0
0
0

Стельові інфрачервоні обігрівачі Армстронг

0
Стельові інфрачервоні обігрівачі Армстронг мають привабливий зовнішній вигляд і вбудовуються в підвісні стелі типу «Армстронг». Прекрасно підходять для квартир і офісів з євроремонтом. Стельові інфрачервоні обігрівачі Армстронг ..
500 грн.

Обігрівачі інфрачервоного нагріву використовуються для загального або комплексного нагріву в приміщенні. Часто стельові інфрачервоні обігрівачі використовуються в кафе, магазинах, офісах, на складах і виробництві. Унікальність стельового обігрівача від Интмакс в тому, що вони мають розміри, повністю збігаються з стельової плиткою Армстронг. При підключенні і монтажі у Вас не виникне проблем, а дизайнерське рішення обігрівача впишеться в будь-який інтер'єр.

Обігрівачі стельові інфрачервоні складаються з металевої конструкції і керамічного інфрачервоного випромінювача. Стандартні обігрівачі представлені у виконанні з двома або чотирма нагрівачами на вибір.

Сучасні стельові інфрачервоні обігрівачі виготовляються в стандартних варіантах, які представлені в розділі, але також ми приймаємо замовлення на індивідуальні проекти стельових обігрівачів. Замовити обігрівачі інфрачервоні обігрівачі можна на сайті, по телефону або через форму швидкого замовлення.