грн.
0
Інфрачервоні обігрівачі ECL виготовляють на базі керамічніх інфрачервоніх віпромінювачів ECS. Поставляються в чотірьох варіантах: I, II, II IV типу для 1, 2, 3 і 4 віпромінювачів відповідно. Віпромінювачі кріпляться Всередині до керамічної бруск..
500 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі типу ECP зроблені з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінюючої поверхні. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно поверхні випромінювача, внаслідок чого дозволяє досягти роз..
320 грн.
0
Інфрачервоні керамічні нагрівачі різновиди ECH виконані з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінює покриття, але їхня відмінність від ECP в тому, що вони мають особливу повітряну підкладку. У свою чергу це дає можливість досягати і..
315 грн.
0
Керамічні інфрачервоні лампи зовнішньо нагадують звичайну лампочку розжарювання, але при цьому є генератором інфрачервоного випромінювання середньохвильового діапазону. Інфрачервоні лампи виготовляються з повітряним простором всередині, яке виконує р..
280 грн.
0
Кварцові інфрачервоні панелі – це блок трубок, розміщених у корпусі з нержавіючої сталі. Панелі виготовляються згідно з вимогами замовника. Застосовуються найчастіше в інфрачервоних паяльних станціях або термоформувальному обладнанні. Ква..
500 грн.
0
Стельові інфрачервоні обігрівачі Армстронг мають привабливий зовнішній вигляд і вбудовуються в підвісні стелі типу «Армстронг». Прекрасно підходять для квартир і офісів з євроремонтом. Стельові інфрачервоні обігрівачі Армстронг ..
500 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи створюють світіння. Такі випромінювачі хара..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1/2 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи видають світіння. Такі випромінювачі характери..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1/3 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи створюють світіння. Такі випромінювачі ха..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1/4 – це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи випромінюють світіння. Такі випромінювачі хар..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP2/5 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи видають світіння. Такі випромінювачі характери..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі ряду QP зроблені з кварцового скла, всередині якого розміщена реостатно дріт. Щоб надати фортеці структури опромінювач розташований в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також здійснює роль відбивача. Це оз..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні термоізлучателі ряду QP виконані з кварцового скла, в якому розміщена реостатно спіраль. Для того, щоб надати міцності структури термоізлучатель розміщений в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також здійснює функції ві..
900 грн.
0
Кварцові інфрачервоні термоізлучателі ряду QP виконані з кварцового скла, всередині якого розміщена реостатно дріт. Для міцності конструкції опромінювач розміщений в корпусі з відмінно полірованої сталі, який також виконує роботу відбивача. Це означа..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі ряду QP виконані з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно дріт. Щоб надати міцності конструкції випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль відбивача. Це о..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі серії QP виготовлені з кварцового скла, всередині якого розміщена реостатно дріт. Щоб надати міцності конструкції випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль відбивача. Ц..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні термоізлучателі ряду QP зроблені з кварцового скла, в якому розміщена реостатно дріт. Щоб надати жорсткості структури випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу виконує функції рефлектора. ..
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP виконані з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно спіраль. Для того, щоб надати фортеці структури випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль рефл..
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP зроблені з кварцового скла, в якому розташована реостатно спіраль. Щоб надати жорсткості конструкції випромінювач поміщений в корпус з відмінно полірованої сталі, який в свою чергу здійснює роль рефлектора...
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі серії QP зроблені з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно спіраль. Для міцності конструкції випромінювач розміщений в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу виконує роботу рефлек..
880 грн.

Випромінювачі інфрачервоні керамічні виготовляються зі спеціального термостійкого матеріалу. Конструкція керамічного інфрачервоного випромінювача складається з нагрівального елемента, який знаходиться всередині керамічної основи. Нагрівач у вигляді реостатної спіралі проходить через усю нагрівальну частину приладу. Поверхня додатково захищена за допомогою керамічної глазурі, яка оберігає прилад від шкідливих випарів та вологи. Наша компанія пропонує нагрівачі стандартних типів і розмірів. До асортименту керамічних випромінювачів входять нагрівачі типу: ECS (вигнута форма), ECP (плоскі зі зменшеною товщиною), ECH (порожнисті всередині, для інтенсивного нагрівання) та лампочки ECX і EXZ.

Потужність керамічних інфрачервоних нагрівачів представлена у діапазоні від 50 до 1000 Вт. Додатково можна оснастити випромінювачі термопарою, при замовленні позначається «Тіч К».

 

Використовують інфрачервоні нагрівачі у реболингу  або ремонті комп’ютерів, обігріві приміщень, теплиць, в ІЧ саунах, на формувальному обладнанні або тунельних сушках.

Стандартні кварцові випромінювачі типу QP представлені в чотирьох варіаціях розмірів, які відповідають стандарту світового виконання. Тому Вам не доведеться довго шукати заміну кварцового випромінювача. Унікальність кварцових випромінювачів QP полягає в швидкому нагріванні, що важливо для дотримання технологічного процесу у виробничому середовищі. Виготовляють QP випромінювачі з кварцових трубок, які зібрані в конструкцію з захисним коробом з нержавіючої сталі.

Компанія Інтмакс пропонує кварцові випромінювачі з вбудованою термопарою і без. Стандартні кварцові нагрівальні елементи застосовують широко в виробництві для нагріву і сушіння. Кварцові випромінювачі монтуються за допомогою 2 або 4 кріпильних гвинтів типу М5.

Купити кварцові випромінювачі можливо під замовлення можна зі складу в Одесі, і з доставкою по Україні в будь-яке місто. Вартість кварцових нагрівачів вказана в розділі, де показана потужність і розміри готового виробу. Замовити виготовлення кварцових випромінювачів можна за вказаними телефонами або надіславши заявку на електронну скриньку компанії Интмакс.

Кварцові ІЧ нагрівачі від компанії Інтмакс представлені в стандартних розмірах - QP випромінювачі або ж в панелях з індивідуальними параметрами. Конструкція кварцового нагрівача складається з: кварцових трубок, усередині яких поміщений нагрівальний елемент, керамічний блоків, металевого корпусу і термостійкого дроти.

Кварцові інфрачервоні випромінювачі застосовуються у виробничому обладнанні в різних сферах. Температура нагріву кварцових ламп досягає 700оС. Випромінювачі кварцові функціонує в діапазоні короткого ІК випромінювання. Відмінною особливістю ІК кварцових нагрівачів є швидке нагрівання, до 30 сек.

Нагрівач карбоновий трубчастий являє собою скляну трубку з нагрівальною ниткою з карбонового волокна. Карбонові нагрівачі виготовляються у вигляді рівної трубки, а також форми: S, U, W і круглі.

Застосовують карбонові трубчасті випромінювачі на обладнанні з переробки полімерних матеріалів. Нагрівальні елементи стійкі до впливу вологи, кислоти та лужних розчинів. Карбонові випромінювачі безпечні та мають високі технічні показники. 

Галогенні лампи інфрачервоного випромінювання застосовують у виробничих галузях при переробці, нагріванні або сушінні полімерних матеріалів. Трубки галогенні виробляються в діапазоні довжин від 33 до 123 см. Напруга живлення в межах 110 - 480 Вт.

КГТ лампи можна виготовити за індивідуальними вимогами під обладнання замовника. Унікальність галогенових нагрівачів в перетворенні до 85% інфрачервоного випромінювання в теплову енергію.