0
0
0

Кварцові інфрачервоні випромінювачі

0
Трубчасті кварцові випромінювачі представлені у вигляді однієї трубки з індивідуальним підключенням електроживлення. Трубчасті кварцові випромінювачі працюють у короткохвильовому діапазоні ІЧ випромінювання. Дані випромінювачі часто застосовують..
500 грн.
0
Кварцові інфрачервоні панелі – це блок трубок, розміщених у корпусі з нержавіючої сталі. Панелі виготовляються згідно з вимогами замовника. Застосовуються найчастіше в інфрачервоних паяльних станціях або термоформувальному обладнанні. Ква..
500 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи створюють світіння. Такі випромінювачі хара..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1/2 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи видають світіння. Такі випромінювачі характери..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1/3 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи створюють світіння. Такі випромінювачі ха..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1/4 – це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи випромінюють світіння. Такі випромінювачі хар..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP2/5 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи видають світіння. Такі випромінювачі характери..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі ряду QP зроблені з кварцового скла, всередині якого розміщена реостатно дріт. Щоб надати фортеці структури опромінювач розташований в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також здійснює роль відбивача. Це оз..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні термоізлучателі ряду QP виконані з кварцового скла, в якому розміщена реостатно спіраль. Для того, щоб надати міцності структури термоізлучатель розміщений в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також здійснює функції ві..
900 грн.
0
Кварцові інфрачервоні термоізлучателі ряду QP виконані з кварцового скла, всередині якого розміщена реостатно дріт. Для міцності конструкції опромінювач розміщений в корпусі з відмінно полірованої сталі, який також виконує роботу відбивача. Це означа..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі ряду QP виконані з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно дріт. Щоб надати міцності конструкції випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль відбивача. Це о..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі серії QP виготовлені з кварцового скла, всередині якого розміщена реостатно дріт. Щоб надати міцності конструкції випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль відбивача. Ц..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні термоізлучателі ряду QP зроблені з кварцового скла, в якому розміщена реостатно дріт. Щоб надати жорсткості структури випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу виконує функції рефлектора. ..
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP виконані з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно спіраль. Для того, щоб надати фортеці структури випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль рефл..
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP зроблені з кварцового скла, в якому розташована реостатно спіраль. Щоб надати жорсткості конструкції випромінювач поміщений в корпус з відмінно полірованої сталі, який в свою чергу здійснює роль рефлектора...
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі серії QP зроблені з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно спіраль. Для міцності конструкції випромінювач розміщений в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу виконує роботу рефлек..
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі ряду QP виконані з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно дріт. Щоб надати міцності структури випромінювач розташований в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роботу відбивача...
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі серії QP виготовлені з кварцового скла, в якому розміщена реостатно спіраль. Для того, щоб надати фортеці структури випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу виконує роль реф..
880 грн.
0
Кварцові ІК нагреватеіл ряду QP виконані з кварцового скла, в якому розміщена реостатно дріт. Для того, щоб надати фортеці структури опромінювач поміщений в корпус з відмінно полірованої сталі, який в свою чергу виконує роботу рефлектора. Це означає,..
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP виготовлені з кварцового скла, в якому розміщена реостатно спіраль. Для того, щоб надати фортеці структури опромінювач розташований в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також здійснює функції рефл..
900 грн.
0
Кварцові ІК нагреватеіл ряду QP зроблені з кварцового скла, в якому розташована реостатно спіраль. Для того, щоб надати міцності конструкції термоізлучатель розміщений в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль рефлектора. Це о..
900 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP зроблені з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно дріт. Для того, щоб надати жорсткості конструкції випромінювач розміщений в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу викону..
900 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі ряду QP виконані з кварцового скла, в якому розміщена реостатно спіраль. Щоб надати жорсткості структури випромінювач розташований в корпусі з відмінно полірованої сталі, який в свою чергу виконує функції відбивача...
900 грн.
0
Кварцові ІК нагреватеіл ряду QP зроблені з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно дріт. Щоб надати міцності конструкції випромінювач розташований в корпусі з відмінно полірованої сталі, який в свою чергу виконує функції рефлектора. Це..
900 грн.

Стандартні кварцові випромінювачі типу QP представлені в чотирьох варіаціях розмірів, які відповідають стандарту світового виконання. Тому Вам не доведеться довго шукати заміну кварцового випромінювача. Унікальність кварцових випромінювачів QP полягає в швидкому нагріванні, що важливо для дотримання технологічного процесу у виробничому середовищі. Виготовляють QP випромінювачі з кварцових трубок, які зібрані в конструкцію з захисним коробом з нержавіючої сталі.

Компанія Інтмакс пропонує кварцові випромінювачі з вбудованою термопарою і без. Стандартні кварцові нагрівальні елементи застосовують широко в виробництві для нагріву і сушіння. Кварцові випромінювачі монтуються за допомогою 2 або 4 кріпильних гвинтів типу М5.

Купити кварцові випромінювачі можливо під замовлення можна зі складу в Одесі, і з доставкою по Україні в будь-яке місто. Вартість кварцових нагрівачів вказана в розділі, де показана потужність і розміри готового виробу. Замовити виготовлення кварцових випромінювачів можна за вказаними телефонами або надіславши заявку на електронну скриньку компанії Интмакс.

Кварцова трубка має індивідуальне підключення та працює у діапазоні короткохвильового випромінювання. Трубки кварцові використовуються найчастіше у системах інфрачервоного нагріву в термоформованні, сушінні та інших процесах. Інтмакс виготовляє кварцові трубки таких діаметрів: 8, 10, 12, 16 мм.

Трубчасті кварцові випромінювачі можна замовити певної довжини та діаметра, що зручно при використанні різних типів обладнання. Кварцове скло, з якого виготовлена трубка, витримує температурне навантаження до 1000°С.

Купити під замовлення кварцову трубку можна на сайті компанії Інтмакс. Ми пропонуємо трубку певної довжини та з кількома варіантами підключення. Розрахунок вартості, потужності та часу виготовлення – при зверненні до спеціалістів Інтмакс.

Кварцові панелі інфрачервоного нагрівання відрізняються від моделі серії QP тим, що вони виготовляються під замовлення. Завдяки особливостям кварцових панелей, Ви можете замовити панель нестандартного розміру, підібрати потужність або напругу, яке підійде під ваше обладнання, підігрів кількох температурних зон, кріплення нестандартних форм, формування панелей з певним шагом між трубами, можливість кріплення колодки.

Застосування кварцових панелей різноманітне, але найчастіше панелі встановлюють на обладнання з термоформовки. Нагрівання панелі з кварцових трубок не більш 1 хвилини, що значно знижує витрати на електрику.

 

Купити під замовлення панель кварцову можна в Інтмакс, де можна розрахувати вартість, потужність та час випуску всього за кілька хвилин. Кварцова панель виготовляється під замовлення, тому вона гарантовано буде співпадати з розмірами обладнання.