0
0
0

Інфрачервоні обігрівачі ECL

0
Інфрачервоні обігрівачі ECL виготовляють на базі керамічніх інфрачервоніх віпромінювачів ECS. Поставляються в чотірьох варіантах: I, II, II IV типу для 1, 2, 3 і 4 віпромінювачів відповідно. Віпромінювачі кріпляться Всередині до керамічної бруск..
500 грн.

Обігрівач керамічний інфрачервоний настінний виготовляється за стандартними розмірами і за кресленнями. Ефективний нагрів приміщення відбувається за рахунок інфрачервоного випромінювання. Застосовується інфрачервоні обігрівачі настінні як в побуті, так і в промисловому середовищі. Вирішити проблему обігріву в приміщеннях з протягами, на вулиці або кімнаті з високими стелями можна за допомогою інфрачервоного обігрівача.

Конструкція настінного обігрівача ECL може складатися з одного - чотирьох керамічних випромінювачів, металевого рефлектора, захисної решітки і термостійкого дроти. Закріпити інфрачервоний обігрівач можна на стіні або на стелі. Використовуючи інфрачервоний настінний обігрівач ECL, ви отримаєте не тільки ефективний нагрів, а й можливість економії електроенергії. Завдяки термодатчику можна контролювати температуру нагрівання повітря в приміщенні.

Купити інфрачервоний обігрівач настінний можна зі складу в Интмакс, або замовити обігрівач з конструктивними елементами і за індивідуальними розмірами. Ціна обігрівачів інфрачервоних залежить від потужності, кількості нагрівальних елементів, комплектації і додаткових елементів.

Замовити обігрівач інфрачервоний настінний можна в декількох модифікаціях, ми розробляємо унікальні конструкції обігрівачів за вимогами клієнта.