0
0
0

Керамічні інфрачервоні випромінювачі ECSG

0
ІК керамічні обігрівачі виду ECS зроблені з кераміки і володіють незвичайною формою випромінює покриття - сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS виконані з міцних і звичайно стійки..
825 грн.
0
ІК керамічні термоізлучателі типу ECS зроблені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінюючої поверхні - сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Опромінюв..
825 грн.
0
Інфрачервоні керамічні нагрівачі типу ECS виконані з керамічного матеріалу і мають особливою формою випромінюючої поверхні - сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Термоізлучателі ECS зроб..
825 грн.
0
ІК обігрівачі типу ECS зроблені з керамічного матеріалу і володіють спеціальною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Опромінювачі ECS виконані з довго..
825 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі виду ECS створені з кераміки і володіють особливою формою випромінюючої поверхні - сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Нагрівачі ECS зроблені з міцних, а ..
825 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі виду ECS зроблені з кераміки і володіють незвичайною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Опромінювачі ECS зроблені з міцних і..
825 грн.
0
Інфрачервоні керамічні випромінювачі типу ECS зроблені з кераміки і володіють спеціальною формою випромінює покриття - сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Термоізлучателі ECS викона..
825 грн.
0
ІК нагрівачі виду ECS зроблені з кераміки і володіють спеціальною формою випромінює покриття, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Термоізлучателі ECS виконані з міцних і з..
825 грн.
0
ІК керамічні термоізлучателі типу ECS виконані з кераміки і володіють особливою формою випромінюючої поверхні - сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Нагрівачі ECS зроблені з міцни..
825 грн.
0
ІК нагрівачі типу ECS виконані з кераміки і володіють особливою формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. Це призводить до можливості для розростання кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS виконані з довговічних, а головне стій..
825 грн.
0
Інфрачервоні керамічні нагрівачі різновиди ECS зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні спеціальною формою випромінюючої поверхні - сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Ви..
748 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі різновиди ECS виконані з керамічного матеріалу і мають незвичайну форму поверхні, що випромінює - сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Випромінювачі ..
825 грн.
0
Інфрачервоні керамічні випромінювачі різновиди ECS зроблені з кераміки і володіють особливою формою випромінюючої поверхні - сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS виконані з на..
748 грн.
0
Інфрачервоні керамічні обігрівачі різновиди ECS створені з кераміки і володіють особливою формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Термоізлучател..
748 грн.
0
Інфрачервоні керамічні випромінювачі різновиди ECS виконані з кераміки і мають у своєму розпорядженні особливою формою випромінюючої поверхні - сферичної. Це призводить до можливості для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Наг..
748 грн.
0
ИК випромінювачі типу ECS виконані з кераміки і володіють спеціальною формою випромінює покриття, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Випромінювачі ECS виконані з довговічни..
748 грн.
0
ІК нагрівачі типу ECS виконані з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні спеціальною формою випромінює покриття, а саме сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS виконані..
748 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі типу ECS зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні особливою формою випромінює покриття, а саме сферичної. Це призводить до можливості для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Термоізлучателі EC..
748 грн.
0
ІК термоізлучателі різновиди ECS виконані з кераміки і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Нагрівачі ..
780 грн.
0
Інфрачервоні керамічні випромінювачі різновиди ECS зроблені з кераміки і володіють спеціальною формою випромінює покриття - сферичної. Це призводить до можливості для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Нагрівачі ECS зроблені ..
780 грн.
0
ИК випромінювачі різновиди ECS виконані з кераміки і володіють особливою формою випромінює покриття - сферичної. Це призводить до можливості для розростання кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Випромінювачі ECS виконані з міцних, а головне стійк..
780 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі різновиди ECS зроблені з кераміки і володіють незвичайною формою випромінюючої поверхні - сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Нагрівачі ECS створені з довгові..
780 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі типу ECS зроблені з керамічного матеріалу і володіють особливою формою випромінюючої поверхні - сферичної. Це призводить до можливості для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Термоізлучателі ECS виконан..
780 грн.
0
ІК керамічні випромінювачі типу ECS зроблені з кераміки і володіють особливою формою випромінює покриття, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Термоізлучателі ECS зроблені ..
780 грн.

Керамічні сферичні випромінювачі представлені в чотирьох розмірах, які використовуються на виробництві, формуванні та обігріві. Випромінювач ECSG має кут розсіювання 75оС, що збільшує нагрів на певній ділянці. Виготовляються інфрачервоні обігрівачі зі спеціального складу термостійкою кераміки. Нагрівачем в керамічному випромінювачі використовується дріт Rescal реостатного типу. Діапазон нагріву випромінювача - 730 оС максимальна заявлена ​​потужність 1500 Вт.

Купити керамічні інфрачервоні випромінювачі можна на сайті Интмакс. Компанія Интмакс пропонує випромінювачі з вбудованими термопарами або без.