0
0
0

Плоскі керамічні інфрачервоні випромінювачі

0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі типу ECP зроблені з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінюючої поверхні. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно поверхні випромінювача, внаслідок чого дозволяє досягти роз..
320 грн.
0
ІК керамічні облучатели виду ECP зроблені з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно рівню термоізлучателя, завдяки чому можливо досягти розмірено нагрі..
450 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі типу ECP виконані з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно поверхні нагрівача, завдяки чому можна досягти розмірено прогріву на об..
450 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі різновиди ECP створені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінює покриття. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно рівню випромінювача, внаслідок ..
450 грн.
0
ІК керамічні термоізлучателі виду ECP зроблені з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно поверхні термоізлучателя, завдяки чому можливо досягти розміре..
450 грн.
0
Інфрачервоні керамічні облучатели різновиди ECP виконані з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінює покриття. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно поверхні випромінювача, внаслідок чого дозволяє досягти роз..
430 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі типу ECP зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінює покриття. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно поверхні електрообігрівача, внаслідок чого дозволяє домогтися ро..
430 грн.
0
ІК керамічні облучатели типу ECP зроблені з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно рівню електрообігрівача, завдяки чому можливо досягти розмірено нагріву на обмеженій п..
430 грн.
0
Інфрачервоні керамічні облучатели типу ECP створені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінює покриття. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно рівню випромінювача, завдяки чому можна дося..
450 грн.
0
ІК нагрівачі виду ECP виконані з кераміки і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінює покриття. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно рівню термоізлучателя, внаслідок чого дозволяє досягти розмірено прогріву н..
410 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі різновиди ECP створені з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінюючої поверхні. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно рівню нагрівача, завдяки чому можливо досягти розмірено прогріву на о..
410 грн.
0
ІК обігрівачі виду ECP зроблені з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінює покриття. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно поверхні нагрівача, завдяки чому можна досягти розмірено прогріву на обмеженій повер..
430 грн.
0
ИК випромінювачі виду ECP зроблені з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно рівню електрообігрівача, завдяки чому можливо досягти розмірено прогріву на обмеженому пок..
430 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі типу ECP створені з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінюючої поверхні. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно поверхні випромінювача, внаслідок чого дозволяє досягти розмірено нагріву н..
430 грн.
0
Інфрачервоні керамічні облучатели різновиди ECP виконані з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно рівню випромінювача, завдяки чому можливо досягти розмірено прогріву на..
430 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі типу ECP виконані з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінює покриття. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно поверхні термоізлучателя, внаслідок чого дозволяє домогтис..
430 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі типу ECP зроблені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінюючої поверхні. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно поверхні нагрівача, внаслідок чого дозволяє дося..
430 грн.
0
ІК керамічні облучатели різновиди ECP виконані з керамічного матеріалу і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно рівню випромінювача, завдяки чому можливо досягти розмірено пр..
410 грн.
0
ІК нагрівачі виду ECP виконані з кераміки і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінює покриття. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно рівню термоізлучателя, внаслідок чого дозволяє досягти розмірено прогріву н..
410 грн.
0
ІК термоізлучателі типу ECP зроблені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні плоскою формою випромінює покриття. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно поверхні термоізлучателя, внаслідок чого дозволяє досягт..
332 грн.
0
ІК керамічні облучатели різновиди ECP виконані з керамічного матеріалу і мають плоскою формою випромінює покриття. Це призводить до можливості передавати промені перпендикулярно поверхні електрообігрівача, внаслідок чого дозволяє досягти розмірено на..
410 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі типу ECP створені з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно поверхні електрообігрівача, завдяки чому можна досягти розмірено нагріву на обмежено..
400 грн.
0
ІК нагрівачі різновиди ECP створені з кераміки і володіють плоскою формою випромінюючої поверхні. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно рівню випромінювача, внаслідок чого дозволяє досягти розмірено прогріву на обмеженому ..
400 грн.
0
Інфрачервоні керамічні облучатели типу ECP зроблені з кераміки і володіють плоскою формою випромінює покриття. У свою чергу це дає можливість передавати промені перпендикулярно рівню випромінювача, внаслідок чого дозволяє домогтися розміреності нагрі..
400 грн.

Інфрачервоні плоскі випромінювачі ЕСР зазвичай використовують у виробничому нагріванні приміщень побутових і промислових призначень. Керамічні випромінювачі виготовляються у білому кольорі, але Інтмакс пропонує нагрівачі з іншим кольором. Температура нагрівання не перевищує 750оС, що оптимально для рівномірного нагрівання поверхні. Висота випромінювача ЕСР на 45% менше у порівнянні з іншими типами нагрівачів.

 

Замовити керамічний нагрівач від Інтмакс можна на сайті компанії або за телефонами.