0
0
0

Інфрачервоні керамічні випромінювачі

0
ІК керамічні нагрівачі типу ECS зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Випроміню..
332 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі типу ECP зроблені з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінюючої поверхні. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно поверхні випромінювача, внаслідок чого дозволяє досягти роз..
320 грн.
0
Інфрачервоні керамічні нагрівачі різновиди ECH виконані з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінює покриття, але їхня відмінність від ECP в тому, що вони мають особливу повітряну підкладку. У свою чергу це дає можливість досягати і..
315 грн.
0
Керамічні інфрачервоні лампи зовнішньо нагадують звичайну лампочку розжарювання, але при цьому є генератором інфрачервоного випромінювання середньохвильового діапазону. Інфрачервоні лампи виготовляються з повітряним простором всередині, яке виконує р..
280 грн.
0
ІК керамічні випромінювачі виду ECS виконані з кераміки і мають у своєму розпорядженні спеціальною формою випромінює покриття, а саме сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Опромінювачі E..
450 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі типу ECS створені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні особливою формою випромінює покриття - сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Нагрівачі..
600 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі різновиди ECS виконані з керамічного матеріалу і володіють особливою формою випромінює покриття - сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS виконані з міц..
288 грн.
0
ІК нагрівачі різновиди ECS виконані з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінює покриття, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS ..
356 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі виду ECS створені з кераміки і володіють незвичайною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Нагрівачі ECS виконані з довго..
450 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі виду ECS виконані з кераміки і володіють особливою формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS зроблені з надійних, а головн..
450 грн.
0
ІК нагрівачі типу ECS створені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінює покриття - сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Опромінювачі ECS в..
450 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі типу ECS виконані з керамічного матеріалу і володіють особливою формою випромінює покриття, а саме сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Термоізлуч..
430 грн.
0
ІК керамічні термоізлучателі різновиди ECS зроблені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні особливою формою випромінює покриття, а саме сферичної. Це призводить до можливості для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 град..
430 грн.
0
ІК керамічні термоізлучателі типу ECS зроблені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні особливою формою випромінюючої поверхні - сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Опром..
430 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі типу ECS зроблені з керамічного матеріалу і мають спеціальної формою випромінює покриття - сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS виконані з довговічн..
450 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі різновиди ECS виконані з керамічного матеріалу і володіють спеціальною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Термоізлучате..
410 грн.
0
Інфрачервоні керамічні нагрівачі різновиди ECS створені з керамічного матеріалу і володіють особливою формою випромінює покриття, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Випр..
410 грн.
0
ІК обігрівачі типу ECS виконані з кераміки і мають у своєму розпорядженні особливою формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Опромінювачі ECS виконані з н..
430 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі типу ECS зроблені з кераміки і володіють спеціальною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Випромінювачі ECS з..
430 грн.
0
ІК керамічні термоізлучателі різновиди ECS зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні спеціальною формою випромінює покриття - сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Випроміню..
430 грн.
0
ИК випромінювачі типу ECS зроблені з кераміки і володіють особливою формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Опромінювачі ECS виконані з довговіч..
430 грн.
0
ІК термоізлучателі виду ECS виконані з керамічного матеріалу і мають особливою формою випромінюючої поверхні - сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Випромінювачі ECS зроблені з міцних, а го..
430 грн.
0
ІК нагрівачі типу ECS зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінює покриття - сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Опромінювачі ECS зроблені з міцних і з..
430 грн.
0
ІК нагрівачі виду ECS виконані з кераміки і володіють особливою формою випромінює покриття, а саме сферичної. Це призводить до можливості для розростання кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Випромінювачі ECS виконані з надійних і звичайно сті..
410 грн.

Керамічні сферичні випромінювачі представлено у чотирьох розмірах, які використовуються на виробництві, формовці та обігріві. Випромінювач ECS має кут розсіювання 75°, що збільшує нагрівання на певній ділянці. Виготовляються інфрачервоні обігрівачі зі спеціального складу термостійкої кераміки. Нагрівачем у керамічному випромінювачі використовується дріт Rescal реостатного типу. Діапазон нагрівання випромінювача – 730 оС, максимальна заявлена потужність 1500 Вт.

Купити керамічні інфрачервоні випромінювачі можна на сайті Інтмакс. Компанія Інтмакс пропонує випромінювачі з вбудованими термопарами або без. 

Інфрачервоні плоскі випромінювачі ЕСР зазвичай використовують у виробничому нагріванні приміщень побутових і промислових призначень. Керамічні випромінювачі виготовляються у білому кольорі, але Інтмакс пропонує нагрівачі з іншим кольором. Температура нагрівання не перевищує 750°С, що оптимально для рівномірного нагрівання поверхні. Висота випромінювача ЕСР на 45% менше у порівнянні з іншими типами нагрівачів.

Замовити керамічний нагрівач від Інтмакс можна на сайті компанії або за телефонами. 

Інфрачервоні порожнисті випромінювачі ЕСH зазвичай використовуються у виробничому нагріванні та при нагріванні приміщень побутових і промислових призначень. Керамічні випромінювачі виготовляються у білому кольорі, але Інтмакс пропонує нагрівачі з іншим кольором. Температура нагрівання не перевищує 750°С, що оптимально для рівномірного нагрівання поверхні. Висота випромінювача ЕСH на 45% менше, у порівнянні з іншими типами нагрівачів.

Замовити керамічний нагрівач від Інтмакс можна на сайті компанії або за телефонами. 

Лампи інфрачервоні ECZ та ECX використовуються для обігріву невеликих поверхонь та площ. Випромінювачі ECZ та ECX мають стандартний патронний цоколь Е27, тому лампи можна легко встановити. Максимальна температура нагрівання складає 560оС, тому в комплекті з ECZ та ECX можна використовувати тільки керамічний цоколь. Головною перевагою інфрачервоних ламп вважається механічна міцність та висока температура нагрівання. Сьогодні розповсюджено застосування нагрівачів ECZ та ECX: у теплицях, невеликих приміщеннях, для підігріву готових страв та для обігріву свійських тварин.

Інфрачервоний нагрівач ECZ та ECX ціна у Прайс-листі вказана при купівлі одиниці виробу. При замовленні випромінювачів у великому обсязі Інтмакс пропонує вигідні ціни.