0
0
0

Порожнисті керамічні інфрачервоні випромінювачі

0
Інфрачервоні керамічні нагрівачі різновиди ECH виконані з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінює покриття, але їхня відмінність від ECP в тому, що вони мають особливу повітряну підкладку. У свою чергу це дає можливість досягати і..
315 грн.
0
ІК керамічні випромінювачі типу ECH виконані з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінює покриття, але на відміну від ECP вони мають додаткову повітряну подушку. Що в свою чергу надає можливість досягати відповідного термо ефекту, як і ..
720 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі різновиди ECH виконані з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття, але на відміну від ECP вони мають особливу повітряну подушку. Що в свою чергу дає можливість досягати відповідного теплового ефек..
670 грн.
0
ІК облучатели різновиди ECH виконані з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні, але на відміну від ECP вони мають спеціальну повітряну підкладку. Що в свою чергу дає функцію досягати ідентичного термо ефекту, як і плос..
670 грн.
0
Інфрачервоні керамічні обігрівачі типу ECH створені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінює покриття, але на відміну від ECP вони мають додаткову повітряну подушку. Що в свою чергу дає функцію домагатися відпо..
670 грн.
0
Інфрачервоні керамічні облучатели типу ECH виконані з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні, але на відміну від ECP вони мають особливу повітряну підкладку. Що в свою чергу надає можливість домагатися ідентичного тер..
670 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі виду ECH зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінює покриття, але на відміну від ECP вони мають спеціальну повітряну підкладку. У свою чергу це дає можливість домагатися відповідного теплового ..
690 грн.
0
ИК випромінювачі типу ECH виконані з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінюючої поверхні, але на відміну від ECP вони мають додатковий повітряний підкладку. Що в свою чергу дає можливість досягати ідентичного теплового ефекту, що і пл..
690 грн.
0
Інфрачервоні керамічні облучатели різновиди ECH виконані з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття, але їхня відмінність від ECP в тому, що вони мають особливу повітряну подушку. У свою чергу це дає можливість досягати відповідного те..
690 грн.
0
Інфрачервоні керамічні нагрівачі типу ECH зроблені з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні, але на відміну від ECP вони мають додаткову повітряну подушку. Що в свою чергу надає функцію домагатися відповідного термо е..
690 грн.
0
ІК обігрівачі виду ECH виконані з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінюючої поверхні, але на відміну від ECP вони мають особливу повітряну подушку. У свою чергу це надає функцію домагатися ідентичного теплового ефекту, як і плоскі ІК..
690 грн.
0
Інфрачервоні керамічні облучатели різновиди ECH зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінює покриття, але на відміну від ECP вони мають особливу повітряну подушку. У свою чергу це дає функцію досягати відповідного тер..
690 грн.
0
Інфрачервоні керамічні обігрівачі різновиди ECH зроблені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінюючої поверхні, але на відміну від ECP вони мають додаткову повітряну подушку. У свою чергу це дає функцію домагати..
690 грн.
0
ІК облучатели виду ECH виконані з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття, але на відміну від ECP вони мають особливу повітряну подушку. У свою чергу це дає можливість досягати ідентичного термо ефекту, як і плоскі інфрачервоні керамі..
690 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі різновиди ECH створені з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінюючої поверхні, але їх відмінність від ECP в тому, що вони мають спеціальну повітряну підкладку. У свою чергу це надає функцію досягати ідентичного ..
690 грн.
0
ІК керамічні термоізлучателі типу ECH зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінює покриття, але на відміну від ECP вони мають спеціальну повітряну подушку. Що в свою чергу надає можливість домагатися відповідного тепл..
720 грн.
0
ІК нагрівачі виду ECH створені з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття, але на відміну від ECP вони мають особливу повітряну підкладку. У свою чергу це надає функцію досягати ідентичного термо ефекту, як і плоскі ІК керамічні термоі..
720 грн.
0
Інфрачервоні керамічні обігрівачі виду ECH виконані з кераміки і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні, але їх відмінність від ECP в тому, що вони мають особливу повітряну підкладку. Що в свою чергу дає функцію домагатися ідентичного термо ..
720 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі типу ECH створені з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінює покриття, але їхня відмінність від ECP в тому, що вони мають особливу повітряну подушку. Що в свою чергу дає функцію домагатися ідентичного термо е..
720 грн.
0
ІК нагрівачі типу ECH зроблені з кераміки і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні, але на відміну від ECP вони мають особливу повітряну підкладку. Що в свою чергу надає функцію домагатися відповідного термо ефекту, що і плоскі інфрачервоні ..
670 грн.
0
Інфрачервоні керамічні обігрівачі виду ECH зроблені з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні, але на відміну від ECP вони мають особливу повітряну подушку. У свою чергу це надає функцію домагатися ідентичного тепловог..
670 грн.
0
Інфрачервоні керамічні облучатели різновиди ECH виконані з кераміки і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні, але на відміну від ECP вони мають особливу повітряну підкладку. Що в свою чергу дає можливість досягати ідентичного теплового ефект..
670 грн.
0
ИК випромінювачі типу ECH виконані з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття, але на відміну від ECP вони мають додатковий повітряний підкладку. Що в свою чергу надає функцію досягати ідентичного теплового ефекту, як і плоскі інфрачер..
670 грн.
0
ІК облучатели різновиди ECH виконані з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття, але їхня відмінність від ECP в тому, що вони мають спеціальну повітряну подушку. У свою чергу це дає можливість досягати відповідного термо ефекту, як і п..
670 грн.

Інфрачервоні порожнисті випромінювачі ЕСH зазвичай використовуються у виробничому нагріванні та при нагріванні приміщень побутових і промислових призначень. Керамічні випромінювачі виготовляються у білому кольорі, але Інтмакс пропонує нагрівачі з іншим кольором. Температура нагрівання не перевищує 750оС, що оптимально для рівномірного нагрівання поверхні. Висота випромінювача ЕСH на 45% менше, у порівнянні з іншими типами нагрівачів.

Замовити керамічний нагрівач від Інтмакс можна на сайті компанії або за телефонами