0
0
0

Сферичні керамічні інфрачервоні випромінювачі

0
ІК керамічні нагрівачі типу ECS зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Випроміню..
332 грн.
0
ІК керамічні випромінювачі виду ECS виконані з кераміки і мають у своєму розпорядженні спеціальною формою випромінює покриття, а саме сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Опромінювачі E..
450 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі типу ECS створені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні особливою формою випромінює покриття - сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Нагрівачі..
600 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі різновиди ECS виконані з керамічного матеріалу і володіють особливою формою випромінює покриття - сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS виконані з міц..
288 грн.
0
ІК нагрівачі різновиди ECS виконані з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінює покриття, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS ..
356 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі виду ECS створені з кераміки і володіють незвичайною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Нагрівачі ECS виконані з довго..
450 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі виду ECS виконані з кераміки і володіють особливою формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS зроблені з надійних, а головн..
450 грн.
0
ІК нагрівачі типу ECS створені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінює покриття - сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Опромінювачі ECS в..
450 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі типу ECS виконані з керамічного матеріалу і володіють особливою формою випромінює покриття, а саме сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Термоізлуч..
430 грн.
0
ІК керамічні термоізлучателі різновиди ECS зроблені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні особливою формою випромінює покриття, а саме сферичної. Це призводить до можливості для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 град..
430 грн.
0
ІК керамічні термоізлучателі типу ECS зроблені з керамічного матеріалу і мають у своєму розпорядженні особливою формою випромінюючої поверхні - сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Опром..
430 грн.
0
ІК керамічні обігрівачі типу ECS зроблені з керамічного матеріалу і мають спеціальної формою випромінює покриття - сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Нагрівачі ECS виконані з довговічн..
450 грн.
0
ІК керамічні нагрівачі різновиди ECS виконані з керамічного матеріалу і володіють спеціальною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Термоізлучате..
410 грн.
0
Інфрачервоні керамічні нагрівачі різновиди ECS створені з керамічного матеріалу і володіють особливою формою випромінює покриття, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Випр..
410 грн.
0
ІК обігрівачі типу ECS виконані з кераміки і мають у своєму розпорядженні особливою формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Опромінювачі ECS виконані з н..
430 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі типу ECS зроблені з кераміки і володіють спеціальною формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Випромінювачі ECS з..
430 грн.
0
ІК керамічні термоізлучателі різновиди ECS зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні спеціальною формою випромінює покриття - сферичної. У свою чергу це дає можливість для розростання кута розсіювання тепла практично до 75 градусів.Випроміню..
430 грн.
0
ИК випромінювачі типу ECS зроблені з кераміки і володіють особливою формою випромінюючої поверхні, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для підвищення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Опромінювачі ECS виконані з довговіч..
430 грн.
0
ІК термоізлучателі виду ECS виконані з керамічного матеріалу і мають особливою формою випромінюючої поверхні - сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Випромінювачі ECS зроблені з міцних, а го..
430 грн.
0
ІК нагрівачі типу ECS зроблені з кераміки і мають у своєму розпорядженні незвичайною формою випромінює покриття - сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Опромінювачі ECS зроблені з міцних і з..
430 грн.
0
ІК нагрівачі виду ECS виконані з кераміки і володіють особливою формою випромінює покриття, а саме сферичної. Це призводить до можливості для розростання кута розосередження тепла аж до 75 градусів.Випромінювачі ECS виконані з надійних і звичайно сті..
410 грн.
0
ІК термоізлучателі виду ECS створені з керамічного матеріалу і володіють незвичайною формою випромінюючої поверхні - сферичної. Це призводить до можливості для збільшення кута розсіювання тепла аж до 75 градусів.Термоізлучателі ECS виконані з надійни..
410 грн.
0
ІК обігрівачі виду ECS зроблені з кераміки і володіють незвичайною формою випромінює покриття, а саме сферичної. У свою чергу це дає можливість для збільшення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Опромінювачі ECS виконані з надійних і з..
410 грн.
0
Інфрачервоні керамічні термоізлучателі різновиди ECS зроблені з кераміки і володіють незвичайною формою випромінюючої поверхні - сферичної. Це призводить до можливості для підвищення кута розосередження тепла практично до 75 градусів.Нагрівачі ECS ви..
400 грн.

Керамічні сферичні випромінювачі представлено у чотирьох розмірах, які використовуються на виробництві, формовці та обігріві. Випромінювач ECS має кут розсіювання 75о, що збільшує нагрівання на певній ділянці. Виготовляються інфрачервоні обігрівачі зі спеціального складу термостійкої кераміки. Нагрівачем у керамічному випромінювачі використовується дріт Rescal реостатного типу. Діапазон нагрівання випромінювача – 730 оС, максимальна заявлена потужність 1500 Вт.

 

Купити керамічні інфрачервоні випромінювачі можна на сайті Інтмакс. Компанія Інтмакс пропонує випромінювачі з вбудованими термопарами або без.