0
0
0

Інфрачервоні обігрівачі

0
Інфрачервоні обігрівачі ECL виготовляють на базі керамічніх інфрачервоніх віпромінювачів ECS. Поставляються в чотірьох варіантах: I, II, II IV типу для 1, 2, 3 і 4 віпромінювачів відповідно. Віпромінювачі кріпляться Всередині до керамічної бруск..
500 грн.
0
Стельові інфрачервоні обігрівачі Армстронг мають привабливий зовнішній вигляд і вбудовуються в підвісні стелі типу «Армстронг». Прекрасно підходять для квартир і офісів з євроремонтом. Стельові інфрачервоні обігрівачі Армстронг ..
500 грн.

Обігрівач керамічний інфрачервоний настінний виготовляється за стандартними розмірами і за кресленнями. Ефективний нагрів приміщення відбувається за рахунок інфрачервоного випромінювання. Застосовується інфрачервоні обігрівачі настінні як в побуті, так і в промисловому середовищі. Вирішити проблему обігріву в приміщеннях з протягами, на вулиці або кімнаті з високими стелями можна за допомогою інфрачервоного обігрівача.

Конструкція настінного обігрівача ECL може складатися з одного - чотирьох керамічних випромінювачів, металевого рефлектора, захисної решітки і термостійкого дроти. Закріпити інфрачервоний обігрівач можна на стіні або на стелі. Використовуючи інфрачервоний настінний обігрівач ECL, ви отримаєте не тільки ефективний нагрів, а й можливість економії електроенергії. Завдяки термодатчику можна контролювати температуру нагрівання повітря в приміщенні.

Купити інфрачервоний обігрівач настінний можна зі складу в Интмакс, або замовити обігрівач з конструктивними елементами і за індивідуальними розмірами. Ціна обігрівачів інфрачервоних залежить від потужності, кількості нагрівальних елементів, комплектації і додаткових елементів.

Замовити обігрівач інфрачервоний настінний можна в декількох модифікаціях, ми розробляємо унікальні конструкції обігрівачів за вимогами клієнта.

Обігрівачі інфрачервоного нагріву використовуються для загального або комплексного нагріву в приміщенні. Часто стельові інфрачервоні обігрівачі використовуються в кафе, магазинах, офісах, на складах і виробництві. Унікальність стельового обігрівача від Интмакс в тому, що вони мають розміри, повністю збігаються з стельової плиткою Армстронг. При підключенні і монтажі у Вас не виникне проблем, а дизайнерське рішення обігрівача впишеться в будь-який інтер'єр.

Обігрівачі стельові інфрачервоні складаються з металевої конструкції і керамічного інфрачервоного випромінювача. Стандартні обігрівачі представлені у виконанні з двома або чотирма нагрівачами на вибір.

Сучасні стельові інфрачервоні обігрівачі виготовляються в стандартних варіантах, які представлені в розділі, але також ми приймаємо замовлення на індивідуальні проекти стельових обігрівачів. Замовити обігрівачі інфрачервоні обігрівачі можна на сайті, по телефону або через форму швидкого замовлення.